Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Imam problem wifi mi ne pokrece na startu , cekam par minuta da proradi posle restarta , Automatic (Delayed start) komanda ne reaguje izlazi greska:

Capture.PNG
 
meni wifi radi perfektno,neki tp linkov je risiver na usb,instaliran samo drajver,sama aplikacija je windows-ova.
 
Umart i meni sad radi wifi kada sam skinuo ordjinal atheros wifi fajl koji ima CCX Diagnostic Utility odmah pokrece na start up-u radi extra , sa microsoft driverom je pravio probleme!
 
cist install zadnjeg build-a,nemere da instalira .net 3.5,nijedan metod ne pali.
 
bravo maestro,imas i veliko pivo i veliko hvala! :)
 
Moze i ovako:

Pokrenes command prompt kao administator i kucas:

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:f:\sources\sxs

f: zamenis sa drive letterom od ISO fajla Windows 10 koji prvo mountujes!
 
nema potrebe,prvi link je resio stvar,srecom nisam pregazio fles sa instalacijom.
 
Nece nesto ova Cortana kod mene, majke joj ga :d
Kliknem na customize cortana and search settings i nista se ne desava, kao da nisam ni kliknuo.
 
unity web player na chromu puca tj blokira na 10tci,sto na 8.1 nije slucaj.pokusao sve,nema zasad pomoci.
 
da,ne rekoh do cega je bilo,verovali ili ne do razer synapse-a.inace,nesto je neaktivna tema,niko ne koristi?
 
Koristi, koristi i nema nikakvih problema zato nema postova..:)
Ne vracam se na 8.1 ili nedaj boze win7..
 
Ah sad nevalja 8.1 :D kad izlazi RC W10?
 
koliko se secam RP je u maju,a finalna verzija ko zna...
 
Sto se mene tice ne moraju da zure, defender se redovno update i sve radi...
 
Mene jedino od Win 10 odvraca nemogucnost da se ugasi automatski update windows-a...tako da sam za sad na 8.1 ... :d
 
Build 9901 nema sta da update posto oficijalno nije ni izasao. :D
 
Ovde pratite dokle se stiglo sa buildovima: https://buildfeed.net/ trenutno je 9919 , novi build za download ce biti 21 januara , otprilike predvece po nasem vremenu ce moci da se skine!
 
Da mi je neko rekao da ce Microsoft da deli Windows besplatno ne bih mu verovao, zaista.
 
Velika podrska za xbox...cak i igranje.
Directx 12, bas su se potrudili...
 
Poslednja izmena:
A i krajnje je vreme da sepenzionise 7mica ;) ko nece neka se igra i dalje na trapavom dx11 :)
 
Besplatan prve godine a posle pretplata ili sta? Sve jedno svidja mi se pravac i kako ide sve bice to ok sys.
 
Nazad
Vrh Dno