Šta je novo?

Animirana pesmica za decu u mojoj produkciji - molim za misljenje :)

Goran M

Cenjen
Učlanjen(a)
24.11.2010
Poruke
53
Poena
159
Pozdrav društvo,

Posle milionskih pregleda na youtube-u moje predhodne pesmice za klince "Snela koka jaje" evo još jedne u budućem nizu. Mislim da je ova bolja u svakom pogledu ali opet vi prosudite. Ja potpisujem sve, počevši od teksta i muzike pa do grafike i animacije:

https://www.youtube.com/watch?v=7MzEgRdD_yk

Molim vas za misljenja i kritike. :)
 
Znaci, ti si taj. Pustam mojoj sestricini stalno Sneka koka jaje. Odlican je i Trupko. :) Samo tako nastavi!
 
Super je kao i Snela koka jaje. Ćerkici se dopada. :)
 
Meni deca porasla pa moram da napisem licni utisak. Sloncic je mnogo bolji, evo od juce ne mogu da ga izbacim iz glave ...bas bas zarazan. Radis sjajan posao, verujem da I klincima pesmice zarazno ulaze u uvo ko meni a jos mi se jako svidjaju animacije, lepe su a sto je jos vaznije vedre i razigrane I sve zivitinje se prijatno smese. Samo napred, mene si kupio, pravicu zbirku za buduce unucice. :)
 
Mene zanima da li si uspeo da uzmeš bilo kakvu kinticu vrednu pomena od YouTube-a. Imao si baš dosta pregleda svojih videa.
 
Moja ćerka koja ima 2,5 godine malopre kroz plač kaže: "Pusti mi slonče". Nisam mogao odmah da ukapiram na šta misli jer sam joj samo jednom pustio Trupka pre par dana. Očigledno je na nju ostavio utisak tako si ispunio cilj.
 
Evo jedne male zamerke: Tresenje pozadine na oko 1:01 deluje malo mucno posle nekog vremena
 
Drago mi je da vam se svidja, zapravo je ulozeno dosta truda i vremena u sve ovo pa mi je jako stalo da utisci budu pozitivni. :cigar:



Mene zanima da li si uspeo da uzmeš bilo kakvu kinticu vrednu pomena od YouTube-a. Imao si baš dosta pregleda svojih videa.

Za sada nista narocito jer je najveci broj pregleda sa nasih prostora gde su reklame najjeftinije. Radim na tome da izguram kanal sa engleskim verzijama pa cemo videti onda.


Evo jedne male zamerke: Tresenje pozadine na oko 1:01 deluje malo mucno posle nekog vremena

Znam, ali klincima se izgleda svidja... Jednostavno vole kada nesto trese, skace :)
 
Nisam dete al sam pogledao klip. Simpaticno, veselo, kvalitetno uradjeno. Svaka cast.
 
Ovo je odlično i mislim da traćiš talenat i veštine tima koji je već okupljen i daje sjajne rezultate. U redu je da pravite ovakve animacije, ali mislim da bi trebalo da dodate i:
1) Kratke crtane filmove, u kojima ćete da popularizujete svoje likove, svako dete koje zavoli ovakav klip, sigurno bi htelo da gleda i crtane.
2) Igrice za Android i slične platforme. Sve potrebne elemente već imate - likove, postavku, pa i akciju. Evo ovako, za 5 sekundi razmišljanja - slon ide kroz šumu, skrolovanje levo-desno. Ima samo surlu i nju koristi da se odbrani od majmuna koji ga gađaju nečim iz drveća. Istovremeno, povremeno treba surlom da gurne/premesti debla, da premosti potok i provaliju. Usput prolaze ptičice koje mogu da stradaju od majmuna. Svaki put kad zaštiti pticu, dobije jedan ćup soka koji mu omogućava da se propne na zadnje noge i svom snagom udari o zemlju, rušeći sve majmune u okolini. Pa ih onda još i dohvati surlom. Itd, ipak je ovo posle 5 sekundi razmišljanja, instant ideja. :) Ali zaista, već imate odličnu grafiku, animaciju, muziku, lako bi se dodali zvukovi ptičica i majmuna (a možete i sami da se "majmunišete" ispred mikrofona, možda bi bilo i bolje/zanimljivije. Posle se smisli još neki dodatak, da razbije monotoniju (pored pravljenja mostića). To bar nije problem. Npr, na nekom nivou, slonu se pridruži i zec (takođe ga već imate) koji će da grize kanap na nekim preprekama i da pomogne slonu da prođe (a može i da skoči, da dohvati hranu). Može tu svašta da se smisli. Napravite na srpskom i engleskom, prodajete na Google Store (ili kako se to već zove) i eto odlične zarade. Cena 1+ dolar i ima da se obogatite.

Ja planiram da iskoristim neke svoje ideje za Android igrice, ali nikako da se posvetim tome i da isprogramiram.

Sve najbolje!
 
Super je. I koka i slonce su dobre, svaka cast. :D
 
Hvala na pozitivnim kritikama ljudi, drago mi sto vam se svidja i hvala @canejr na savetu. :)

Da li mozda medju vama ima neko ko je vrsni poznavalac engleskog jezika a pritom ima i vremena da mi pomogne u adaptaciji teksta na engleski?
 
Nazad
Vrh Dno