Šta je novo?

Nov android telefon do 250 eura

resku

Poštovan
Učlanjen(a)
03.04.2013
Poruke
29
Poena
54
Kupujem android telefon do 25 eura nov pa zelim da mi preporucite neke modele. Potrebno mi je da telefon brzo radi, da ima dobar ekran, prosecnu kameru, dobru podrsku sto se tice update-a. Razmisljao sam o sony xperia sp (190e)... Ko koristi ovaj model nek napise kako ga sluzi.
 
Ne gledaj tu cene. Nisu one tacne u vecini slucajeva. Gledaj na oglasima mob svet i kupujem prodajem. Naravno sa garancijama. Cene za 16gb 250-280€ a za 32gb 270-300€. Mi3 je super uredjaj ali nisam imao priliku da ga cacnem. Problem je naci sa 2 god garancije uglavnom su sa 6 meseci i sta posle ako se ne daj Boze pokvari ko ce to i gde da servisira osim d se salje za kinu. Ja bi za slicne pare ipak iso na g2 32gb
 
Ja kada pricam o kupovini NOVOG telefona mislim na legalno kupljene aparate u nasim prodavnicama sa placenom carinom, porezom i razume se sa adekvatnom garancijom uvoznika tj, prodavca. Te price, kupujem-prodajem, Madjari, garancija 6 meseci, ko koga zezne me ne interesuju i meni je sve to macka u dzaku....I mislim da sam u nekom postu i rekao da mislim na domace trziste......a to znaci legalno, nikako ne sivo trziste.....no, svako neka trosi svoje novce onako kako misli da treba i neka snosi rizik svojih odluka......ja nisam kockar.....
 
..svako neka trosi svoje novce onako kako misli da treba i neka snosi rizik svojih odluka.....
Lepo receno,bez obzira na moje neslaganje sa tobom u vezi uredjaja.

Slazemo se mi i uvezi uredjaja.....znam i ja da je LG G2 bolji telefon, to je ocigledno, ali je on po ceni daleko iznad Gigabyte pa ga u tom smislu i ne poredim. Samo kazem - dajte mi pokazite NOV, legalan, uredjaj koji kosta koliko i Guru G1 a nudi bolje performanse i kvalitet. I nemojte mi spominjati Limundo, Kupindo, polovnu robu, svercere i slicno......
 
Sta mislite o Sony Xperia ZL telefonu? Cena se krece oko 250 evra na kp. Maltene je isti po specifikacijama u odnosu na Xperia Z model, pa bih voleo da cujem utiske vlasnika.
 
Sta mislite o Sony Xperia ZL telefonu? Cena se krece oko 250 evra na kp. Maltene je isti po specifikacijama u odnosu na Xperia Z model, pa bih voleo da cujem utiske vlasnika.

Kupi Nexus 5 i to je to, mozes i neki kineski telefon od ovih sto se pominju kao najbolja kupovina. XZ/XZL su ok ali ne vrede 250e, posebno ne kada za iste pare postoji solidan izbor novijih telefona.
 
Poslednja izmena:
Da ne pravim novu temu: Takodje treba da preporucim telefon do 250 (eventualno malo vise) evra. Kriterijumi: Displej do 5,5 inca, kamera 8 MP, Android, obavezno dobar prijem WiFi-ja. Preporuke? Bice kupljen na teritoriji EU (Fr ili Nemacka)...
 
Ok, hvala na predlogu, kosta 299e u FR... Video sam u tom cenovnom rangu i LG GS3 (izgleda kao oslabljena verzija LG G3), kao i neke Nokia Lumia telefone (ne znam kakvi su po pitanju WiFi-ja, ali svi imaju nisku rezoluciju ekrana (?)). Kakve su alternative tom HTC-u osim ovih pomenutih? Dakle, obavezno dobar prijem WiFi-ja...
 
A nova Motorola Moto X?
 
Pozdrav svima,

Iščitala sam svih 12 strana ali i dalje ne mogu da prelomim da li android ili win telefon.
Bitka se vodi između Lumie 735 i Samsunga S III neo?

Samsung me u Mađarskoj ( ne preko preprodavaca ) izađe 205 eura, sa povraćajem pdv-a 165€, a Lumiu 735 mogu da uzmem kod opetareta za 16000.
Nije mi toliko bitna razlika u ceni koliko uređaj.

Nisam prezahtevni korisnik, uglavnom pozivi, društvene mreže, fotke, poneka igrica. Ništa specijalno.
A možda bih i bila zahtevniji korisnik da sam imala do sada bolji tel od ovoga :d ( alcatel ot 995 :D )

Hvala
 
Pokušavam sada da izračunam koliko dnevno, u proseku, provodim vremena koristeći telefon. Ne znam da li se skupi sat vremena :)
Najduže se zadržavam kada igram Loru koja automatski otpada ako uzmem Nokiu pošto, ako sam dobro videla, nemaju app za windows.
Nikakve druge igrice ne igram, desi se da poruku ne pošaljem danima, imam u proseku 5 razgovora dnevno, viber tu i tamo, čitam vesti redovno, koristim e-mail.

I ovim sam se definisala kao nezahtevni korisnik. Prosto, ne provodim mnogo vremena koristeći fon.

A pod zahtevnim podrazumevam gledanje filmova, igranje igrica, mnogo razgovora i sl.
 
Onda mozes da prodjes i dosta jeftinije. Ja bi na tvom mestu uzeo u razmatranje i lumiu 535. Fenomenalan telefon za te pare. Kazes da mozea da uzmes tel u madjarskoj. Onda bi ga tamo platila 120-30€,i sa povratko pdv-a ispao bi oko 100€. Sto je najvise sto mozes da dobijes za te pare. Baci pogled kako ti se on cini i da li zadovoljava tvoje potrebe
 
Hvala Rock na sugestijama.;)
Izbor je ipak na ova dva telefona jer ih ne kupujem baš tako često pa i ne moram da prođem jeftinije.
Jednostavno sam rešila da sada izdvojim oko 200 € za fon, ali želim da imam urednu garanciju i nekako je izbor pao na gore pomenuta 2.
Sa win telefonima nisam dosada imala iskustva, a ni kod opetatera nisu bili izloženi pa nisam mogla da vidim.Prosto ne znam šta da očekujem.
Dok je android poznat teren i koliko sam čitala s3 neo ima problem sa pregrevanjem, dok se kod lumie 735 pominje neko resetovanje.

Na kom telefonu je bolji zvuk? Zaboravih napomenuti da i muziku slušam :D
 
Pa, zabodem poneki, ali su kolači zato uvek vrh. Možda me to i izvadi :party:
Sve sam ja komentare i recenzije iščitala i odgledala ih na you tube ali mi nisu pomogli da donesem odluku. :wall:

Ovde imam tri glasa za Nokiu, malo li je. :happy:

Hvala <3
 
Nista ,moracu da ti verujem da pravis ozbiljne kolace :)
Da ti pomutim jos malo mozak preporucio bih ti da pogledas i motorolu moto g2 u beloj varijanti. :) samo pitanje za koliko novaca mozes da ga dovuces iz ugarske..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno