Šta je novo?

Huawei Ascend Mate7

A gde to ima za te pare, na mnogim sajtovima je barem oko 45000 a u nekim poznatijim radnjama i oko 70 000?! Ja ga dugo merkam i zelim, mada ce uskoro mate8 tj mateS....
 
Poslednja izmena:
A gde to ima za te pare, na mnogim sajtovima je barem oko 45000 a u nekim poznatijim radnjama i oko 70 000?! Ja ga dugo merkam i zelim, mada ce uskoro mate8 tj mateS....
Ja video na mobilnom svetu dva komada ispod 300e i to jedva verzija od 3 GB RAM-a. Mada mi je to malo sumnjivo.
 
Mnogo dobro izgleda S. A lollipop za mate7 izgleda da im nije ni u planu. Neozbiljni su.
 
Mnogo dobro izgleda S. A lollipop za mate7 izgleda da im nije ni u planu. Neozbiljni su.
Pa u planu im jeste. Ali kad ce pustiti finalnu verziju to se ne zna. Za sad je izašlo 2 ili 3 beta verzije 5.1.1 ali koliko čitam bilo je dosta bugova. Mada na xda kažu da ova zadnja beta radi stabilno.
 
^ Mnogo sumnjivo...

Pa i nije toliko. Ja sam uzeo fon koliko ima, barem 4, 5, možda i 6 meseci, ne sećam se... I tada sam mogao da ga uzmem za 330.

Nego, jel mate S naslednik ili će da bude 8?
 
Jel neko primetio bug kad se stavi Live Wallpaper onda u settings, dialeru, sms, contacts i drugim sistemskim aplikacijama se pojavi ovakva štrafta gore:

473d85fe7774791182abb8e330b48f87.jpg


A cim se stavi staticni Wallpaper slika je normalna i status bar i vrh aplikacije je obojen u boje tog Wallpaper-a:

342e22e15c508271886afe9884f37db3.jpg
 
Poslednja izmena:
kakav je ovaj telefon što se tiče kvaliteta razgovora, da li se dobro čuje ili je kilav kao većina kineza? ušao mi je u uži izbor za kupovinu pa samo da proverim...
 
Da li moze neko da mi spakuje originalne ringtones? posle upgrade/downgrade operacija, ostao sam bez istih... sad mi telefon ne zvoni, a ja sam generalno lenj da trazim nesto sto lepse zvoni od originala
 
Nista mu,ali bas nista ne fali!

Fali mu ručno merdžovanje kontakata (da, toliko me nervira), a i taj knock on bi bio lep dodatak.

Ali bez obzira, telefončina samo takva. Sad je bolja kupovina nego pre 6 meseci ili kad je izašao.
 
Dragi moji dobio sam da kazem neku konkretnu informaciju u vezi update za nase masine. uploadfromtaptalk1442221531756.jpeg
 
I meni je to bilo sumljivo. Al opet se nadam da ce izaci bilo sta. Mnogo me nervira to.
 
Kao mate veteran koji je godinu i po dana bio prezadovoljan korisnik retke zverke prvog matea mogu samo da kazem da sam dobio jos istog. Fingerprint je kul prelazak sa 720p na 1080p se zapravo primeti na ovoj dijagonali, cpu je odlican, gpu srecom ne opet custom (na prvom mateu je bilo lutrija da li ce neka igra seckati ili ne, ne zbog snage, zbog kompatibilnosti). Baterija deluje malo slabije ali razmazen sam realno :D Mada jos je nov, videcemo kako ce biti za koji dan. Za sad 6.1 720p i 4050mah > od 6 1080p i 4100 za neka 2 sata sota mada su te cifre od 9-10 sati stvarno ludacke. Realno da odem negde sa ova dva telefona i da malo pazim nedelju dana mi ne bi trebao punjac. Koristim 5.1.1 betu jer volim da eksperimentisem i supetlr radi stvarno samo su sad postali smaraci koji zakljucavaju bootloader. Sam uredjaj iako samo 0.1" manje dijagonale je daleko kompaktniji i mali bezeli su bas lepi mada mozda je i do boje, prvi je bio beli, ovaj je crni. Vidim sad da ste poceli sa pricom koju ja lamentiram otkad kupih prvi mate, koji bre crni note, kinezi zakon. Sad tek vidim koliko sam bio u pravu sto sam uvezao huawei ideos x5 2009-e kad niko nije video huawei ni na modemu verovatno (desire z hw za 200e manje) :)

Sve u svemu prvi mate sam kupio nov za 210 pre godinu i po a za ovaj sam nov dao 310 i za sad mi deluje da premium izrada, brzina i zezalice vrede tih 100 evra vise.

Evo slicice dva monstruma jednog pored drugog, trebao sam starca izvaditi iz silikona al sta da se radi :)

bb441d1fcf1cb2494af50e423cc35343.jpg
 
Jel koristi neko costum DPI i jel onda rade fabričke aplikacije? Mislim jek se skaliraju kako treba?
 
1a8482baf3ddf8da2ff3ffd2e354c0c5.jpg


128374bcf5ad38c52f110bd0ea6d2443.jpg


Ludilo se nastavlja
 
Nazad
Vrh Dno