Šta je novo?

Molim pomoc, musica zaglavljena u monitoru

  • Začetnik teme maxtwix
  • Datum pokretanja
M

maxtwix

Guest
Desilo se nesta sto nisam ni mislio da je moguce, dok sam bio za racunarom provalio sam musicu na monitoru i krenuo prstom da je ubijem ali kada sam je stisnuo uvideo sam da se ona ne nalazi NA ekranu vec U njemu, sto je najgore kada sam je pritisnuo ona je ,,ubijena" i sada mi lezi U srednini ekrana. Da li postoji neko sa ovakvim neprijatnim iskustom i sta mi je ciniti ?
 
Au smor najgori, pa moras rasklopiti, kako drugacije? Koji je monitor, daj da ti nadjemo uputstvo?
 
:S: Pravicu se da je ne vidim koju nedelju, pa ako prirodnim putem ne ode moracu u neki servis da odnesem. Hvala na odgovoru.
Nije vinska, jos manja :d
 
Poslednja izmena:
...I za tih par nedelja nemoj ni da pokusavas da prodas taj monitor, nema sanse da nekom objasnis da je to mrtva musica a ne mrtav pixel :D
 
Evo slika
CAM00758.jpg
ovo pored je mrtvi piksel pa ih sada imam dva,
samo me zanima na koji nacin je ona usla, i kako se odjednom pojavila na sredini ekrana kada sam je protisnuo ona je bila zaglavljena
 
Nije tesko da se to desi, monitor nije hermeticki zatvoren.
ima otvore za hladjenje, usetala se pa je trazila izlaz i eto je.
Mora da se otvara, ako nisi siguran da ces sam da odradis nosi kod servisera.
Ako ti je za utehu i ako igras pucacine iz prvog lica, samo ga cekas na "musicu" :D
 
Evo slika ovo pored je mrtvi piksel pa ih sada imam dva,
samo me zanima na koji nacin je ona usla, i kako se odjednom pojavila na sredini ekrana kada sam je protisnuo ona je bila zaglavljena

Nije ni ušla, tu je bila od svoga rodjenja.
Larva koja se pretvorila u mušicu. U mišu jednom, kugličnom, sam video neku bubetinu, bukvalno veličine pola palca, naraslu.
Kako, zašto...pitanje za Mister Noa.
 
Nije ni ušla, tu je bila od svoga rodjenja.
Larva koja se pretvorila u mušicu. U mišu jednom, kugličnom, sam video neku bubetinu, bukvalno veličine pola palca, naraslu.
Kako, zašto...pitanje za Mister Noa.
Dovoljno je retka situacija koju ima otvarač teme, situacija o kojoj ti pišeš je za jedan stepen još redja.
 
Nemojte nikad prstima da ubijate/gnjecite musice pa jos na monitoru, prosto sacekajte da se skloni ili uzmite neku krpu i sklonite je.

A ovo mi je... :S: Nemam komentar.
 
Poslednja izmena:
To nije musica vec helikopter.
 
Ovo me podseća na onu priču kako je nastao izraz "bug" naravno u kompjuterskom smislu :)
PMDG 777 debuging
 
fliege.gif




Ne pipaj! :)
 
Nazad
Vrh Dno