Šta je novo?

Sta posle htc one?

Matt

Poštovan
Učlanjen(a)
10.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Pozdrav forumasi, juce sam prodao svoj HTC one i razmisljam sta da uzmem sada. Gledam dve grupe telefone do 300e I telefone do 400e. Da li uzeti lg g2, Sony xperiu z1 ili da se protegnem do 400e I uzmem neki od vodecih androida.
 
Malo bih da osvezim temu...
Elem, u slicnoj sam situaciji, s'tim da jos uvek nisam prodao moj HTC One M7 vec onako lagano razmisljam da ga menjam, ali nisam pametan koji tel bi bio dobar (pravi) izbor...:/
Sa jedne strane, odusevljen sam sa M7, izrada, ekran, zvucnici itd ali posle vishe od godinu dana, malo bih da promenim.

Matt, kako si ti realno zadovoljan sa S5 posle M7? Meni se na samsungu dopada sto i dalje ima fizicko HOME dugme, koje mi sve vreme nedostaje (posle Galaxy S2, IP4s, IP5)...

Nisam pametan, dajte neke predloge sta biste vi u slicnoj situaciji..

A da, ne bih nesto probijao budzet od 350e (prodam ovaj i jos dodam evropskih novcanica :) ) i NOTE serija mi je prevelika, tako da fableti mi nisu opcija za svakodnevno koriscenje...
 
Poslednja izmena:
Prelazak sa M7 bih ti opravdao samo ako predjes na Z3,Note 4 ili Nexus 6( a oni su trenutno duplo skuplji od tvog budzeta). *Po meni* , nema potrebe da trosis pare jer taj ti prelazak za M7 na ovu noviju generaciju nema velik pomak da trosis pare. Bolje sacekaj da padnu cijene ovim novim masinama ili cak i sledecu generaciju :) Ako hoces promjene rootaj ga i mijenjaj mu softver na nesto novo, jer hardver ima veoma dobar :)
 
Pozdrav, jedno offtopic pitanjce... Elem, nameravam da pazarim G2, pa se dvoumim da li da uzmem 16 ili 32gb? Da li je u praksi dovoljno tih 16? Nisam nešto mnogo zahtevan korisnik, niti trpam telefon sa previše muzike ili video materijala. Znači umereno, fotkanje, navigacija, programčići razni, bez igrica.
 
Bice ti dovoljno 16gb.
Ja cak drzim jednu sezonu serije koju trenutno pratim pa uvek imam mesta.
A uvek mozes kupiti usb flash pa ga nositi u novcaniku ako zagusti s memorijom :)
large_43791_1393950921.jpg
 
Nisam pratio temu a ni forum, definitivno se isplati preci na S5, kamera je vrh a baterija izdrzala 61h a od toga 6:47 screen on, pored toga meni znace sitnice kao sto su multi window i sl. pa mi je upgrade super dosao.

Nije neki ogroman skok sa m7 ali sam ja zadovoljan, a menjao sam iskljucivo zato sto mi je m7 dosadio. Nexus 6 preskoci grozan je a za Z3 ili cak Z3c se slazem.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima.
Ako ti nije toliko bitno uzmi 16gb jer je jeftiniji :) ali od viska glava ne boli :D
al boli novčanik :D
Bice ti dovoljno 16gb.
Ja cak drzim jednu sezonu serije koju trenutno pratim pa uvek imam mesta.
A uvek mozes kupiti usb flash pa ga nositi u novcaniku ako zagusti s memorijom :)
Pogledajte prilog 152387
Ne bih ga trpao filmovima i serijama sigurno, jer dosta vremena provodim na kompu pa nema potrebe.
Zaključio bih po avataru da ga ti imaš? Koliko je zapravo dostupno od tih 16?
Vidim da si iz NS, može preporuka gde je najpovoljnije da ga pazarim (nov)?
 
Mislim da je 10.6 gb dostupno.
Ja sam ga uzeo od prodavca iz ns na kupujem prodajem za 285€ pre otprilike mesec dana.
 
Prelazak sa M7 bih ti opravdao samo ako predjes na Z3,Note 4 ili Nexus 6( a oni su trenutno duplo skuplji od tvog budzeta). *Po meni* , nema potrebe da trosis pare jer taj ti prelazak za M7 na ovu noviju generaciju nema velik pomak da trosis pare. Bolje sacekaj da padnu cijene ovim novim masinama ili cak i sledecu generaciju :) Ako hoces promjene rootaj ga i mijenjaj mu softver na nesto novo, jer hardver ima veoma dobar :)

Nisam pratio temu par dana bas zato sto sam identicno razmisljao i rutovao tel, (pokusavao sam i s-off ali za sada bezuspesno) i sada isprobavam neke romove..:)..U svakom slucaju je lepa promena recimo na CM11 romu...
 
Ljudi da vas pitam, u dilemi sam, hteo sam da kupim LG G2....nego sam sticajem okolnosti došao do više para nego što sam se nadao, pa je u dilemu ušao i Galaxy S5. Ok, znam da nisu ista generacija, nego mene sad kopka da li da dajem dodatnih 100€ koliko je skuplji S5, ili da se držim G dvojke? Da li je S5 bolji koliko je skuplji? Jel ima neke osetne prednosti u odnosu na G2?
 
Bolji displej i kamera,baterija malo losija.
Ako imas love uzmi s5,neces pogresiti.
 
Nazad
Vrh Dno