Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

I kod mene šljaka Unity bez problema.
 
neka neko bude dobar i udje u neku mapu sa 6+ igraca,bridge najvise mlatim,da budem 100 posto siguran.bar 10-15 min,nece uvek odmah na startu da zakuca.
 
Evo i to..

Screenshot (46).png

Screenshot (45).jpg

6+ Screenshot (47).png

Screenshot (48).png
 
Poslednja izmena:
ma ne moras skrinove da stavljas,verujem ti,samo probaj bridge mapu keve ti,tu ja najvise igram i tu mi bode.
 
Nema ni jedan server sa mapom bridge, game list not available...
 
tacno,slabo bridge igraju igraci slabijeg tier-a...

darkodar:probano na 5-6 razlicitih brauzera,mozilla je bila treci pik,ista situacija.
 
Capture.JPG

WTF, bt na kompu je MSi, sta je ovo - imate li vi ovo instalirano za pojedine BT profile??
 
Ta BT Toshiba se i kod mene povampirila i pregazila motioninjoy drivere, morao sam da zabranim update drajvera zbog toga...
 
Poslednja izmena:
Da li imaju kakvi kodeci koji uredno prikazuju thumbnail CR2 fajlova ?
 
Ja imam problem sa youtube, hd video na yt mi secka pucketa itd na chrome , a na firefox radi lepo dok nije u full screen onda laguje nedaj boze.
 
iscekiraj performance tabove,reinstaliraj drajver za grafu.
 
iscekiraj performance tabove,reinstaliraj drajver za grafu.

Sklonio sam hardware acceleration radi malo bolje , a drajveri su bili oni sto windows sam instalira, imam krs graficku ATI Radeon HD 2600 Pro , evo sad skidam original drajver pa da probam.
 
Hahaha imao sam tu grafu davno :D msi
Nego imao sam poslednje drivere za grafu amd, ostale jos id 8.1 kada sam ga pregazio sa w10.. I sada mi uradio update drivera? Wtf, jel to u stvari isto samo sada nema Catalyst klienta???
 
Hahaha imao sam tu grafu davno :D msi
Nego imao sam poslednje drivere za grafu amd, ostale jos id 8.1 kada sam ga pregazio sa w10.. I sada mi uradio update drivera? Wtf, jel to u stvari isto samo sada nema Catalyst klienta???

Skida ti ih zato sto ti ne vrede ti sa win 8.1, ne vidi ih.
odradi onako kao sto sam naveo na 58 strani.
Stajao je i meni Catalyst posle gazenja zadnjeg builda, ali sam morao da ih ponovo
clean install, koja grafa je u pitanju?
Ako je ta integrisana ATI Radeon 2100 sada videh imas bas za nju 14.4 za win 8.1
http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows 8 - 64
 
Poslednja izmena:
Ma ko da koristi tu matoru sa ploce krs zivi ne moze da baci ni full hd sliku :D a kamoli nesto drugo :D


6570 radi sve lepo, samo mi je bilo cudno sto je pustio update tek sada posle par dana, a imao sam instalirane one Omega drivere.
Drzacu taj win/amd driver da vidim kako ti sljaka :)
 
Poslednja izmena:
Ovaj novi driver za AMD sto mi je nasao preko Windows Update instalirao ali mi je obrisao AMD catalist , inace to je driver 28 januara 2015:

Capture.PNG

Vama jel obrisao catalist?
 
Naveo sam gore kada sam pregazio zadnji bulid, ponasao se
kao da nemam drajvere skinuo sam i instalirao i izbrisao catalist.
 
Ovaj 14.201.1008.1002 je neki drajver koji je AMD najverovatnije samo za 10-ku izbacio preko Windows Update-a , nema ga na AMD sajtu!
 
Kako radi?
 
Normalno , nema problema , ja catalist i ne koristim...ovako podesi windows update:

Capture.PNG

I posle izadji i udji u idi na Check for updates , nacice ti ga sigurno!
 
To je meni cekirano, nista ja nisam gasio sve je na default.
 
Nazad
Vrh Dno