Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Poslednja izmena:
Editovao sam post i ubacio novi link.
 
@mijalkocar metod radi provereno.

Dakle, skines fajl sa linka cije ime promenis u stagod.esd:
http://tlu.dl.delivery.mp.microsoft...=h5V0AaH1hPAYo9RUSsndc7U4+ZOgpBRcnUqBQVMqMsA=

Skines i kopiras/extract u folder .esd fajla:
https://www.sendspace.com/file/c9x1nv

Desni klik na decrypt.cmd -> run as admin i odaberes prvu opciju. Sacekas par minuta da generise iso koji ucitas preko daemon toolsa i pokrenes instalaciju.
Zasto daemon tools? ima vec mount na desni klik.
 
Glupa, stara navika. :d
 
Vec mi vise od sat vremena downloading updates stoji na 0% . Sta nije uredu ili ... ?

Capture.PNG
 
Store više nije beta.
 
Pogledajte prilog 173953

Nece i kraj priche, nakon sfc /scannow i reseta...nije mi sudjeno :)
Ma ne moze biti, da samo zbog sudbine nece...:D
Nego ti @mrmilos proverite da niste skidali sa istog linka.
Koja verzija? insideri ili niste? upgrade ili cista instalacija?
Ako su neki "Kinezi" ili "Rusi" skinite proverenu verziju.
 
Pa klikni na retry, meni je isto kada sam pokrenuo update stojalo jedno desetak min na download pa sam restartovo racunar ponovo pokrenuo update i isto sam dobio gresku i posle retry nezadugo je krenulo da se skida.

Evo sada pisem sa 10159
 
Da li ovo znaci da ce sad svaki dan da izlaze buildovi do 29 jula? Evo skidam 10159!
 
Ovako je sada na 10159:

KPoufGF.jpg



Upozorenje , ovu sliku nemaju oni sto rade upgrade- ali mogu je staviti u personalize!
 
Ma ne moze biti, da samo zbog sudbine nece...:D
Nego ti @mrmilos proverite da niste skidali sa istog linka.
Koja verzija? insideri ili niste? upgrade ili cista instalacija?
Ako su neki "Kinezi" ili "Rusi" skinite proverenu verziju.
Verzija 130, upgrade sa Windows 7, sve preko Insider programa odrađeno, prijavljen na insider hub, u windows se logujem sa tim mejlom, verzija 130 skinuta sa MS sajta, nikakvi kinezi rusi i slično. I jutros proverim, skine mi samo update za Windows defender.
 
update preko WU uspešan...:) samo mi nije jasno što mi ne rade wifi sluške povezane preko bluetooth adaptea...rade play, pause i promena pesama na dugmićima ali se ne čuje zvuk...izbacuje bsod...baš trulo, na 8.1 i win 7 rade odlično
 
Kome se zaglavi update na 0% ili nekom drugom %, samo treba da restartuje "wuauserv" service i pokazaće tačno dokle je stiglo ili da počne ponovo ako je stvarno neka greška.
 
Nazad
Vrh Dno