Šta je novo?

Sygic navigacija i mape

Interesuje me da li postoji neki skin kako bi Sygic pokazivao kućne brojeve?
 
Info koji možda nekome pomogne ;)

Koristio sam AdGuard Free na svom telefonu (LG Spirit H440n, Android 5.0.1), koji je, izgleda, sprečavao apdejt Sygica (i same app i mapa!). To ne bi trebalo da se dešava, jer besplatni AG blokira reklame samo u brauzerima, a ostale aplikacije bi trebalo da ignoriše.

Međutim, nakon što sam privremeno isključio AG, Sygic se normalno apdejtovao. Posle sam i obrisao AG...
 
Zna li neko kako se menja ruta ,kada izaberem adresu na koji idem program sam odredi rutu.Kako da izaberem ,brzu,kratku ili neku drugu kao na IGU
 
Zna li neko kako se menja ruta ,kada izaberem adresu na koji idem program sam odredi rutu.Kako da izaberem ,brzu,kratku ili neku drugu kao na IGU
Kada ti je ruta kreirana udi u -Podesavanja - Planiranje rute - Nacin rutiranja - i ovdje imas - Brz, Kratak i Ekonomican.
 
Znam za to ali kako da primetim razliku u kilometražai ili ruti.samo prvi put prikaže kilometražau i vreme potrebno da se stigne do cilja.Pri menjanu rute više neprikazuje ništa ni kilometražu novu ni vreme, čak neznam ni da li promeni šta ,dok se vratim iz menija ruta već stoji.
 
Koji je najbolji nacin za rutiranje ? Brz, Kratak ili Ekonomican?
 
Zavisi od toga da li hoćeš da stigneš najbrže, sa najmanje pređenih kilometara ili najekonomičnije :)
 
Koji je najbolji nacin za rutiranje ? Brz, Kratak ili Ekonomican?

Na većini navigacija, ovo "brz" radi najbolje.

Kratako ti je najgore, jer će da te vodi i kroj najgore budžake ako zaključi da je neki cik-cak kroz npr. centar grada kraći od neke brze obilaznice.

Ekonomično, uglavnom je vrlo slično brzoj ruti.
 
Ja obično koristim brzo rutiranje.

Međutim, kad sam na odmoru ili kad ne žurim, onda vrlo često koristimo "kratko" rutiranje - tada nas navigacija vodi po nekim kul zavučenim vukoje..nama :D Jednom smo tako u Grčkoj zadali kratko rutiranje, pa smo provozali prelepim, ali prilično zeznutim (samo nasutim) putem direktno preko planine, umesto normalnim putem oko nje. Bilo je prilično zeznuto (sve vreme 1. ili 2. brzina), ali je zato pogled bio savršen, videli smo dva izvora, neku malu crkvu, par puta se zaustavili na improvizovanim vidikovcima, a skoro 2 sata nismo videli apsolutno nikoga :)

Ekonomično, čini mi se, nikada nisam koristio.
 
Poslednja izmena:
Na većini navigacija, ovo "brz" radi najbolje.

Kratko ti je najgore, jer će da te vodi i kroj najgore budžake ako zaključi da je neki cik-cak kroz npr. centar grada kraći od neke brze obilaznice.

Suma sumarum
 
E pa ovako

Koristim ovu navigaciju vec neko vreme i danas resih da isprobam HUD UP display

I probao ga prvo po danu mogu reci da je potpuno neupotrebljiv

Iako je osvetljenje na telefonu bilo maksimalno dnevna svetlost je sve to anulirala tako da se na soferki ama bas nista nije videlo

Onda sam krenuo u nocnu voznju i tu je doslo do punog izrazaja

Sve se jasno ocrtavalo na soferki dakle kompletan natpis koji se pojavio na telefonu

Zakljucak HUD UP display koristiti iskljucivo za nocnu voznju

A sama navigacija jedna od najboljih koje sam ikada koristio
 
Pozdrav Drugari,
Da li moze link do neke poslednje verzije Sygica, vidim na par poslednjih strana da diskutujete sta i kako, al' nigde ne videh link odakle da je skinem.
 
Sto se HUD-a tice, ne vidim svrhu da ga iko koristi danju. Po meni je on i projektovan za nocnu voznju kako ti svetlost ekrana ne bi smetala u vožnji.
 
E nadjoh jednu prelepu stvarcicu da HUD od sada moze da se koristi u bilo koje doba dana i noci

Nije bas najpristupacnija za nas ali barem salju u nasu zemlju

Porucuje se preko sajta

Koga zanima neka mi pise na PP da mu dam link
 
Nova verzija donosi neke zanimljive "poklone" ;)

For Free users >>>
- Free Speed camera warnings
- Includes fixed and mobile cameras

For Premium customers >>>
- Free Head-up Display (HUD)
- Free Dashcam video recorder
- and Free Speed camera warnings

:happy:
 
Pozdrav,
Idem za 2 nedelje za Grcku pa bi mi trebale neke sveze mape, ovu trenutno sto imam je od 03.2014. ?
 
Nisam siguran gde i kako se nabavljaju, ali verujem da novih mapa ima na raznim torrent sajtovima i forumima.

Ja imam legalnu verziju, a ona se automatski apdejtuje (i app i mape).
 
Svaka cast Sygic-u ljudi su skroz profi...stigli svi free dodatci :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam siguran gde i kako se nabavljaju, ali verujem da novih mapa ima na raznim torrent sajtovima i forumima.

Ja imam legalnu verziju, a ona se automatski apdejtuje (i app i mape).
Aplikacija koja vuče podatke direktno sa sygic servera po max brzini :D

Sygic se dosta popravio, ako smanje cenu možda i kupim aplikaciju ...
Mnogo je ovo :

5449b9f9bf4d8c1920ce87d98727c150.jpg


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imas skoro redovnu ponudu za 19.99 full sygic ... Subscribe na mail i stalno imas ponudu u sanducetu za 19.99
 
A jel ti realno treba ceo svet? Evropa Premium je 30eur na sajtu.
Jel nude taj evropa premium preko maila jeftinije? :)
 
Nude za 19.99 ne treba mi svet, kazem da moze da dobije full evropu za 19.99 sto je skroz ok cena. Kad sam rekao full sygic mislio sam na full aplikaciju sa mapom koja ti treba, uglavnom po kontinetima ... Nisam siguran dal imas opciju za ceo svet.
 
Poslednja izmena:
Full Evropa je extra ponuda i jos uz nju dobije za dz hud i ostale dodatke free...sta vise od toga treba...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko zauzima aplikacija kad se uzme legalna Full Europe, tj. da li se mape cuvaju u telefonu ili se samo pristupa?
 
tj. da li se mape cuvaju u telefonu ili se samo pristupa?

Mape se cuvaju na telefonu i mozes im pristupiti i koristiti i offline, ne treba ti paket. A za velicinu ovako ugrubo rekao bih preko 1.5 GB - 2.0 GB, ne znam tacan podatak.
 
Nazad
Vrh Dno