Šta je novo?

Huawei Ascend Mate7

Moze neko da mi da savet,telefon koristim umerneo,nista specijalno ali poslednjih dana batarija odlazi bas brzo. Da li mi je ukljiceno nesto sto ne treba da bude? Evo I slika.uploadfromtaptalk1440049812226.jpeg
 
Isključi location reporting.
 
Ljudi gledaju za koliko mogu da ga uvaljaju posle god dana.. S5 npr ce mnogo bolje drzati cenu nego "tamo neki kinez".
Veceras vidim, da se nudi ovakav-
"Samsung s5 16gb za graficku kartu ili drugi telefon
Telefon ocuvan 9.5/10. folija na ekranu i crna silikonska, usb, punjac, slusalice, papiri, garantni list iz telenora.Telefon radi na sve mreze (sim free)."+ doplata za Mate 7.

Ko bi rekao... :d
 
Poslednja izmena:
Ja baš razmišljam da li su svi preprodavci nepismeni pa im telefon radi na sve mreže umesto na svim mrežama ili im jedan piše oglase.
Opet laguje tastatura. Videću danas da je restart dovoljan ili mora factory....
 
Poslednja izmena:
Poale restarta,baterija je ista. Uz normalno koriscenje isto jedva jedan dan. I primetio sam nesto cudno,telefon ispusta neki zvuk svremena na vreme. Nesto susti iz njega :). Ne znam dal ste vi primetili isto?
 
Upravo to sam I uradio :(. Ne znam dal si citao gore,meni ne telefon ispao I displej je napukao,razlio boje. Ne znam da li to ima neke veze sa ovim problemom.
 
uploadfromtaptalk1440233077330.jpeg
Evo I slike. Gde je ova crvena linija tu je se telefon juce skoro ugasio. Napunio sam ga do 50%,skunuo sa punjaca oko 19h. I danas vec sada imam samo 17. Nisam ga koristio nista.
 
ako factory reset ne pomogne onda verovatno ima veze sa ekranom - nosi na reklamaciju
 
Ma jok, vidiš da su Google servisi na 10%
 
mnogo, treba 0-2 :)
idi u google settings/location i vidi jel isključen location history, ako nije isključi ga
 
Auu :). Odakle si kupio telefon? :). Moj je iz mts_a. I ako mozes da mi okacis slike ako si podesavao power saving,da vidim dal je isto kao kod mene :). Mozes I na mail ako te mrzi ovde. [email protected]
 
Pre par dana sam u podešavanjima namestio da telefon radi samo na 2g/3g mreži. 4g ionako nema još uvek neku pokrivenost vrednu pažnje. Od tada mi se trajanje baterije vidno popravilo, sigurno za jedno 25%. I ovako je bilo dobro, sad je još bolje.
 
Probaj, kod mene je to baš drastično. E sad, možda si ti statičniji od mene. Ja se po ceo dan krećem kroz različita područja (takav mi posao). Iz 4g u 3g, iz 3 u 2, a neretko uletim i u "nula G". I tako u krug. Vikendom kad sam kući, baterija mi znatno duže traje.
 
Juče sam bateriju bas iscedio. Ceo dan indoor, wi-fi i 50% osvetljenja.

e3491e52965afaeceda5fe6291b4a749.jpg

2bce289ffc17c1f61f9d06e56d9b83e3.jpg

d19cbb147200c46d00e8343a6be6c948.jpg
 
8H SOT, udara u glavu bre!
 
Jel se meni čini ili je mate7 pao ispod 300e? Ovaj fon će postati vrh kupovina u fablet kategoriji.
 
Nazad
Vrh Dno