Šta je novo?

NBA 2K15

Ma bezi, ne daj pare za ovo njesra. Ne vredi 30€, treba uzeti kad bude ono za 5-6€. Toliko bagova, statistike se ne pojavljuju, neke providne friurke i naravno ne moz da zapamti neka podesavanja. Eto ja sam se zeznuo i preorderovao verujuci da ce biti bolje ali krastavac zaeb. My career AI gluplji nego ranije, centar od 2.20 promasi layup i to tri puta za redom. CPU iljadu ofanzivnih skokova, to se da srediti u myL i myGM ali u myC nema pomoci. Faulovi na 100 a ipak iako je cetvrtina 12 minuta zavrsim sa samo 12 pokusaja za slobodna bacanja dok cpu ima koliko i treba, prosek neki izmedju 20 i 30.

Napredak je to sto akcije se izvode i sto zapravo saigraci rade akcije kako i treba i jako je cudno ja igra ovaj put zapamti play vision settings.

Ja probleme sa fpsom nemam, lockovano na 60 ali postoji neki mikro stutter tokom replay-a. Vidim da ga kao sredili tim pecom ali nekad ga ima a nekad ne.

Uglavnom ovaj pec izgleda samo sredjuje taj my park i mozda malo optimizuje igru. Ostalo nista.

Roni i onaj mali Kris ne da lazu, zaebali i neke nase politicare. Ja razumem malo ali ovi nema im ravne.
 
Koji patch?

Meni igra vredi 30e koliko sam dao za preorder, solidno je bolja od prethodnika...
 
A izasao sinoc pec od 72 ili 77mb.

E jel i ti nemas statistiku na ekranu kada komentatori pricaju o njoj? To mi nekako toliko bode oci i smeta da nemam reci.
 
Pa jer bolje stanje na konzolama? Ako je bolja verzija za konzole onda to da pazarim :) Jer znam da je prethodnih godina na ps3 verzija bila mnogo bolja i za online i ovako optimizovana...
 
Pa ista je verzija ali znajuci kakav je 2k i VC, verzija za konzole ce se ispraviti sto pre a ova za PC pa kao i ranije koliko mi se cini. Boli ih za PC verziju. Ja da sam na tvom mestu bez razmisljanja bih uzeo za ps4.
 
Pa da i ja mislim to da uradim. Jer koliko vidim na konzoli platis igru ali je podrska super u odnosu na pc. A ima i face scan. Inace face scan je dobar cak postoji i tutorijal sta sve mora da se uradi da bi bio dobar face scan.
 
Na konzolama ima daleko više igrača, to je najveći plus, sem toga jedina razlika je face scan. Za PC verziju je plus grafika, naravno ako se ima dovoljno jak pc da potera na max.

Što se tiče podrške, ona je gotovo indentična. Problemi sa serverima su indentični na svim next-gen platformama i PC-u i javljaju se gotovo uvek u isto vreme, doduše poslednjih dana tih problema gotovo i da nema. Isto važi i za VC poene, preorder bonuse. Recimo problem sa preorder bonusima, tj. KD myteam kartom su rešili za sve platforime u isto vreme.
 
Koje online modove najvise igrate? Pravo da vam kazem ja otkad je izasla igra odigrao sam 2 meseca u mycareer i to je to, uaso jednom u myteam skenjo se i izasao
 
Ja uglavnom odigram quickmatch online jer nas nema dovoljno ovde za neku online ligu...
 
JA igram samo my career vec 5-6 godina i ovo je za sada ubedljivo najgori basket do sada. Sve sto nije valjalo u prethodnim delovima ne da nisu ispravili nego su jos pogorsali. AI tvojih saigraca blago je reci uzasan. A da bi dobio faul u rekete prilikom ulaza , jedino ako ti polome kicmu. Sa druge strane CPU ne masi ukoliko nisi ti na igracu, dakle ostali tvoji saigraci kao da ne postoje u odbrani. Sve u svemu sramota da recikliraju igru 5 godina i nista ne ispravljaju... Jedino graficki napredak za koji me zabole uvo, bolje nek igra izgleda uzas ali da je gameplay kako treba.
 
