Šta je novo?

Nova numeracija vipa 068

Uspostava veze u Telenoru i MTS je inače 9,90 din i tarifiraju 60+60, dok je u VIP-u uspostava veze 11,90 din i tarifiraju 90+60
 
Ni na NBG-u vec oko podneva nije mogao nigde Alo da se nadje, receno mi je da je citav tiraz otisao u ranim jutarnjim casovima, tako da ja ostah bez 068 kartice...
 
Naj simpaticnija mi je bila prodavacica na jednom kiosku blizu autobuske stanice u Pirotu koja se samo nasmejala kada sam je pitao da li imaju ALO... (oko 10h ujutru) :D
 
Nije bilo nigde u nekim trafikama je samo po par novina stiglo A ja hteo 2 kartice uzeti a vec se preprodaju na oglasima kartice od 300-500 dinara valjda ih puste u posebnu prodaju
 
Kome pa posebno trebaju ove kartice pa ih placa?
 
cela prica deluje stvarno smesno. kome ovo treba? koliko su platili onoj pevaljki za reklamu za nesto sto nema nikakvu prkticnu primenu? los poslovni potez to je to.
 
valja nekome ako ubode dobar broj za biznis pa da ga posle prenese u mrezu u koju mu odgovara
 
pa cak ni to posto su sve neki bez veze brojevi. u telenoru ( a i kod ostalih) za "biznis" moze za 2000 da se uzme broj kakav hoce i gotovo...
 
Nabavio sam njihovu karticu 068 , ugrabio sam nekako pre par dana , pozvah korisnicki servis 0684444 kad ono kao "Alo korisnicki servis" :D umesto VIP , zanima me da li ce tako i ostati ili ce u buducnosti to biti VIP? Najverovatnije je u pitanju neki dogovor ALO i VIP-a oko pripejd paketa!

Nadjoh ovo:

Uslovi korišćenja

Pružalac usluge - Vip mobile d.o.o., Omladinskih brigada 21, Novi Beograd
Na „ALO! mobilni“ pripejd paket primenjuju se opšti uslovi korišćenja Vip mobile d.o.o. Opšti uslovi su javno dostupni na „ALO! mobilni“ internet stranici. Dodatne informacije oko uslova korišćenja i „ALO! mobilni“ pripejd paketa mogu se dobiti pozivom na broj 068 4444.

Važenje SIM kartice i korisničkog broja je 13 meseci nakon poslednje dopune. Dopunjeni kredit se može iskoristiti u roku od 6 meseci nakon dopune. U slučaju pripejd promocija, važenje kredita može biti kraće, u skladu sa uslovima promocije, koji su prihvaćeni od strane korisnika.

Za sve informacije pozovite korisnički servis na 068 4444. Razgovori sa agentom korisničkog servisa se naplaćuju u skladu sa važećim cenovnikom „ALO! mobilni“ pripejd paketa. Za sve informacije, pozovite servis na 068 4444 24 časa, 7 dana u nedelji.
 
Tolika navodno jurnjava oko kupovine kartice 068....da li su bar dali neku promociju nesto ili tresla se gora......?
 
Pa mora biti jurnjave kad Ceca reklamira :):)
 
Nazad
Vrh Dno