Šta je novo?

GoPro 4

orckristeg

Slavan
Učlanjen(a)
11.09.2005
Poruke
1,172
Poena
360
mic bergsma legenda :)

Sto se mene tice, gopro3+ je bolji, bolje drzi baterija, ne greje se, baterije mozes da kupis na kilo kvalitetnih a da ne platis 30e komad originalnu, a sve ostalo je isto kao kod GoPro4, 4k mi stvarno ne treba, a i nije neka drasticna razlika. Cekao sam da ga najave da zamenim moje obicne trojke Black, ali sad cu da uzmem tri komada 3+ umesto dve cetvorke..
 
mic bergsma legenda :)

Sto se mene tice, gopro3+ je bolji, bolje drzi baterija, ne greje se, baterije mozes da kupis na kilo kvalitetnih a da ne platis 30e komad originalnu, a sve ostalo je isto kao kod GoPro4, 4k mi stvarno ne treba, a i nije neka drasticna razlika. Cekao sam da ga najave da zamenim moje obicne trojke Black, ali sad cu da uzmem tri komada 3+ umesto dve cetvorke..

Skroz lud lik :) Prvi put kad sam gledao klipove, reko koji mu je fazon da mlati rukama, blesavi se i ne progovara, pa kad skontah onda mi je bio jos vise kul xD
Inace, nisam siguran sta se vise isplati uzeti novo 4silver ili 3+ black, obzirom da svi koji valjaju 3+ nece spustati cene obzirom da su ih nabavljali po jacim cenama. A po sajtu gopro-a kao da vise nema 3+ black-a u ponudi. Cak je u i mediamarktu u nemackoj 4silver jeftiniji oko 10e od 3+ black. A na kp mi je lik rekao da ce 4silver biti oko 350e. E sad nisam siguran ko pravi bolje fotke/snimke od ta dva uredjaja. Onaj batery test sto je radio mic na 3+ blacku bat je duze izdrzala 10 min vise od 4silver, ali to nije nista sad ukoliko 4s pravi bolji materijal. Nisam pametan, kao 4s novo, nova tehnologija, sta znam... Iz perspektive kupovine novog uredjaja sta je pametnije uraditi to je pitanje, doduse na silveru je kul imati displej...
 
Ja sam se ipak odlucio pre par dana za Go pro 3+ i siguran sam da se nisam pokajao…ono sto je vazno sto se tice kvaliteta obe kamere osim standardnih hd formata imaju i snimanje i slikanje u 4k formatu …tako da sto se tice formata snimanja izmedju Go pro 4 i Go pro 3+ nema…

tako da uzmi go pro 3+ uz tebe sam i suguran sam da se neces pokajati….
 
Poslednja izmena:
a fps ? :-devil-:
 
Nije mi jasno zasto uopste izbacuju 4k sa 15fps.. to je kao kada bi u SUV-u od 2 i po tone imao rezervoar od 15 litara :d
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-10-21-22-22-00.png
    Screenshot_2014-10-21-22-22-00.png
    118.9 KB · Pregleda: 80
  • Screenshot_2014-10-21-22-21-28.png
    Screenshot_2014-10-21-22-21-28.png
    119 KB · Pregleda: 83
  • Screenshot_2014-10-21-22-21-37.png
    Screenshot_2014-10-21-22-21-37.png
    114.5 KB · Pregleda: 84
  • Screenshot_2014-10-21-22-21-47.png
    Screenshot_2014-10-21-22-21-47.png
    105.5 KB · Pregleda: 80
  • Screenshot_2014-10-21-22-22-17.png
    Screenshot_2014-10-21-22-22-17.png
    108.2 KB · Pregleda: 85
jesi probao da snimas sa Go Pro 3+ u 4 k?:)
 
Probao sam ja, ali kakve veze to ima ? Znas da je 15fps neupotrebljivo i pre nego sto vidis...
 
Ja sam se ipak odlucio pre par dana za Go pro 3+ i siguran sam da se nisam pokajao…ono sto je vazno sto se tice kvaliteta obe kamere osim standardnih hd formata imaju i snimanje i slikanje u 4k formatu …tako da sto se tice formata snimanja izmedju Go pro 4 i Go pro 3+ nema…

tako da uzmi go pro 3+ uz tebe sam i suguran sam da se neces pokajati….

pa ako po ceni od 350e mogu da biram izmedju te dve, nesto vise naginjem ka 4silver.
 
Ne bitno, ja bi opet izabrazo Go Pro + black nego 4 silver ...
 
pa ok, nego jel moze obrazlozenje, po cemu je to bolji izbor :D ako vec obe kao sto si gore rekao u istim rezolucijama, zasto si se bas odlucio za seriju naspram nove koja sigurno ima nekih poboljsanja?
 
4 silver je bolji u svemu osim u bateriji, mada nije velika razlika, mozda je pametnije uzeti to, ima LCD napokon...
 
pa ok, nego jel moze obrazlozenje, po cemu je to bolji izbor :D ako vec obe kao sto si gore rekao u istim rezolucijama, zasto si se bas odlucio za seriju naspram nove koja sigurno ima nekih poboljsanja?

Da ne dodje do zabune da se zna kada bi birao izmedju Go Pro 4 black i Go pro 3+ onda bi naravno izabrao 4 black ..
jer jedino tu ima razlike i stvarnih poboljsanja naspram 3+…



Go Pro 4 silver
-cena 379e
-4k 15fps
-1160mAh
-Smart remote ne dolazi uz silver

Go Pro 4 Black
-cena 479
-4K 30 fps
-1160mAh
-Smart remote dolazi u nju i njegova cena je 80 E

Go pro 3+
-cena 309
-4k 30 fps
-1180 mAh
-Smart remote


I dal neko zna zasto vise ne moze da se kupi na zvanicnom sajtu GO Pro 3+? :))
 
Poslednja izmena:
e krastavac bas volis da budes u pravu :) …odustajem …za mene licno mnogo je vazno sto poseduje Smart remote jer ta spravica je cudo…a na cenu od 379 da dopalitm jos 80 za samrt cudo mnogo je to para …a velika je razlika za mene izmedju 450 e i 310 …Tako da ja ostajem na svom Go Pro 3+ Black:)
 
Al Go Pro 4 black izgleda kao ubica mora da priznam :)
 
4 silver je bolji u svemu osim u bateriji, mada nije velika razlika, mozda je pametnije uzeti to, ima LCD napokon...

tako sam i kontao... a i gledao sam taj test baterija, 3+ je izdrzao fazon 10min duze trt miljojka ako je sve ostalo bolje... uz go pro se svakako uzima baterija/dve kako okrenes tako da ono...
@bims sto se tice tog daljinca i tu ide jedno trt miljojka :D koristio sam ortakov 3+ black u par navrata, imao app na telefonu tako da nisam video neku preteranu potrebu za daljincem... cak sta vise wifi sam izbegavao zato sto je jeo bateriju kao lud tako da mi to i nije toliki plus u celoj prici, dok je displej vec nesto.
 
sta bi mi preporucili za fotkanje i snimanje? go pro ili neki dobar fotoapart? koji nije bas velik za nosenje, onako neki kompakt koji moze da stane u torbicu do 400€ max, ili ce me zena...
 
Nazad
Vrh Dno