Šta je novo?

Logitech Harmony One+ SBB D3 Cisco 4682DVB

lexpower

Cenjen
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruke
340
Poena
180
Da nema neko namestenu kombinaciju iz naslova da radi kako treba?

Pokusavam da namestim "activity" koja treba da upali TV, prebaci na zeljeni input i onda na odredjeni kanal...harmony sve odradi kako treba ali na kraju celog niza komandi doda "select"(OK dugme na orig.daljincu) ili VOD(video zonu) komandu...svaki put moram da pritisnem "exit" kako bi skinuo taj meni sa ekrana, sa cime iskreno gubim celu poentu ovog daljinskog...

Probao sam i da dodam "exit" komandu u niz, ali ne odradjuje je iz nekog razloga :wall:

I TV i Cisco su na listi podrzanih uredjaja btw...

Svaki savet je dobrodosao, unapred hvala :wave:
 
Najbolje da neke komande rucno preprogramiras,das im nova imena,snimis ih i zatim u activity tu gde pravi problem odaberes te kljucne komande koje si pre toga uneo.Logitech daljinci nisu toliko komplikovani ali je softver malo konfuzan.Ja retko kada koristim sve komande u bazi jer zna da bude gresaka.
 
Poslednja izmena:
Hvala na savetu, ali vec sam probao to, i snimao sa originalnog daljinskog pojedinacno komande, i delay times podesavao...ma bukvalno sve zive komande rade kako treba, jedino to prebacivanje input-a doda meni na ekran...kao da postoji skrivena komanda posle one koju sam ja postavio...i sto je najgore, dva razlicita menija dodaje u zavisnosti od toga na kom se input-u nalazio pre komande i koji je daljinac koriscen...totalno konfuzno...
 
Nazad
Vrh Dno