Šta je novo?

Driveclub

Message from Shuhei Yoshida - President of World Wide Studios
Hi everyone,
I wanted to provide you with the latest update on DRIVECLUB. Unfortunately, the road to launch has been a little rocky, and we are truly sorry that so many of you have not been able to enjoy everything that we had hoped DRIVECLUB would deliver.
We have been listening to your feedback and realize that patience understandably is running out. Evo is working around the clock to close the gap, and we have deployed additional engineering resources to help resolve the remaining issues as soon as possible. Unfortunately, the time frames required to roll out the fully connected experience will be longer than anticipated and we do not have an exact time frame for when they will be resolved. We will continue to update you on progress and you can find the latest info on the DRIVECLUB Facebook page.
We are also very conscious that we have disappointed so many of you who were looking forward to playing the promised PS Plus Edition. Our first priority is to provide you with the best possible experience while playing DRIVECLUB. With the high volume of new players and additional server load the PS Plus Edition is anticipated to bring, we are currently not confident that we can guarantee the best online experience. Until we can ensure that everyone can enjoy the full social connected online experience, we will be postponing the release of the PS Plus Edition until further notice.
On behalf of WWS we are enormously grateful for your patience and we thank you for the continued support and encouragement. Again, we sincerely apologize for the delay. We are committed to giving you the best racing experience on PS4 – it’s taking a little longer than we hoped.
Thanks,
Shu

sTcoTNT.png
 
Poslednja izmena:
Al zato ima 19.000 ruzicastih flamingosa.. svaki se drugacije ponasa.

1879f18e_e542_e1c6.jpg
 
Poslednja izmena:
Od juče imam Driveclub. Slobodnog vremena baš i nemam, tako da sam odigrao ukupno 10-ak trka, ali meni je prvi utisak da je ovo sasvim dobra igra. Vidim da je za Driveclub opšta pljuvačina po internetu, ali mislim da nije baš tako u stvarnosti. Nisam igrao multplejer pa to neću ni da uzmem u obzir i trenutno me ne interesuju problemi sa serverima koje igra ima. Kritikuju ljudi kojima smeta nedostatak automobila iz SAD ili Japana, ali i ova evropska kola koja su ponuđena su odlična. Kritikuju i nedostatak priče (!) a meni baš odgovara što je nema (naraciju volim u sasvim drugom tipu igara). Sviđa mi se da odmah krećem sa trkom, bez da pratim neku patetičnu priču o razvoju mladog vozača ili da me neki Ken Blok i Pastrana zovu "djud" ili da pritiskam tastere da bih pobegao od policije i to izvan auta (NFS The Run)!
Driveclub je - automobili, lepe staze i grafika, pristojan upravljački model i to je to, meni dosta za zabavu. Volim svakakve vožnje osim hard kor simulacija (odgovara mi sve od Burnout Paradisea do Shifta), tako da mi i ova igra baš odgovara po svojoj prirodi - arkada sa tek primesama ozbiljnije vožnje.
Možda mi se utisak kasnije i promeni, ali prve impresije su - sasvim je OK.
 
Sta, bas je fora u multiplayeru i voznji sa klincima od 12 godina :d
 
Meni je igra zabavnija od poslednjih par NFS-ova. Nije mi zabavnija od Forza Horizon, jer nema neke slobode i uvek sam mrzeo nevidljive zidove oko staze - kao da smo u 2003., ali je zato tu prelepa grafika i fizički modeli se razlikuju više nego kad menjaš automobile u NFS ili arkadnoj Forzi. Pa sad, uči se polako... Najveća zamerka je za zvuk i poneki materijal koji možda nisu uboli najsjajnije, ali sveukupno, može da prođe u trenucima dokolice.
 
Taman će do proleća igra i biti dovršena izgleda. Tad planiram da je pazarim.
 
Valjda ce ispuniti obecano i dati obicnu verziju free za + igrace.
 
ma da, bice free verzija spremna na leto 2015te uz malo srece :)
 
Jedna od vecih sramota koje je Sony sebi dozvolio...
 
ma da, bice free verzija spremna na leto 2015te uz malo srece :)

Da, ali opet svejedno i da izbace PSN+ free verziju bice samo jedna oblast, najverovatnije ona blatnjava Indija... :)

On the other hand ovamo recimo ima i ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Atlantic_Ocean_Road i izgleda brutalno, kao i jos dosta veoma zanimljivih i naravno veoma lepih za uzivanciju oblasti.