Igram sa plejmejkerom,na Superstar,ocigledno igramo skroz drugacije,jer ladno izvlacim faulove na ulazu,cak i pored centara. Ovo za CPU sut je donekle istina,stvarno pogadjaju vise nego ranije
 
Igram sa plejmejkerom,na Superstar,ocigledno igramo skroz drugacije,jer ladno izvlacim faulove na ulazu,cak i pored centara. Ovo za CPU sut je donekle istina,stvarno pogadjaju vise nego ranije

Ja sam na Hall of fame i vec sam nagruvao igraca prilicno. Medjutim nema teorije da dobijem faul...
 
Igrajte online preko mypark-a :)
 
A da bi dobio faul u rekete prilikom ulaza , jedino ako ti polome kicmu
Ja igram kao SG i bas cesto dobijem faul,tako da ne znam zasto je kod tebe takva situacija,ali sto se tice odbrane tvojih saigraca tu se potpuno slazem!
 
To i ja htedoh reci, ako imaš namjeru, naći ćeš bilo kakav način da nešto skrnaviš.
 
Jedno *****no pitanje. Kako zvati quick timeout? Nigde nemam tu opciju a to me je uvek vadilo kad ide double team pa krene ona glupa animacija borbe za loptu. Hvala unapred :D
 
Sad se vidi ko skipuje sve tutorijale :D, meni je u nekoliko prvih tekmi to pisalo velikim slovima u gornjem uglu :p to je ujedno i za brzi faul u odbrani
 
Ja igrao my career, ali definitivno bataljujem. Previše loše moj tim igra, nenormalno mnogo skokova u napadu komp. Ne želim da se nerviram.
 
Ja igrao my career, ali definitivno bataljujem. Previše loše moj tim igra, nenormalno mnogo skokova u napadu komp. Ne želim da se nerviram.
Takođe, moj igrač za 5 minuta pokida, ali pošto igram u Orlandu ne mogu utakmice pobijediti jer su ostali igrači invalidi.
 
Stvarno su saigraci uzas. Anthony Davis je u rangu Gagica recimo. Samo pod kosem od 10 suteva omasi 7. A i naravno uvek uzima jedini sut koji mogu da mu lupe bananu. Sa druge stranu komp standardnih 60% sut iz igre (totalno realno xD ) a i to sto omase hvala bogu Ricky Rubio nadskoci dok istog Davisa i da kos uz faul :d Ali kad mu je rubio lupio bananu lopta odletela u poslednji red dovrane, ja se komirao. Vredi igrati i smejati se koliko su se mucenini iz 2K ulenjili...
 
Poslednja izmena:
Stvarno su saigraci uzas. Anthony Davis je u rangu Gagica recimo. Samo po kosem od 10 suteva omasi 7. A i naravno uvek uzima jedini sut koji mogu da mu lupe bananu. Sa druge stranu komp standardnih 60% sut iz igre (totalno realno xD ) a i to sto omase hvala bogu Ricky Rubio nadskoci dok istog Davisa i da kos uz faul :d Ali kad mu je rubio lupio bananu lopta odletela u poslednji red dovrane, ja se komirao. Vredi igrati i smejati se koliko su se mucenini iz 2K ulenjili...
ima i toga, skokovi u napadu su glupost, kao i te banane što reče, pa mase i čista polaganja itd. mada u globalu meni je igra super
 
Isti slucaj i ja imam, moji saigraci kao da igraju na rookie tezinu dok protivnicki donekle dobro igraju
 
Evo sad skinuo ovu free verziju od 3 dana. Pa ovo ne vredi kupovati. Blagi uzas. Ne mogu kao covek da odigram utakmicu online, trza, trza, trza, masimo i ja i covek slobodne suteve. Ovo ko hoce neka uzima samo za konzole, ako je tamo bolja situacija sa serverima.
 
Nisam uspeo da nadjem informaciju pa ako moze neko ko je kupio da mi kaze da li radi steam cloud save za 2k15? Maltene je to jedini razlog zbog kojeg bih uzeo original jer igram na dva kompa. Prosle godine sam kupio 2k14 ali sam bezveze dao pare jer ne radi steam cloud a online modove ne igram.
 
Nazad
Vrh Dno