Šta je novo?

telefon za dobar signal

mmv

Slavan
Učlanjen(a)
06.06.2004
Poruke
371
Poena
319
Molim Vas za preporuku za telefon u cenovnom rangu do 20000, za koji znate da ima dobar prijem signala. Zivim u selu, i naravno nikoga nije briga da pojaca signal. Hvala
 
Molim Vas za preporuku za telefon u cenovnom rangu do 20000, za koji znate da ima dobar prijem signala. Zivim u selu, i naravno nikoga nije briga da pojaca signal. Hvala

Mođda je najbolje da se raspitaš u selu, da vidiš ko kakav tel ima i kakav mu je signal.
 
Od telefona koje sam imao najbolji signal je bio na Alcatelu 997
 
Motorole tradicionalno imaju najvece SAR vrednosti,mozda bas zbog toga imaju i najaci signal. Mada mozda to nema nikakve veze ..

Ja bih ti savetovao da ides na motorolu

Mada bolje da postavis pitanje ljudima u moto g temi,pa vidi kakvi su odgovori.
 
Poslednja izmena:
Za dobar signal, nikako smartphone!
 
Nemaju telefoni dobar signal nego dobro projektovane mreže :)
Ozbiljno, ako hoćeš dobar signal, neki stariji model koji nije smart, ako ti nije preko potreban.
 
Blackberry 9700 ili 9780
Telefoni sa najboljim kvalitetom prenosa glasa i stabilnosti u prijemu signala koje sam imao. Moze da zaivisi i od samog sw kao i od same jedinice.
Od smarttel m8 se pokazao kao odlican u mom slucaju (u magacinu gde sa npr s5 ili ip6 jedva edge sa m8 sam imao umts). Opet ponavljam ne mora da znaci i moze da se razlikuju rezultati id primera do primera tako da je najbolje testirati.
 
Nemaju telefoni dobar signal nego dobro projektovane mreže :)
Ozbiljno, ako hoćeš dobar signal, neki stariji model koji nije smart, ako ti nije preko potreban.
Ovo je Srbija, ovde nema signala. :D
 
Ovo je Srbija, ovde nema signala. :D

Da vidis kakve rupčage u pokrivenosti postoje na primer u Čikagu, New Yorku ili na autoputu I75 na Floridi (alligator alley), voziš i moliš boga da ti ne crkne auto ili se nešto nepredviđeno desi jer si odsečen od civilizacije a aligatora k'o mrava :)
 
Nazad
Vrh Dno