Šta je novo?

BEOGRID Trio - Net+TV+Fiksni

Joj uploada ... svrsh svrsh :)
 
Za srpske uslove, jednom rečju - bruka od linka. :)

Platio bih im i 50/10 za cene koje su im aktuelne, ali džabe kad oni neće, isti majstori kao i Telekom sa svojih '>250m od centrale'. Posle se čudimo što nam firme propadaju. EDIT. ovi neće propasti, ;) ali opet, neki truo osećaj mi je i dalje tu...
 
Poslednja izmena:
Meni su rekli da je od skoro promenjena njihova politika i da iako sam na 10/10 internet paketu, moram da dobijem novi/njohov router kako bih prešao na 15/15.

Da li neko ima spisak dc++ hubova koji su aktivni kao i minimum share-a? Unapred hvala.
 
10.100.255.252 - all users
10.100.255.251 - 100gb+
10.100.255.246 - 1TB+
 
Jedine dobre brzine u Srbiji u selektovanim delovima Novog Beograda...
SBB zajebava sa ovim optičkim internetom u ostaktu zemlje.
 
Malo mi krivo što ima jako malo korisnika na HUBovima. I to uglavnom share-uju sadržaj koji ima na svim torrentima.
Nadao sam se malo materijalima koji se teže nalaze po torrentima.
 
Nemaju svrhu kad je net brzi od lokala....nadjes nesto zanimljivo, ali nema slobodan slot...ma ajde.
 
Pa to je bilo aktuelno pre 10+ godina kad su net brzine bile smesne cak ispod 1Mbit a lokal x10 i vise, sad upravo tako imas sve na torenti jako brzo.
 
Može li neko da mi kaže da li je ovo stvarno konekcija kakvu reklamiraju? Dakle simetrični up/down? Torenti idu tom brzinom? Up me posebno interesuje. Hvala :)
 
Da, idu punom brzinom. Prešao sa Targa na Beogrid Trio. Zadovoljan.
 
Pa to je bilo aktuelno pre 10+ godina kad su net brzine bile smesne cak ispod 1Mbit a lokal x10 i vise, sad upravo tako imas sve na torenti jako brzo.

Secam se ranije, dok sam imao paket 512/512, sve se sa HUB-a skidalo, filmovi, serije, igrice po 2, 3 mb/s. Tad jos nije ni bilo full hd filmova, pa skines 700mb za 5min.
Sad se slabo koristi jer su brzine slicne ili cak manje nego kad skidas preko neta.


Može li neko da mi kaže da li je ovo stvarno konekcija kakvu reklamiraju? Dakle simetrični up/down? Torenti idu tom brzinom? Up me posebno interesuje. Hvala :)

Da. Internet je simetrican i upload radi fenomenalno.
 
Da li korisnici Beogrid-a mogu da koriste UniFon?


Predlazem administratorima da se teme 'BEOGRID Trio - Net+TV+Fiksni' , 'Beogrid - internet + TV' i 'BEOGRID Postpaid'
spoje u jednu temu 'BEOGRID' , da bi bile sve informacije o pomenutom provajderu na jednom mestu.
 
Poslednja izmena:
Podrzavam. Ovako je konfuzno, neko nece znati u kojoj temi da trazi informacije, ovako ce sve biti na jedno mestu pod jednim naslovom. Nema veze sto je to deo SBB jer njihova ponuda uopste nema veze sa SBB internetom.
 
Nazad
Vrh Dno