Šta je novo?

USB slusalice sa dobrim mikrofonom

n1tr0

Slavan
Učlanjen(a)
02.07.2007
Poruke
5,865
Poena
480
Da li postoji neki dobar USB Headset sa ok mikrofonom. Imam integrisanu zvucnu i ne planiram novu da kupujem a ova je ocaj pogotovo za mic input (sa boost se jedva cuju), pa iz tog razloga USB.
Budzet oko 50 eur ako postoji tako nesto :)
Ne volim sta da kupim podforum jer retko ko tamo zadje i svaki put kada sam postavljao teme tamo ili niko nije odgovorio, ili bi dobio odgovor nakon mesec dana.
 
Izgleda da su Turtle Beach PX21 ubice, ali nema ih u Srbiji nigde? :/
 
uzmi logitech h390 , ja sam njih koristio ( bio na vezi sa amerom , koji mi je kukao non stop kako mora nabavim dobre slusalice jer susti sve kada pricamo ) i stvarno imaju fantastican mikrofon\zvuk. tako da eto iz prakse da ti prenesem sta mozes da uzmes , a uklapa ti se u budzet :) .
 
E da se javim i ozivim malo temu:
Uzeo sam bio Turtle Beach PX21 polovne i mogu reci da su slusalice izuzetne - malo nervira statika kada nista ne pustate na kompu koja se samo tada cuje ali tiho, ali inace glasne, jasne, a mikrofon ubija.
Takodje sam uzeo Audio Technica AT2020USB+ mikrofon za kojeg takodje imam samo reci pohvale.
Ono sto vam mogu reci je po testovima sa neta koji sam cuo sa sluski i u usporedbi sa npr. ovim AT2020USB+ da sigurno necete naci bolji mikrofon u klasi do 100eur na sluskama a mozda i vise od ovoga na PX21.
 
Nazad
Vrh Dno