Šta je novo?

Lenovo TAB S8-50F

Батерија и други дан осетно боља него раније,
uploadfromtaptalk1447011590022.png
Мој таблет овакав SOT никад није видео.
 
Podrska je jako dobra i nadam se da ce tako i nastaviti.
 
Sveukupno sam zadovoljan tabletom. Dobar ekran, lepo radi uredjaj... Posedujem i Xiaomi Redmi Note 2 i cini mi se da je ovaj tablet fluidniji i brzi u radu
 
Ovog tableta vise nema nigde u prodaji , jel ima neko predlog koji tablet da se uzme za 20-25.000 ?
 
Sinko, odakle ti to? Imaš ga za početak na bechmark shopu
 
ja ga narucio , zvali me i rekli da ga nema , da ga nece ni nabavljati jer se vise ne proizvodi , a isto to su mi rekli i u gigatronu u radnji . U win win-u sam video da taj tablet kosta preko 30.000 , ne znam u cemu je fazon , ako neko zna gde ima da se nabavi ovaj tablet neka javi ili ako neko moze da mi preporuci tablet od 20.000 din.
 
Ovaj model nisam video vec nekomvreme da ima u radnjama, siguran sam da se zvog cene koja ke bila neverovatno dobra rasprodao brzo.Pogledaj da nema sad neki Lenovo na akciji kao sto je bio ovaj, uredaji su stvaeno kvalitetno uradjeni(uvek kad vidim negde yoga tablet ja se odusevim).
 
Одавно је тако. Прва серија код нас по цени од 19.000 се буквално разграбила и следећа је одмах била 30.000. Када сам га узимао сео сам у кола запалио у Нови Сад (из БГ-а) где га је још било по старој цени.
 
Stigao update na 5.0 i za verziju tableta sa SIM karticom, ali mi je dosta promenilo interfejs. Zna li neko kako da vrati stari interfejs? Konkretno me zanima to da nema dugme za sve aplikacije vec da su sve na raznim homescreen-ovima, interfejs za kameru da bude stari, ovaj novi mi je bljak i ono sto mi je mozda najvaznije, da povlacenje sa gornje ivice bude moguce na 2 nacina, sa leve strane kad se povuce da se dobiju notifikacije, a sa desne strane da se dobiju precice.
 
Па ти тражиш баш супротно од свих осталих :)

За прво, нађи неки launcher који подржава тај iPhone look.
За друго, повуци са два прста уместо са једним...
 
Poslednja izmena:
Stigao update na 5.0 i za verziju tableta sa SIM karticom, ali mi je dosta promenilo interfejs. Zna li neko kako da vrati stari interfejs? Konkretno me zanima to da nema dugme za sve aplikacije vec da su sve na raznim homescreen-ovima, interfejs za kameru da bude stari, ovaj novi mi je bljak i ono sto mi je mozda najvaznije, da povlacenje sa gornje ivice bude moguce na 2 nacina, sa leve strane kad se povuce da se dobiju notifikacije, a sa desne strane da se dobiju precice.
Što nisi uradio ono iz druge teme? Mihome ili flyme home za takav izgled. Ili Nova launcher, pa izvuci sve aplikacije kao prečice na desktop, podesi da se noveoinstalirane aplikacije dodaju na desktop i obriši ikonicu za app drawer. Za kameru je nemoguće, skini drugi program za kameru. Ili da ti ja pošaljem sa mog Lenovo tableta pa da instaliraš, samo okači sliku interfejsa kamere, da ti ne šaljem isti program.
 
planiram da kupim ovaj tablet,pa me zanima da li je zvuk jak kada se slusa na slusalicama? ne bubicama!
 
Ja nisam probao ali drugar je prezasovoljan, ima neke sony mislim da su jaci model.Pitanje za tebe gde ima da se kupi.
 
Koliko je taj shop realan? Tog tableta nema nigde više u Srbiji po toj ceni.

Ako može neko da napiše svoje iskustvo bio bi mu zahvalan.
 
Koja su vam iskustva nakon prelaska sa 4.4.2 na 5.01?
(naravno ako ste se odlucili na tako nesto)

Moj problem je da mi zena pojede zivce nakon nadogradnje Nexus 7 2012 na android 5.1.1...
Tako da bih ako je moguce da izbegnem slicnu situaciju sa ovim tabletom.

Ono ako nadogradnja ne opterecuje tablet previse da pustimo nadogradnju...
Tj. ako je situacija kao sa pomenutim Nexus 7 (nadogradnjom postao gotovo neupotrebljiv) prosto da se ne trudimo u vezi nadogradnje.
 
Не оптерећује га уопште.
Имао сам Нексус 7 пре Ѕ8 и знам о чему причаш.
 
Не оптерећује га уопште.
Имао сам Нексус 7 пре Ѕ8 и знам о чему причаш.

Znaci kazes da na S8-50F prilikom nadogranje na 5.1 nema onog uporenja tableta kao na Nexus 7...
Ono je bila tuga pa smo ga vratili na 4.4.4 i tek tada je ponovo postao nas...

Nista onda cemo mu dopustiti nadogradnju...
 
Ради без грешке.

Presli na android 5.01...

Poneka stvar je malo sporija cini se da ipak ima malo laga po pitanju startovanja programa...
No nista drasticno poput situacije na Nexus 7, tamo je ovaj prelazak bilo frustrirajuce iskustvo...
Dalje rekao bih da sa ovim OS-om tablet zdere bateriju, skines ga sa punajca i vidis kako procennat baterije ide dole zaista brzo...
 
Meni se sa LP drasticno produzila baterija dok jednom nisam uradio hard reset. Od tada mi se vratila na staro, kao na KK, oko 3 sata SOTa igranja i Youtube. Deca koriste pa mi to i odgovara.
 
Ima li ovog tableta u nekoj radnji u prodaji?
 
ja isam skoro nigde video.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
PoZz ljudi.

Jedno pitanje:

uzeo sam ovaj tablet pre par dana i uradio jedan update.Sada kada krenem da radim sledeci ,150629_ROW (12M), dodjem do kraja i pise mi ,,Installation failed''.Isto to ako idem i preko Lenovo smart assistant na kompu.Inace sam na 4.4.2 i dalje.
Da li uopste postoji official update za lollipop posto na njihovom sajtu stoju ,,To be confirmed" ?
 
Ovako je kod mene. Pise da nema novijeg apdejta.
Screenshot_2016-04-30-14-44-35.png
Nesto te zeza, probaj prvo fabricki reset.
 
Poslednja izmena:
da li imas sd karticu, mislim da za update moras da imas.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Nazad
Vrh Dno