Šta je novo?

CPU hladnjak lc power cc-120

Ljudi sta cemo za Am4 kolika je razlika u rupama na ploci u odnosu na AM2/3 ? Hoce li LC da izbaci neki kit ili da se zanimamo?
 
Cekaj prvo amd da izbaci am4, vidiš kolliko im treba.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Bice to k'o za AM3 verovatno.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Kad to AMD nagruva na 2.5Ghz i 250w potrosnje ...niko nece ni gledati da li se slazu rupe, odmah pod vodu. :D
 
Izvini.. ali u poslednje vreme se da baš primetiti, da si prešao na intel-a... ;)
Pricao sam ja to i pre...ako si pratio.
Nisam ja birao AMD on je izabrao mene.
Isti slucaj je i sa AMD kartama...bile su mi finansiski dostupne.
 
Uzeo si performance/cena najbolji procesor. Zver :) Trebao si samo da uzmeš cc 120, da bude led :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E Vuce vuce, ja bas mislim da ce Zen biti super, posto je poslednji amd cpu koji je zasluzio paznju upravo iz linije phenom 2, sve ostalo posle njega je blago receno shit.
Ako Zen ne pokaze zube, i ja odoh na intela, sa nasviranim 955 na 4ghz cekam Zen-a [emoji4] nadam se da ce i njega lepo hladiti ova LC [emoji170]
 
Nekada sam se i nadao da ce nesto napraviti, sad jos i debelo kasne...
Izbacuju poluproizvode pa ih posle savtavaju drajverima.
Nvidia ima svoje greske i promasaje ali i tako sakate karte opet nadmase konkurenciju.
 
Evo kako izgleda kod mene. Ventilator je taman tu do memorije. Doduše, ja sam njegov originalni prebacio pozadi, ali svejedno je standardni 120mm tu.

WP_20160318_006.jpg

Da pitam iz radoznalosti...
Da li ima koristi od ovako postavljena 2 ventilatora na telo hladnjaka i jos 3. odma iza da izvlaci iz kucista?
Da li je neko merio, proveravao, na neki nacin testirao opravdanost stavljanja 2 venta?
Meni se cini da je ovaj br. 2, ovaj sto izvlaci sa hladnjaka i duva ka ventilatoru kucista, cist visak...
Sta vi mislite?
 
Poslednja izmena:
Pa mozes dobiti 1 ili 2c maxx nista drugo, u svakom slucaju jedan na hladnjaku i jedan na kucistu koji izbacuje je sasvim dovoljno.
 
Valja li ista ova pasta uz kuler što ide ili da jurim neku ozbiljniju?
 
valja, koristio sam je na fx 6300 i sad na i5 4460, dobra je.
 
planiram da uzmem hladnjak za FX 6300 sta je bolje da uzmem ovaj ili Cooler Master Hyper TX3?
 
Ovaj. Ja sam tx3 evo zamenio ovim.

Ово је послао 6п!
 
Ovaj. Kakav crni tx3.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala stopke..
Jel moze neko ukratko da mi objasni kako se fiksira fan na heatsink sa ovim žicama?
 
Teško... Ako imaš veće šake ili malo prostora u kućištu moraćeš da se pomučiš.

Ja sam prvo stavljao sa strane i dole a onda sam na kraju stavljao žicu u otvor sa gornje strane.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Sklapam ga van kućišta Al mi nije jasno kako se spaja uopšte
 
Jedan kraj (središnji) one žice ide na hladnjak a krajevi na rupice u ventilatoru. Videćeš kad probaš.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
temp1.jpgtemp.jpg
Dali je ovo normalno na idle za 955 na 3.6Ghz bez podizanja voltaze sa CC 120?

EDIT: Ipak izgleda da je sve dobro, okacio sam drugu sliku. Temperature se ne poklapaju, posebno u AOD su niske, ali mi ne izgledaju previsoke.
 
Poslednja izmena:
jeste, dobra ploča dobar kuler, možeš da se igraš sa naponom i da podigneš na 4ghz, probaj.
 
Nazad
Vrh Dno