Šta je novo?

Smartfonova sve vise, neta u paketima sve manje, sta uzeti?!

pa platimo sim kartice imaju nfc pa to moras posebno da im trazis ( i da ih ubedis da imaju to :D ), a posto sam sad prvi put uzimao telenor karticu posto prelazim kod njih reko da uzmem odmah i tu verziju sim-a sa platimo. valjda nece da udave sa tim prebacivanjem broja, rece ovaj 10tak dana.
 
Jel moguce da u vipu vise nije moguce dobiti 25% popusta kao stari korisnik i jos 25% ukoliko se ne uzima telefon?! Istekao mi ugovor u maju, sada bi da produzim tj obnovim standard 700 ali android devojka na ulazu u poslovnicu me opet (ne)prijatno iznenadila...znaci em su stavili zaokruzivanje 90/60 i jos mi podizu cenu paketa tj priliko svakog potpisivanja ugovora ja sve gore pogodnosti imam/dobijam! :( Ima li sanse da se nekako to izdejstvuje (mislim na tih 50%) ili da cutim,potpisujem i patim?!
 
Ili vidis sta ima kod drugih, pa da se manje pati, ako je moguce :)
 
Ako kod VIPa samo dobijas 25%, prebaci broj u MTS, i kazi bb VIP... ne smaraj se vise.

Po onoj stranici na sajtu izgleda da mogu i stari korisnici (uz neka ogranicenja), a ne da nikako ne moze.
 
Upravo radim na tome na mts temi; preporucuju mi mix xl ljudi, odoh da citam i vidim sta je u pitanju ;)
 
Ako postoji popust na sajtu onda ne bi smelo da bude problema.
Probaj opet.
 
Postoji popust, ali je to sad neka nova osmisljena glupost do 12000din i to zavisnosti od paketa; ranije je bilo 25% i cao!
 
To do 12000 ti je promocija, gde je vec snizena regularna cena paketa. Po toj ceni pretplate mozes da uzmes i telefon. Ako neces telefon, svakako dobijas dodatnih 25% na promo cenu.
Ono sto mozes je da ih pozoves i vidis sta ti dodatno nude kao starom korisniku...
 
Poslednja izmena:
Combo ta dva popusta stoji kao zasebna promocija na sajtu, ali sada ne kaze da mogu i stari korisnici. Nisam proveravao za ovaj od 12000 da li sada pise da mogu stari korisnici, ali 25% valjda i dalje moze. Pa ukombinuj ta dva, to je u stvari tih "50%".
Ali bolje menjaj mrezu, na Standard 700 se moze prekoraiti net, a 700MB nije ko zna koliko.
 
Bio u poslovnici Vip, posle i zvao korisnicki da iznesem nezadovoljstvo, pretnje i zahteve; u principu u startu od 50% nema nista, imas 25% i + deo koji je od tih 12000 godisnjih srazmeran paketu (u mom slucaju standard 700, gde bi dobio nekih 150din popusta)... sto bi opet ukupno rezultiralo sa nesto preko 30% popusta. Postoji sansa da mi neko od menadzera/direktora sta li vec znam ko, odobri dodatni popust pa sad cekam da me izveste da vidim sta ce biti po tom pitanju, posto i da dobijem 50% u vipu opet me vise izadje nego slican paket u mts (miks XL), sa jos i gorim zaokruzivanjem i ne mogucnoscu prenosenja minuta i poruka!!

Takodje ako odem sutra u mts i potpisem ugovor, ne moram cak ni da cekam 18 novembar kad mi istice sledeci obracunski period vec odma za par dana mogu da koristim mts redovno. Realno ako me za 2 dana vipovci ne iznenade nekom lepom ponudom (nema sanse da cekam novu godinu kad kazu da ce biti svasta nesto lepo i povoljno), odoh ja nazad na mts (bio tamo pre 6 godina...na vip presao samo zato sto sam imao f&f karticu i 75%)!

p.s. Alfa 700mb meni sasvim dovoljno, obzirom da je wifi svuda...nije ovo Nemacka ;)
 
Poslednja izmena:
Aaa, onda za taj paket i ne postoji zvanicno 50%, ni za nove korisnike. Ja sam mislio na kombinaciju tih 12.000 i 25%, ali vidim da uz Stanard je manji popust nego uz Smart pakete.

700mb nije malo - ali je dovoljno malo da danas moze da se prekoraci i napravi racun. Zbog toga, mislim da kod VIPa ili Smart, ko ume da se uklopi, ili drugi operater. (eventualno Biz korisnici kod VIPa, jer mogu da ogranice racun)
 
Novo kod vipa #megagigaultra :D

B1XFhwiIYAAtAS_.jpg:large
 
Nešto slično kao kod telenora play+ paketi, mada mi deluju prilično skuplje ako se uzimaju bez popusta (sa telefonom). Dobro je što odmah nude tako velik popust za ugovor bez telefona.
Ako budu mogli i da se prenose minuti/megabajti, biće sasvim dobra ponuda.
 
A uz obracun od 90+60 ova mizerija od minuta ce jos brze da nestane :(
 
Nazad
Vrh Dno