Šta je novo?

Counter-Strike Fragmovie

stale96

Poštovan
Učlanjen(a)
15.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Poz svima, vec dugo sam u ovome, igram cs duze vreme, ali hteo bih da napravim sebi jedan lep fragmovie i da to objavim na mom gejmerskom fb profilu i na Youtube-u.
Ali tu nastaje problem oko pravljenja tog klipa, ja imam par demoa- odakle bih ubistva hteo da ubacim u isti klip i gledao sam kako se vade u .avi formatu i sve to.. pa bih voleo da nadjem nekog da mi odradi sve to onako da bude prilicno dobro sa par efekta, ko zna i kad moze nije nista hitno, samo bih hteo da imam to i da bude ono solidno. Pa eto ako neko hoce da pomogne neka mi se javi ovde ili na PM pa cemo se cuti za fb/skype i slicno. Svaka pomoc je dobrodosla :D Pozz svima
 
Aj pošalji mi u inbox tvoj Skype kontakt, potrudiću se da ti napravim nešto da valja :D
 
I ja treba da napravim neke snimke, trenutno koristim fraps za snimanje (ali video ispadne po 20GB) pa ne znam sa čime da ga konvertujem, ranije sam koristio vegas pro ili tako nešto ali mi se nije svideo kvalitet slike...
http://www.youtube.com/watch?v=bCMCraknLDM&list=UUAPTvJGOVg8q6_c83FPA0Vw
ovo je primer kako je mutna slika... Treba mi nešto da bude čista slika a da video ne zauzima puno mesta, pošto ne mogu da ga uploadujem zbog krš interneta...
A recimo u cs go postoji opcija za snimanje demo, ali nemam sa čim posle to da obradim... Jedino da koristim fraps za snimanje i opet neki konverter...
A imam i nešto pravljene muzike na kompu treba da napravim video za to a nemam inspiraciju
 
Nazad
Vrh Dno