Šta je novo?

Coil whine

Ne mozes. Moj ase cula do susedne zgrade i nisu hteli da je zamene (Emi tj ALTI).

Moj savet, izbegavaj Sapphire po svaku cenu a uzimaj Asus.

Koliko mi je poznato, po zakonu mozes u prvih 2 nedelje (cini mi se) da vratis karticu (ili skoro bilo koji proizvod) bez da dajes razlog. Jednostavno si se predomislio, znaci, nije u pitanju garancija vec pravo kupca.
 
samo ako si uzeo preko neta imas to pravo uz izgovor da je stvar neodgovarajuca.koliko znam,ako se uzme licno u sopu ovo ne vazi.
 
^Tacno, sada sam proverio. Mozes u roku od 14 dana od kupovine na daljinu da vratis robu bez obrazlozenja.

Pa dobro, i onako je besplatna/jeftina dostavka pa ovo moze da se iskoristi.
 
Ada nije neko cuo kako su uradjene r9 285 kartice?
 
Po ko zna koji put - ne zavisi od serije karti nego od proizvodjaca ili jos tacnije od konkretnog primerka.
 
A naruci sta ti se svidja preko neta i ako krene da zavija, vrati. Kod dve potpuno iste karte jedna moze da ima izrazen coil whine, dok druga moze uopste da nema.
 
Citao sam da je uglavnom bitno napajanje. I to ne koliko vati. Vec sam kvalitet istog. A sto se tice klokovanja ponekad je najbolje ne klokovati ili klokovati i time resiti problem. A ako je karta van garancije onda obavezno probati ili zalepiti sa nekim lepkom za to ili probati nesto trece.
 
Nazad
Vrh Dno