Šta je novo?

GeForce GTX 970 Thread

Eeee Mazi7, super rezultati, jos samo proc da poteras na 4,5 i da pevas.:,,:
 
sta je bolje 970 asus strix ili g1 970gtx, razmisljam o te dve?
 
ako imas mesta za g1 onda g1. mesta i snage u PSU
 
Uzecu i ja G1 verovatno. Nadam se da nije bucna previse. Vidim da ventovi idu i do 60% na review-ima?
 
imam haf932 full tower i 650w chiftec ima bre da poleti to cudo hahaha :D
 
@ Gavran
Klok 1502/2000mhz 1.243v max temp 69c, vent max 63%, to je apsolutno necujeno, tako da budi bez brige. Ovako radi posle 2h torture...
 
Btw vezano za moj overclock na GTX970 i trip da mi performanse padaju..pa jeste padale su :) Ali navodno na dual monitor setup-u moram da startujem igru u fullscreen-u. U borderless window mod-u u najboljem slucaju dobijam shuttering bez obzira sto je fps zakljucan na 60fps, dok u FC4/Unity performanse u FPS-u idu do 20-30+ u minusu od onoga sto dobijam u fullscreen-u. Tako da moja greska, mozda nekom posluzi.
 
Znam da nije pitanje vezano za ovu temu ali da li se zna kad izlazi 960?
 
Perfomanse se tada prepolove u vecini igara...

Da da, ali ne i kada je u pitanju jedan monitor, bar ja nikad nisam imao problem sa tim a i dobijam iste performanse sada. Razocarao sam se preko toga to sto ShadowPlay snima u variable bitrate pa ga ne mogu import u Premiere. Barem sat vremena gubim sto se tice posla, a nadao sam se da je to sve sto mi treba eh :(
 
Najverovatnije prvi kvartal 2015.
 
Poslednja izmena:
Pa nije skuplja 100 evra od ostalih...
Kad već daješ toliko para za grafu, uzmi najbolju...
 
Da ali je nema nigde, ja je naručio i rekli mi da cu cekati jos mesec minimum a mozda i više(a već cekam mesec) tako da bih uzeo neku u neko dogledno vreme jer stvarno ne merem cekati više, tako da... Koja mu je neka zlatna sredina, kakvo je misljenje o Strixu i o MSI-ju? Vidik da su i Palit izašle?
 
Uzimaj Strix onda. Kod primeraka od MSI-ja neretko zavojnice zuje.
 
Poslednja izmena:
Dobar je strix.
 
Gotovo ista kao G1, samo neznatno nizi klokovi i nema backplate.
 
Onda Strix ili Windforce, stim što mi se Gigabajt više svidja zbog tri kulera ali je samim tim i duži,ali i malo jeftiniji. Šta mi od ova dva preporučujete?
 
Nema tri kulera, nego tri ventilatora...
Uzmi onu koja ti se vizuelno više sviđa i koja bude u prodavnici.
 
Ma bre to odvrnes na neki maks zeljeni klok pa probas, ako prolazi ostavi da vidis kada ce da pukne, ako ne pukne mozes da castis :D:p Zeljeni klok je 1600mhz :D
 
1524/2000 proslo pola sata Heavena bez artefacta ili pucanja ;) Sutra cu testirati detaljnije mada gotovo da je sigurno stabilna na ovim klokovima.
 
Nazad
Vrh Dno