Šta je novo?

NBA 2K15

Imas sad 2 glasa da biras, jedan je taj stari, a drugi je novi, i nema tih dosadnih konferencija, eventualno na poluvremenu intervju sa onom likusom, sve ostalo su cinematici

nije da nema konferencija, ima ih ali dosta manje i to je super prilagodjeno, kad sam upao i prvu petorku i kad sam bio igrac meca bio sam i pozvan na kzs sto je nekako realno, i zato se dobijaju vise pitanja, dodatak su izjave na terenu i razgovori sa saigracima u tunelu koji dizu hemiju, ne svidja mi se sto me ubacuju u tim koji sam stavio da mi je omiljen, volim tamo da odem kad napredujem, i zbog toga sada nemam sanse da igram plejof jer sam stalan ugovor dobio posle 50ak utakmica.. takodje ne mogu da nadjem opciju za simulation games quarter length pa ostali timovi igraju po 12min cetvrtine i igraci imaju 30p po mecu dok u mojim mecevima od 6min koliko od uvek igram pada mnogo manje pa su statsi bezvezni.. ako neko nadje podesavanje neka napise.. slozio bih se da je sve mnogo napredovalo u odnosu na proslu godinu, gameplay i grafika, ali next gen mi je doneo i ''ruzno'' poboljsanje u izgledu igraca, pa su face sad priblizne realnim ali ne dovoljno i izgledaju odvratno, vise mi odgovaraju oni old school modeli likova
nba-2k15---ricky-rubio-trailer720ph264-aacmp4snapshot002020140831202718.jpg
 
Onda sve u svemu deluje super. Ove godine sam je malo zaobisao ali mozda je i kupim nakon svega. Steta sto mec koji ja igram na 12 minuta ne izgleda realno kao simulacija ostalih meceva na istoj minutazi (barem ocekujem da je tako i sada u 2k15 s obzirom da je tako vec par godina). Uvek volim da to bude realno ali nazalost :(
 
^^
Stavi tezinu na Hall of Fame i podesi slajdere na Simulation. Ako ti je i to arkadno onda dodatno smanji slajdere.
 
Ako bi neko bio dobre volje a ima kartu sa 3GB ili vise vrama da proveri zauzece istog. Ja koliko god da smanjim AA vram udara u plafon - 2038MB uvek. Interesuje me koliko je stvarna potreba za vramom. Mozda mi malo fali a mozda treba i vise od 3GB jer pojedini lagovi su bas zbog nedovoljnog vrama. Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Ja imam gtx560 sa 1gb i ne laguje, lepo radi sve na high sem tekstura.
 
Gtx 660, 1680x1050, aa level 4, aa quality 16, 1.63gb vrama.Imas leak negde.
 
Hvala momci na informacijama ;)
 
I meni isto puni svih 2GB rama na GTX770, fhd, sve max osim aa koji je na 4x. vsync forsiram iz nvcp, kao i Prefer Maximum Performance, a u cfg-u sam stavio framebuffer 1.

Doduše laga nema, bilo je ms-a posle datog koša, ali sam ugasio to inače smaračko zumiranje u opcijama, pa je nestao i problem.
 
Poslednja izmena:
Inače, da se pohvalim malo :D

nba2k15_2014_10_13_15_52_07_753.jpg
 
opa bravo, ja nisam bio te srece, doduse otvorio sam samo 5 pakovanja i najbolji igrac ilijasova ili bajnam, kidaju se :D
 
Niko ne reče da je jako teško da šutiraš dobro, pogotovo u MC. Na HOF ne mogu ni da se izvučem ko čovek za slobodan šut, a kamo li da ubodem perfect release 5 puta u meču.
Poene postižem isključivo na layup, pa me malo frustrira oću neku trojku :D
Inače moj lični utisak je da je igra u globalu znatno teža od prethodnika, što mi se jako sviđa.
 
Hocu da uzmem GTX 660,sta mislite jel cu moci da izvucem sve na ultra ,uz Fx6100 klokovan na 4,i 8GB ram?
Jel ima neko tu karticu i kakva su iskustva na ovoj igrici?
Ili da idem na Ati R9 270x ili pak malo jacu karticu?
 
Poslednja izmena:
R9 270x je jaca, mada i moja gtx 660 sve drzi u fullu.Mislim da su ti i cena i performanse na strani r9 270x, ali samo ako si spreman na problem sa drajverima i ne zelis neku ekskluzivu kao sto je nvidia physx, txaa, itd.
 
Jel drzis sve na ultra sa ili bez stuttera? moja gtx 660 izvlaci sve ali sa stutterom sto ne bi trebao da je slucaj, nista mi nije jasno
 
jeli kako ova igrica moze da sacuvao ovaj manager mode
 
Jel drzis sve na ultra sa ili bez stuttera? moja gtx 660 izvlaci sve ali sa stutterom sto ne bi trebao da je slucaj, nista mi nije jasno

Sve na ultra (mada je to high cini mi se) 1680x1050, osim aa level 4, aa quality 16, imam blagi stutter, padne na 55 fps, ali pada i gpu usage.Drajveri su verovatno problem.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru, ja sam na full hd, isti AA, samo sam stavio crowd na medium i kad stavim iz task managera nba2k15.exe na priority above normal gubi se 95% stuttera, tako da probaj i ti to da uradis pa javi jel pomoglo...
 
Hvala na odgovoru, ja sam na full hd, isti AA, samo sam stavio crowd na medium i kad stavim iz task managera nba2k15.exe na priority above normal gubi se 95% stuttera, tako da probaj i ti to da uradis pa javi jel pomoglo...

Evo sad probao, igra je na 60 zakucana, osim cutscenes, gde pada i na 30-ak, mada se tada gpu usage prilicno menja.Na high priority nisam nista postigao, cak mi i fps u toku igre pada na 57.Igra se vrlo cudno ponasa.
 
Ljudi, jel postoji neko rešenje za ovo nenormalno seckanje, čak i na low podešavanjima. Smatram da ova mašina koju ja imam apsolutno može da tera igru na high podešavanjima. P.S. Updateovao sam grafičke drajvere...
 
Ja instalirao,konfiguracija iz potpisa. Sve na max - 1080p. Ima pomalo sitnog seckanja,ali daleko od toga da smeta u igri. Jedino su me jako razocarale face igraca Partizana i Zvezde,bas su ocajno uradjeni. Bice valjda neki cyberface patch
 
Za sve koji imaju poblema sa seckanjem, instalirajte Razer Cortex, provereno pomaže!
 
Ja skinuh ovo. Proveo sam jedno 15 minuta pokusavajuci da provalim kako da namestim komande i odustao sam dok se ne ohladim, inace cu izbrisati pre odigrane utakmice.
 
Uzmeš x360 gamepad i ne razmišljaš o komandama :)
 
Poslednja izmena:
Uzmeš x360 gamepad i ne razmišljaš o komandama :)

Upravo tako, cak imas i prednost u odnosu na igrace sa tastatura-mis kombinacijom.
PS: Sto ode u privatnike (steam), neko te iscimao ;)
 
PS: Sto ode u privatnike (steam), neko te iscimao ;)

Tako nekako, ponudio sam neke steam giftove na trejd, pa mi je više od previše ljudi poslalo ponude, tako da sam morao otići private dok to ne obavim i počistim... :d
 
Gamepad i koristim. Saitek P2600. Imam ga vise od 5 godine i sljaka bez problema.
 
Da li ova verzija ima face scan? Kupio bih original ako ima :)
 
Koji će ti facescan, ionako ne radi sjajno.
 
Nazad
Vrh Dno