Šta je novo?

Magi [XMG] (M7M) CPU only

mige

Slavan
Učlanjen(a)
17.09.2005
Poruke
2,651
Poena
390
Da ne bi pisali na drugim temama, otvaram ovde......

XMG - Coin of The Magi

ip.bitcointalk.org.png


Proof of Wok

Hash: M7M - only minable via CPU
M7M manipulates certain mathematical functions to frustrate GPU mining;
Block time: 3 minutes;
Difficulty dependent block rewards;
1st phase PoW: primary mining with maximum 500 XMG/block;
2nd phase PoW: maximum 10 XMG/block, 7% annual reduction.

______________________________________________________
Proof of Stake-II

Introduce a new staking mechanism: PoS-II, designed resistant to "rich-getting-richer";
Minimum stake coin age : 2 hours;
Dynamic coin age: maximum 30 days, subject to change;
Dynamic annual interest: depends on network weight, maximum 5%;
Block time: 1.5 minutes;
Block hash: SHA256
Maturity: 100
PoS-II initiated after two weeks of PoW

[YOUTUBE]W71FVD6YWM8[/YOUTUBE]


Tema na bitcointalk-u, jedan od poolova
 
Poslednja izmena:
Mnogo ih ima ne moze covek da isprati, ne znam dal da se organizujemo da cepnemo neki po izlazu
 
Pa trenutno samo 2 nova cpu koina. Gde ih ima mnogo ?
 
koji je bolji od ova dva trenutno kopam bsty? za magi su nas ispalili u startu kad je moglo da se lepo iskopa imao sam stotine na pogresnom blockchainu na koji su oni naveli
 
ja kopam i jedan i drugi
 
Bsty se sve teze kopa, a cena tropa...a magi ok sada preko pool-a ali cena ne verujem da ce biti nesto
 
pa negde mora da prokine. Odavno je susno za procesore.
 
daj samo da isplatim procesor pa posle kako bide :p
 
sa cim ?
 
bsty, sad vidim da pisem u pogresnoj temi :p
imam jedan fx i on je uposljen tamo
 
pa ja ne znam sta je bolje kopati. Mnogo je veci hajp na bitcointalku na Magi.
 
ajbg poceo sam ovaj pa sta bude, mrzi me da menjam
 
Mozda bude kao qubit i dark :)
 
Pa ga ti pogodi.
 
Da. Lepo radi u Ubuntu-u u VM.
 
Novi miner za FX. 10% ubrzanje na 8320/50
 
moze li ovaj cpu coin da se kopa sa smos linux 1.3? ako ne postoji li neka alternativa za usb od 4gb?
 
Ma recite mi kako stojite sa MAGI-jem, da li vredi kopati njega pre nego XMR recimo? Po trenutnojo racunici?
 
po trenutnoj racunici isplativo je kopati i x11 , dodje mu isto kao monero sada
 
Ma recite mi kako stojite sa MAGI-jem, da li vredi kopati njega pre nego XMR recimo? Po trenutnojo racunici?

nikako se ne isplati trenutno mozda jednog dana, kopam od pocetka prvi dan su me zavrnuli za 500coina ko je tad bio na dobrom blockchainu i prodao lepo je zaradio tipa 0.02btc. Trenutno imam 60 coina to vredi trenutno 0.0035 btc a to 750ti iskopa za 3dana tako da je bas lose. Jedini razlog je sto Atlon vuce iz zida 40W pa sam zato pustio da kopa, sa fx-om puta 3.5 coina pa racunaj da li se isplati mislim da ne.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je bsty najisplativiji, fino se kopa a krenula je i cena gore.
 
Nisi nesto dobro racunao, isplativije je kopati bsty i prodavati ga i po 500.
 
tj. uskoro i po 2500 ako nastavi ovaj trend, trenutno najisplativiji novcic od svih za kopanje, sa FX om na dan zarada 0.005 btc ako ne i vise
 
mislim da je ok kad uporedim sa mojim, https://github.com/noncepool/m7magi-cpuminer ovaj miner koji su naveli da radi brze 10% posto kako se pokrece ne vidimexe fajl za minerd da li to treba da se prvo kompajlira ili tako nesto?

To ti je source code - za Windows mozes da kompajliras u Cygwin-u, npr, a pod Linuxom je lako. U svakom slucaju, standardno:

./autogen.sh
./configure
./make

Inace je BSTY odavno najisplativiji od CPU valuta, za MAGI se nadam da ce bar nesto da vredi, a mozda ima jos neki zalutali kandidat, videcemo, izucavam :D
 
gde kopate bsty ?
 
Nazad
Vrh Dno