Da bacim i samo comment za samu igru posle duge sesije sa njom i mogu reci da je ovo sasvim solidna i ne bas laka igra, sa onim brzim automobilima kasnije sam se zesce znojio i rage quitovao gomilu puta, pogotovo sto AI ume da bude neverovatno izludjujuc i nenormalan sa svojom voznjom.
 
Poslednja izmena:
Weather sistem razbija, sad sam isprobao igru malo. Pure insanity.

A i pogodise fin balans za arkadni gameplay, veoma zabavna igra.
 
DRIVECLUB™ PlayStation®Plus Edition Full Game Upgrade - da li je ovo full digitalna verzija igre? Posto kada trazim drive club izbaci da se ne moze skinuti,samo ova ps+ verzija. buni me samo sto pise da je upgrade...upgrade cega?
 
Onaj ko bude imao PS plus ediciju igre moci ce za jeftinije pare da upgrade-uje na full verziju.
Koliko sam ja skontao.

Mada moze biti i da onaj ko ima samo PS+ pretplatu da je za njega ta cena.

Nesto od ta dva, zaboravio sam.
 
trazio nesto po netu i vidim da je kao spustena cena za par funti,sada je oko 35 pa ako je full da je uzmem nego kazem samo me buni to sto pise upgrade
 
trazio nesto po netu i vidim da je kao spustena cena za par funti,sada je oko 35 pa ako je full da je uzmem nego kazem samo me buni to sto pise upgrade

Pa to ti je umesto te free verzije koju nismo nikad dobili. Znači umesto 70€ platiš 40€, kod mene su kune pa sam preračunavao.
 
Igram zadnja dva dana DC, solidna igra.
Malo nerviraju protivnici i njihov AI, uopste se nema utisak da se bori sa nekim, vise je kao da svako vozi svoju trku pa kad naletite jedno na drugo slupate se...
Cesto se osecam kao vreca za udaranje, jer protivnici udaraju li udaraju od pozadi. Malo je smesno sto te lupaju od pozadi a skidaju ti one poene kao kaznu zbog sudara...
Fizika bi mogla da se popravi, kao i zvukovi motora koji su razocaravajuci.

E sad dobra stvar je da kada sam odabrao Norvesku i stavio da pada kisa/sneg, casna rec poceo sam da se tripujem da osecam i miris kise, planinskog vazduha... toliko dobro i realno izgleda.
 
Koji je problem sa zvukovima motora, sve sto sam cuo zvuci vrlo realno...
 
Nije bas toliko utisano ali je fino dampirano u nekim automobilima, kako bi u sustini i trebalo da bude u realnosti, dok u nekima zvuci daleko glasnije. btw, izasao je novi patch koji ubacuje i ambijentalne zvukove kise, oluje, grmljavine etc.
 
Previse su utisali zvuk motora u odnosu na sve ostale efekte kada vozis iz kokpita, svaki auto u kabini zvuci kao Prius...

Jeste, utisano je, ali uopste ne zvuce kao Prius, svaki auto je vrlo realan, pre ce biti da su u drugim arkadama zvukovi prenaglaseni da bi se prosecni nepoznavalac automobila lozio :d
 
Uzeo sam DC, i za sada graficki jeste najbolja igra na PS4.....
Nije GT, ali nije ni arkada sto se tice fizike.....
I sad shvatam zasto ce one lizalice na krivinama ( oni koji ne probaju igru neka ih i dalje tako zovu :d )
 
Bitno je da se ne loze da su napravili simulaciju kao ovi iz Forze, a ono najgora arkada :)

Upravljanje je taman kako treba, dovoljno tesko da bi bio potreban skill, a dovoljno lako da ne bude frustrirajuce po kisi. I sto je najbolje, sve je vrlo precizno i joypadom, mada mislim da je za to kriva preciznost DS4 pecurki, posto sam istu stvar provalio u svakoj igri, ne znam sta su to uradili, ali ostali joyopadi su daleko iza...
 
Odigrao sam skoro ceo Tour i dosta MP/challenge-ova, bas uzivam u igri. Gameplay je uradjen odlicno, a i svidja mi se oldschool pristup kampanji koja je skroz challenge based. Audio/vizualni uzitak je bas vrhunski.

Jos samo da nisu zakinuli Logitech podrsku...
 
Pa i bilo je vreme za nove volane...
 
Dobar tech video (weather effects)

 
Nazad
Vrh Dno