Šta je novo?

Gde kupiti kablic 4pin sa obe strane za interno povezivanje TV karte i zvucne ???

hamvas

Cenjen
Učlanjen(a)
24.06.2013
Poruke
382
Poena
170
Gde kupiti interni kablic 4pin sa obe strane za interno povezivanje TV karte i zvucne ???Treba mi posto sam kupio zvucnu kartu a ona moze da se poveze sa TV kartom jedino preko internog 4pin kablica.POMAGAJTE !!!
 
Idi na KP i pretrazi:

"Audio kabl za PC"

ili

"Audio kablovi 4 kom za Dvd i Cd rw"

Druga mogucnost ti je da odes u bilo koju manju prodavnicu kompjutera i trazis audio kablic 4 pin. Imaju toga sigurno na bacanje, nekad su stizali sa CD ili DVD uredjajima ali nisu trebali nikome
 
Poslednja izmena:
To je kabl za "Analgni out za CD".
 
Mislim da imam ja jedan negde na tavanu. Ako ne nadjes, pusti mi pp da proverim.
 
Imam ja na tone toga. Za koju ti TV kartu treba, koji program za gledanje ? većina novijih imaju i digitalni prolaz zvuka preko PCI-a, samo treba namestiti.
 
Kako si ranije povezivao tv kartu sa zvučnom? 4 pinski na TV karti a na drugoj strani? Ako audio karta ima audio in, mogao bi da zalemiš žice na 3.5mm audio konektor., ukoliko već isti nije na drugoj strani.
Ja sam pre nekog vremena pokušavao da nađem kabl sa 4-pinskim konektorom na obe strane, ali bezuspešno. Čini mi se da sam trebao ovde da se javim za isti :).
 
Kako si ranije povezivao tv kartu sa zvučnom? 4 pinski na TV karti a na drugoj strani? Ako audio karta ima audio in, mogao bi da zalemiš žice na 3.5mm audio konektor., ukoliko već isti nije na drugoj strani.
Ja sam pre nekog vremena pokušavao da nađem kabl sa 4-pinskim konektorom na obe strane, ali bezuspešno. Čini mi se da sam trebao ovde da se javim za isti :).
To su oni stariji, noviji imaju i dodatni, mali konektor na jednoj ili obe strane.
 
Nasao sam kablic dok sam preturao po kutiji gde inace drzim kablove koje ne koristim ali ovaj ima 3 zice na 4pin konektorima.Radi zvuk sa TV karte ali me zanima dali bi postigao nesto vise da ima 4 zice na 4pinskom konektoru???
 
Nasao sam kablic dok sam preturao po kutiji gde inace drzim kablove koje ne koristim ali ovaj ima 3 zice na 4pin konektorima.Radi zvuk sa TV karte ali me zanima dali bi postigao nesto vise da ima 4 zice na 4pinskom konektoru???
Ne, sve su iste, Ground i Levi i Desni kanal, samo običan stereo.
 
Probao sam preko PCI-a ali zvuk krci tako da sam odustao od toga.Steta zbog tog krcanja jer bi to bilo najprakticnije resenje
Kod mene, KWorld sa Philips SAA 7131 čipom + ChrisTV 5.01 radi perfectno preko PCI.
 
Ja imam Leadtek WinFast TV2000XP Global i koristim Leadtek-ov program za gledanje ali mi pravi problem jer dok gledam TV programe zvuk i slika nisu sinhronizovani
 
Ja imam Leadtek WinFast TV2000XP Global i koristim Leadtek-ov program za gledanje ali mi pravi problem jer dok gledam TV programe zvuk i slika nisu sinhronizovani
Uh, šteta što ne radi ChrisTV sa Leadtekom, jako je dobar ali ta sinhronizacija nije do plejera ili do karte, windows imaju taj problem sa sinhronizacijom ulaza i izlaza zvuka, svuda kasni izlaz. Malo se popravi sync kada se kvalitet zvuka spusti na najniži nivo u systemu.
 
Nazad
Vrh Dno