Šta je novo?

Apple OS X 10.10 Yosemite

Upravo sam odradio reset ali opet isto :(
Danas sam probao na mac mini i na njemu radi. Samo na moj macbook air ne radi.
 
MacBook Air (13-inch, Early 2015), version 10.10.5
 
U bre, nov komp. Ja bih jos samo pokrenuo sistem sa eksternog diska (ako imaš) i proverio tako da li radi. Za dalje nemam ideju više.
 
Upravo sam probao sa usb 2.0 i radi sve. Samo je problem sa ovom fiokom na usb 3.0. Videcu nekako da probam sa nekom drugom fiokom.

Bas cudno, tu fioku sam spajao sa windowsom i linuxom i nije bilo problema.
 
Poslednja izmena:
Bolje i fioka nego računar. Proveri kabal za USB 3.0
 
Instalirao sam novi system zbog HDD-a i sada u prodavnici stoji da iMovie kosta 20$, na starom systemu sam skinuo besplatno. Da li zna neko kako ponovo da skinem besplatno?
 
Samo kreni da skidaš, neće ti tražiti novac.
 
U pravu si. Nije skinuo novac. Hvala.

Sto se tice fioke. Narucio sam novu. Napisacu da li je do fioke bio problem. Cudi me samo sto na mac miniu radi.
 
Možda Mini nema USB3 port...
 
Ipak je bilo do fioke problem. Izgleda da macbook ne prihvata fioke stare 3 godine :)
 
Nije stvar u starosti, već u kvalitetu.;)

Ja imam OWC usb2.0 enclosure koji je star oko 3 godine, a radi bez problema sa svim uređajima na koje sam ga do sada kačio (uključujući i 3 različita macbook pro-a koje sam posedovao) + može da "vidi" hard disk od 6TB (čik neka mi neko nađe neki drugi usb2.0 koji to može).
 
Jel ima neko problema sa Teamviewer? Radio je danima i sad izbacuje kao da racunar nema izlaz na internet. A internet normalno radi. Probao sam da deinstaliram i instaliram ponovo ali bez uspeha. Ako to ne proradi, jel moze preporuka za neki drugi program sa slicom namenom. Treba mi konkretno da se nakacim na neku win masinu.
 
Kod mene radi bez problema. Malopre sam testirao sa MacBook Pro Retina 13 (10.10.5) na Server (Windows Server 2008 R2), kao i sa telefona na MBP.

Sent from my D5803 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma radilo je i kod mene, nego od nekog zadnjeg update nece. Iako je taj update vezan za Safari ili sta vec. Neki drugi program za preporuku?
 
Odradio sam taj poslednji update tako da sigurno nije do njega.

Nisam koristio ništa osim TeamViewera a da radi na više sistema tako da ne mogu ništa da preporučim :(

Sent from my D5803 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno