Šta je novo?

Misc data ogroman

acivi_nik

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruke
4,263
Poena
300
Imao sam slobodno oko 500mb na memoriji telefona. Odgledao sam dva ogromna klipa na yt i dobio obavestenje da mi je pun fon i da obrisem nesto. Kada sam kliknuo da hocu da brisem, restartovao se... Posle toga proverim u aplikacijama slobodno par megabajta samo. Cleanerom sam obrisal kes i slicno, ali ni blizu tih 500mb...onda sam pomislio da je to zbog youtube, pa sam obrisao data iz aplikacije. Oslobodilo se 500mb,tj pise u aplikacijama da ima 500 slobodno, ali veoma cudno. Kada otvorim aplikacije, prvo pise 9mb,pa posle nekoliko sekundi ucita 500... Dok u onom delu gde gledam zauzece svega na telefonu i kartici (storage) i dalje pise da mi je telefon skroz pun i da misc zauzima 500mb... I stoji mi obaj disk gore i obavestava me stalno da je pun fon... Kako da sredim to, mnogo me je iznerviralo, ne znam sta da mu radim osim reseta.
Alcatel 997 je u pitanju, mada je to manje bitno.
 
Nisam mogao da instaliram jer prijavljuje da je pun... Onda sam obrisao jednu-dve aplikacije i izgleda da se posle toga obnovio info i podacima, tako da se misc smanjio na 100mb i sada je sve ok... A restartovao sam telefon 10 puta i nije hteo, tek mu sad doslo da se sredi...
 
Nazad
Vrh Dno