Šta je novo?

Samsung Galaxy S5 Mini

cod3r

Cenjen
Učlanjen(a)
03.10.2011
Poruke
144
Poena
180
samsung-galaxy-s5-mini-3.jpg

OS Android OS, v4.4.2 (KitKat)
CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7
GPU Mali-400MP4
Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass, heart rate
Display: Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 720 x 1280 pixels, 4.5 inches (~326 ppi pixel density)

Više na Samsung Galaxy S5 Mini

Veoma zanimljiv telefon, po meni prava veličina i ne tako loš komad hardvera. Šta mislite o ovom modelu, inače je tek izašao, negde u Julu, slobodan u prodaju.

samsung-galaxy-s5-mini-4.jpg

p.s Ne primjetih na forumu da postoji tema o ovom modelu, ukoliko ima, admini neka istu uklone.
 
Poslednja izmena:
Inace veoma slicni uredjaji, S5 mini i 1520 :) Ne znam gde iskopa S5 mini, kosta od 370 do cak 510e u CT :d ali i da se racuna da je 370e za te pare mozes bre da kupis Note 3 ili ko zna koliko jos boljih telefona..
 
E mislim da ima skoro 2meseca koliko jurim 1520,i vise sam se toliko iznervirao da ne znam sta cu..Uzeo bi i onaj OnePlus One a ono dok kupis pre cu da rodim slona.Vise sam za win nego za android ali sem 1520 nista mi se ne uzima.
 
Cena pala na 310e naravno na KP..Jel vredi uzeti??
Probao sam ga u comtrade-u,moze jednom rukom da se koristi,glasan zvuk,lep ekran i jos poneke stvari
 
Mislim da je bolje uzeti proslogodisnji M7,S4,N5 i G2 jer su kompletniji uredjaji od S5 mini.
 
ma da, ni u ludilu ovo. taman su krenuli kako treba sa s4 mini i sad opet ćorak

ako je bitno da bude za jednu ruku imaš i z1 compact pa i s4 mini (koji nije lošiji koliko je jeftiniji)
 
Zbog cega konkretno vam se ne svidja s5 mini?
@Matt Hteo bih do 4.5" ekran ne preko..
 
^ @ vojkan

iz odredjenih razloga coveku treba glasan zvuk preko zvucnika.. a telefoni kao N5, Z1c, G2 bas i nisu toliko glasni. Sad koji moze da dodje u obzir umesto S5 mini.. nemam pojma, mozda htc One mini 2.
 
Nisam citao temu... m7 nije veliki telefon 4.7 inca i moze se naci od 220e> Zvuk na S5 je blagi ocaj a ne znam kakav je na mini verziji, pored toga mini je precenjen zbog njegovih specifikacija.
 
Pozdrav hsv, ti znas o cemu se radi.Imam samsung E1200(kida koliko kresti :) ) onaj od 1990din i to mi je drugi telefon.Sta ti mislis o s5 mini-ju.Nista preterano apliakcije i te stvari.Da imam telefon za poneko slikanje,malo surfa itd.Dopao mi se kad sam ga koristio u CT a vidim da ovde bas i nije popularan,dok na gsm areni ga hvale.
 
Poslednja izmena:
Mozda je moje misljenje suvisno ali glupo je dati te pare za S5 mini, ali ako se tebi svidja samo napred ispunice tvoje zahteve.
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, nisam jos koristio S5 mini.. S4 mini je solidan telefon ali da li je dobra kupovina zavisi od cene. Za mene je taj zvucnik dovoljno glasan (mada nije preterano kvalitetan).

Ne sumnjam da je S5 mini ok telefon samo mislim da ne vredi te pare, to je realno S4 mini + a ne umanjena verzija S5, jedino sto deli sa S5 je veoma originalan dizajn :d i IP67 sertifikat :)

Najbolji od svih tih kompaktnijih androida je Z3compact, nema veze sto ima 4,6'' ekran, manji je od S5 mini ali je na KP skuplji oko 100e, ima stereo zvucnike ali ne znam da li bi ti jacina odgovarala. Evo poredjenje velicine sa S5m http://mobiledevicesize.com/compare/#447,467;1
 
Poslednja izmena:
Zbog cega konkretno vam se ne svidja s5 mini?
@Matt Hteo bih do 4.5" ekran ne preko..

zato što je prepreprepreskup. bilo koji drugi mob za 300€ je MNOGO bolji a ima ih gomila.

@hsv sećam se te neke priče samo nisam povezao nick sad a nije napomenuto :)

One M7 je ok predlog, gde je 4.5 tu je i 4.7", samo ne znam koliko je lako kupiti ga (novog sa garancijom)
 
Poslednja izmena:
Zvuk na s5 mini je glasniji i bolji od s5.Iskreno htc mi se generalno nesto i ne dopada a i dosta je stariji model od minija.Sad posle vasih komentara se nesto premisljam u vezi minija.Pogledacu sta ima jos do 300e a da nije glomazno.
 
Ma nikako S5 mini nije los telefon, samo vecina ovde misli da ne vredi 310e :) ako ti odgovara (posebno jacina zvuka preko zvucnika) kupi S5m, Z1c jeste bolji i malo manji (uz 0,2'' manji displej) ali nisam siguran da bi ti odgovarala jacina zvuka, to bi morao da proveris uzivo.
 
Hvala na pomoci,sacekacu jos malo nije mi toliko hitno pa cu videti kako se krece cena minija.U medjuvremenu mozda neko od forumasa koji imaju s5 mini napise svoje iskustvo pa mi to pomogne :)
 
Ima i lepih primeraka jabuke za te pare ako te zanimaju. S5 m je ok telefon i uzmi ga ako ti se svidja, moje misljenje je da ima dosta boljih telefona za te pare ali posto trazis 4.5 i zvuk tesko da ces naci bolje.
 
Jao nemoj iphone molim te,to kad vidim da neko ima bas me smori.Ima kolega na poslu cini mi se onaj 3gs ili kako se vec zove ne da je bezveze telefon nego...Sacekacu jos malo pa cu videti kako ide cena sa minijem.Jel zna neko kakva mu je kamera?
 
Nazad
Vrh Dno