Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

hoces opet da citiram post po post,ja znam sta sam i pisao i pitao,to sto ti saltas kako ti nadodje govori o tebi,ne o meni.15 puta sam te lepo i kulturno pitao za sta ti treba ASIO drajver u plejeru,jer si prvo napisao da "WDM driver samo pusta zvuk preko Win drajvera Direct Sound i WASAPI..." i dan danas nisam dobio relevantan odgovor,sem da se "oseti" i nekakav clanak sa SK gde autor teksta isto "oseca".da bi dobio postovanje treba isto da zasluzis,ako ocekujes da ce te neko u zivotu postovati jer "osecas" bojim se da ces se uvek iznova samo razocaravati.

sad jos jedno pitanje - koje predrasude?prema cemu?
 
Na ta pitanja moras sam sebi odgovoriti, posto ni Dark a ni ja, pa cak ni tekst sa SK (pazi sta ti napisa > nekakav clanak) pa ti nemas postovanja prema nicemu i nikome. I nema potrebe da idemo dalje u off, vec 15x ne kapiras a odgovoreno ti je u vise navrata... Neka bude da nisam uspeo tebi da objasnim zasto, eto i kraj price o tome.
 
Poslednja izmena:
za sta da imam postovanje?prema SK?i to za audio?za clanak gde je poslozio drajvere na istoj karti i upotrebio krajnje empirijski test - "osecaj"?sta si i gde si ti otvoreno i konkretno ista napisao?opet ti lepo kazem,te fore "nema veze,neka bude kako kazes,ne ide da ti se objasni" batali,ako imas neki pravi test,ili ako bas moramo da ti verujemo na autoritetu potkrepi ga sa necim,sve ostalo je muljanje i prodavanje magle,i onda si problem ti,ne ja.
 
Jel mogu ja nesto da pitam vezano za temu i prekinem ovu raspravu :)
U vezi same kompatibilnosti programa zanima me kako radi Nero? Da li postoji neki tweak da se prevari Kaspersky da radi pod recimo win 8.1 i time omoguci nesmetana instalacija na win 10? Ako ne koji preporucujete antivirus, naravno sto jednostavniji i besplatan. Da li nvidijini drajveri koje izbacuje MS rade ok na GTX970 ili treba skinuti zvanicne za win 8.1?
 
Za graficku kartu uvek skidati zvanicne drajvere, ne koristiti one od Windowsa (bez obzira koji je u pitanju).
 
sto se tice AV-a,ja sam od starta sa ovim privju build-ovima samo na defenderu,i nemam nikakvih problema.kad se setim precesljam sistem malwarebytes-om,obavezno AdBlock u brauzeru,i to je 90 posto resenih problema.naravno uvek prvo cista instalacija zadnjih drajvera za grafiku sa zvanicnog sajta (nvidia,amd).
 
Jel mogu ja nesto da pitam vezano za temu i prekinem ovu raspravu :)
U vezi same kompatibilnosti programa zanima me kako radi Nero? Da li postoji neki tweak da se prevari Kaspersky da radi pod recimo win 8.1 i time omoguci nesmetana instalacija na win 10? Ako ne koji preporucujete antivirus, naravno sto jednostavniji i besplatan. Da li nvidijini drajveri koje izbacuje MS rade ok na GTX970 ili treba skinuti zvanicne za win 8.1?
Ništa od "Nero" ne bih pustio ni pored kompjutera da prođe. Prevariti AV da radi, ako nije već napravljeno tako, je skoro nemoguće, razlika je u "permisions" u samoj 10ki. Neznam za Nvidiju ali za AMD ima pristojan, najnoviji drajver samo nema CCC. Ne zaboravi da MS ne pravi drajvere nego ih dobija od proizvođača pa je obično najbolje njima se obratiti.
 
Pa da, najbolje i da idem bez antivirusa. Defender,win firewall, adblock, malware bytes je sasvim dovoljno. Cek, Mike sta imas protiv Nera? Jel jos neko protiv koriscenja ovog programa, mozda znate nesto sto ja ne znam? Ja inace vec 12 godina koristim nero burning rom, i nekako sam navikao, medjutim ako postoji nesto bolje, jednostavnije, samo kazite :)
 
Poslednja izmena:
Pa da, najbolje i da idem bez antivirusa. Defender,win firewall, adblock, malware bytes je sasvim dovoljno. Cek, Mike sta imas protiv Nera? Jel jos neko protiv koriscenja ovog programa, mozda znate nesto sto ja ne znam? Ja inace vec 12 godina koristim nero burning rom, i nekako sam navikao, medjutim ako postoji nesto bolje, jednostavnije, samo kazite :)
Nero (ne samo burning rom) je pun špijuna i jako ga je se teško otarasiti. Ako ti treba burner ima gomila daleko boljih. Ashampoo Burning studio free 6 je po meni najbolji.
 
Све зависи за шта ће да се користи, ако ће за понеко резање музике или гомиле фајлова, онда није уопште битно да ли је оно што је интегрисано у ОС или неки од ових фрај али ако се ради нешто озбиљније, са опцијама које нису стандардне, онда само ImgBurn (и он је фрај) мада је код мене и даље ту Nero Burning Rom за пар ситница које ретко који други уме да уради.
 
jel voljan neko da mi pošalje linak za najnovejši build (ne želim da skidam sa microsofta i da im dajem svakojake podatke).

plemenitom davaocu ću da se odužim tako što ću da ga pomenem u svom 17-tomnom epu "Kako sam pokušao da izadjem iz glave" .
 
jel voljan neko da mi pošalje linak za najnovejši build (ne želim da skidam sa microsofta i da im dajem svakojake podatke).

plemenitom davaocu ću da se odužim tako što ću da ga pomenem u svom 17-tomnom epu "Kako sam pokušao da izadjem iz glave" .
Ili u zalivu ili što je još bolje napravi neku adresu u hotmailu, bilo kakvu, možeš da je baciš posle.
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso probaj download dole niže, trebalo bi da može da skine.
 
Poslednja izmena:
Kokane nema noviji od 9926 , mislim ima ali nije leakovan , samo slike su leakovane...
 
eee...baga ...

znači nema ništa novije od 9926 . - ništa zato ! u epu će da se pojave grof Mika (count mike) i Gifted Dark (darkodar) i to u delu gde me napada Crni Vepar jer sam mu ukrao potenciju .
 
LoooooooL







@tolero te su vec bolje, plavo/sive ikonice uz win su mnogo bolje nego te zutice...
 
Poslednja izmena:
me gusta,sa nekih 50 nijansi sive ima da izgleda smeksi.
 
Hahahah odvratno... Kapiram da su morali da usvoje takav fazon ikonice zbog Tileova, npr pinujes kantu na Start ali neka bar osmisle lepsu kantu, ta je ubedljivo najgora ikonica ikada za r.bin ma tuga...
 
Ako ikonice budu najveća mana, dobro su uradili posao.
 
Slazem se , lako cu ubaciti druge ;)
 
ja mogu u dva'es marke da se kladim da ce biti jedno 10 pakova bandlovano uz win,eno ih smaraju svaki dan tviterasi sa ikonicama.
 
^ kaže se dvajes
 
eeeee ... ako je tako ...

nego, umarte jel koristiš ti , ili neko od ovde prisutnih 10ku kao 1st sistem ?
 
Nazad
Vrh Dno