Šta je novo?

Asus N750JK mouse pad problem

Y2K986

Slavan
Učlanjen(a)
13.11.2007
Poruke
211
Poena
330
Zdravo drugari.
Kupio sam spomenuti laptop pre par dana, ali me muci ovaj mouse pad. U desnom delu, a narocito u gornjem kraju, je kao upao u kuciste.
Inace, pad radi skoro pa savrseno. Ponekad se desi da " ne vidi " prste, ali cini mi se da je tad razlog sto sam previse " nezan ". :) Jedva i da ga dodirujem. Da li je to normalno?
Da li ga reklamirati i traziti zamenu ili ne? Sta bi vi uradili?
 

Prilozi

  • 20141021_000751.jpg
    20141021_000751.jpg
    284.3 KB · Pregleda: 111
vidjao sam ovakve probleme koji su bili na ogromnom popustu cini mi se da je u gigatronu bio g56 sa istim problemom
ja bih trazio nov, nisi odvojio malu sumu novca i uredjaj si kupio da radi savrseno... nije to plastikaner od 40-50k pa nema veze trazi nov
 
Ne znam koliko je bitno za pricu, ali uredjaj nije kupljen u Srbiji. Trenutno sam u Svici i ovde sam ga uzeo u media markt-u. Dali su mi 3 god garancije. Posto je ovo moj prvi lap top nzm koliko je ovo cesto i da li se reklamira. Ali ok, kontaktiracu ih pa cemo da vidimo sta ce da bidne. :)
 
Možeš da reklamiraš bez problema.

Inače, kroz ruke mi je prošlo dosta laptopova i ne pamtim kad sam video laptop sa sličnim problemom. Obično plastične šarke (sa par metalnih elemenata) drže touchpad, pa ili touch nije dobro namešten ili su šarke naprsle.
 
Poslednja izmena:
media markt ima veoma fleksibilnu politiku po pitanju reklamacije, bar su to neka moja iskustva sa njima... žao mi je što ih nema na nšim prostorima
 
@Y2K imam N550 i imam slicnu situaciju. pad radi savrseno iako postoji udubljenje u jednom cosku. Tap to click radi na celoj povrsini dok push to click(preuzeto od MBP i MBA) ne radi kod gornje ivice na mozda 2cm debljine. Ako mene pitas, sve je ok.
 
Nazad
Vrh Dno