Šta je novo?

Nova numeracija vipa 068

NecaBG

Slavan
Učlanjen(a)
23.02.2014
Poruke
1,401
Poena
225
Jutros videh reklamu na zadnjoj strani novina 24 sata pise alo mobilni tvoj novi 068 pripejd broj.Sitnim slovima pise usluge pruza vip mobile doo.Videcemo sta ce da ponude sa tom numeracijom,i o cemu se radi.
 
USKORO: SAMO UZ ALO! NOVINE
ALO! MOBILNI: Poklanjamo vam novu 068 karticu sa 50 dinara kredita!

Poziv koji se ne odbija! Vaše omiljene "Alo!" novine u petak 24.10. vam poklanjaju novu 068 pripejd karticu sa 50 dinara kredita.

[ATTACH=CONFIG]152197._xfImport[/ATTACH][/quote]
[url]http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/alo-mobilni-poklanjamo-vam-novu-068-karticu-sa-50-dinara-kredita/71575[/url]

Dakle, Vip je krenuo da koristi i treci pozivni broj koji im je dodeljen - 381 68
 

Prilozi

  • 1517194-1.jpg
    1517194-1.jpg
    268.3 KB · Pregleda: 1,306
Ovo se zove prevara - kaze "kredita", a sitnim slovima "bonus kredita" :D
 
A najjace im je sto su stavili "98% pokrivenost stanovnistva Srbije" :smash: A na koliko mesta sam bio (gde ljudi zive normalno, hvala Bogu) nemaju ni 2g signal a o 3g i da ne pricam... :mad: U donjem desnom uglu pise: Miligram Music d.o.o Aleksandar Milic. Secam se i "telenore, jesi li to ti" sa Acom Lukasem i grandom! :wall: I tuzno i smesno. Ispade mts ubedljivo najbolji sa Colom... :)
 
Poslednja izmena:
Jel' se Alo placa ili je besplatan? (ne secam se da li se on deli po onim kutijama ili 24sata :D)

Koju to bese reklamu je imao MTS sa Colom? Ono deljenje Miligram diskova?
 
Koja je svrha vise pozivnih brojeva (bez obzira na provajdera)?
 
Mislis nove numeracije? Da mogu da se dobiju opet zeljene kombinacije brojeva, koje inace nisu mogle.
 
^ Ali i "068" kao brend (ciljan na odredjenu populaciju), nova usluga, mozda virtuelni operater, itd.
 
Posto mts i telenor vec koriste po tri numeracije, nekako ocekivano je i da vip to radi... Mada meni malo smesno ovo deljenje u Alo novinama :)
 
To ima smisla samo ako se pravi "targetirani brend", kao što je MTS nekad hteo sa "066 i tačka". A može da bude low-cost "mreza" sa osnovnim uslugama, samo pripejd i da se distancira od Vipa a nudi kupovinu muzike i slicne dilove sa popustima.

Grand pripejd i 066 i tačka su propali.
 
Zar to ne beše numeracija koju je trebao da koristi SBB preko njih ?
 
Da bilo je prica da ce SBB ponuditi pakete usluga uz saradnju sa Vip mrezom.
 
Nije ovo Vip direktno.
Alo! je mvno kao nekad Grand u Telenor mrezi.
 
Poslednja izmena:
a mozda su to SBB brojevi? bilo je nekih prica o SBB-u kao mvno operatoru, u saradnji bas sa Vipom...
 
Nije Sbb. Velika je to prica da bi ovako bilo objavljeno.
 
Drugarica koja radi u Sbb-u je jos cini mi se krajem prosle, pocetkom ove godine isla u Vip na obuke zajedno sa jos gomilom ljudi iz sbb-a. Trebalo je da budu mvno preko vip-a. Nesto mi ostalo u secanju da je 068 bio za njih.... Koliko sam pratio Telekom ih je nesto ubio?
 
5+9,9+pdv=18din po minutu. Sitnim slovima piše da je uspostaca veze 9,9din. Tako da je sve potpuno isto. Jeftiniji minut ali skuplja uspostava veze i dodje na isto kao kod svih operateta i prepaid paketa. Klasična navlakusai i dovodjenje kupaca u zabludu
 
Zar nije kod svih operatera uspostava veze 9,9 din
 
S obzirom na pevaljku i novinu ovo je vise gvno nego mvno. :d
 
Imamo novog virtuelnog operatera :) ALO ;) Kupio jutros novine sa karticom i na ekranu nepise vip nego alo :)
 
E sad kad padnu cene mobilne telefonije zbog konkurencije, "'ce vidite!" :D
 
U jednom mestu u sremu danas alo novine nije bilo moguce naci ..htedoh da uzmem jedan broj ...sve otislo od 7 jutros ...kad reklamira Ceca svi kupuju ...to ti je marketing
 
Penzosi uzimali i po 10 brojeva?!? WHY?!? OH WHY ?!?!?

Sad čekam da se pojave na oglasima... po 1000 din PRVA SERIJA!!!
 
Nazad
Vrh Dno