Šta je novo?

Gde kupiti kod nas PCI Express slot USB 3.0 kontroler?

ovako nešto..

http://www.amazon.com/Silverstone-Tek-EC03B-P-Internal-Connector/dp/B0079XWPDQ

imam na prednjem panelu kućišta USB 3.0, ali nemam odgovarajući slot na matičnoj, pa bi mi trebao neki ovakav adapter da ih nakačim.

Video sam da postoje oni koji se takođe povezuju preko PCI slota, ali imaju USB konektore nazad.
Ti me ne zanimaju, hteo bih da uposlim ove postojeće ako je moguće.

Hvala.
Jel ovako nešto ?
http://www.jakovsistem.com/kontrole...2x-usb-3-0-port-up-to-5gb-s?keyword=usb+3+pci
 
То је оно што га не занима. ;) Адаптер мора да има онај интерни УСБ 3.0 конектор као што је на плочи, претпостављам да имаш тај кабл. Колико видим, PCI-e адаптери које код нас нуде углавном немају тај конектор.
 
То је оно што га не занима. ;) Адаптер мора да има онај интерни УСБ 3.0 конектор као што је на плочи, претпостављам да имаш тај кабл. Колико видим, PCI-e адаптери које код нас нуде углавном немају тај конектор.

Tako je. Ni ja nisam uspeo da nađem po maloprodajama koje su mi poznate tako nešto, pa reko bolje da pitam, kapiram da ima ljudi bolje upoznatih sa trenutnim stanjem komponenti u maloprodajama. :)
 
То је оно што га не занима. ;) Адаптер мора да има онај интерни УСБ 3.0 конектор као што је на плочи, претпостављам да имаш тај кабл. Колико видим, PCI-e адаптери које код нас нуде углавном немају тај конектор.
Pogledajte sliku malo bolje, eno ga unutrašnji USB3 (dupli, crni) konektor ispod dodatnog Molexa koji je dobra stvar zato što daje jaču struju koju USB3 mogu da upotrebe.
 
Siguran? Koliko ja vidim, a i po specifikaciji, je samo dodatno Sata napajanje.
 
Na zalost, upravo je to slucaj.
"A 4-pin or 15-pin power cable must be connected from your PC’s power supply to the USB 3.0 Expansion Card when a USB-powered device is used."
 
Ja je kupio za 10e u altiju...
 
U WinWin-u imaš nešto slično za 1799 dinara.
Usput, ova kartica nikad nije tamo koštala 10€, koštala je pre godinu dana 1498 dinara (+200 din dostava, ako se naruči preko WW sajta).
 
Ko jos kupuje u ww...cuo li si za e ** i...em gratis dostava...
 
Nemaš pojma!
Emmi: "Omogućena je besplatna isporuka za sve porudzbine čiji iznos prelazi 2000 din . Za porudzbine manje vrednosti cena isporuke iznosi 150 din."
Ova kartica je ispod 2000, stoga se plaća 150 din dostava.

Ti jesi veliki nakupac/preprodavac, ali, izgleda, kupuješ samo ovako, po forumima. Kupiš, na primer, monitor ovde za 6 000 RSD, pa ga odmah staviš na KP po ceni od 12 000. LOL! A kao kupio si za sebe. :)

Ma, idi begaj! Hahaha!
 
do skoro je bila do 500din...gratis...a ko je preprodavac vidi se...ja kupio za 1198 a ti prodajes 2000 i to u delu koji nije tome namenjen
 
Nazad
Vrh Dno