Šta je novo?

Huawei Ascend Mate7

Imaš betu. Ok radi, sem što mi potrošnja baterije velika
 
to je bas dobar rezultat :)
 
Danas iznenadjenje. Ne znam dal ste dobili I vi,al neki dodatak je stigao u vidu softwer update-a. Skinuo,instalirao telefon ne zna gde se nalazi...nadam se da ce doci sebi. :)
37ee447754efeae3e99426e5674d8997.jpg
 
Da, stiglo i kod mene. Nisam još pustio da se apdejtuje. Ajd javi kakvi su utisci.
 
pih meni nema... verovatno jer sam radio upgrade-downgrade...
treutno mi je battery life toliko dobar da se prosto plasim da diram bilo sta (za ceo radni dan ispod 9% baterije je otislo, doduse slabo sam ga dirao, al ipak).
 
2h posle update-a telefon radi znatno brze,otvara aplikacije lakse I cini mi se brzi. Na tastaturi sam imao bagove ponekad,cini mi se da ih sada nema. Ovo je verovatno dodatak pred dugo ocekivani 5.0.2 lol. Evo I slike iz update-a. Sve je ostalo isto,4.4.2 I 3.0 emui.
fffe4b1754edc3290c88e153efa30c31.jpg
 
5.1.1 ce da bude...
 
2h posle update-a telefon radi znatno brze,otvara aplikacije lakse I cini mi se brzi. Na tastaturi sam imao bagove ponekad,cini mi se da ih sada nema. Ovo je verovatno dodatak pred dugo ocekivani 5.0.2 lol. Evo I slike iz update-a. Sve je ostalo isto,4.4.2 I 3.0 emui.
fffe4b1754edc3290c88e153efa30c31.jpg
A baterija?
 
Evo ga Mate 8, navodno :)

CLfaHXjWwAA35Ec.png:large


Sa OnLeaks-a slika.
 
Huawei ako nastavi ovako izgleda da ce mi to posle G3 biti sledeci telefon...
 
Juce sam ugprade-ovao google photos aplikaciju - i od onda je telefon podivljao...

jutros mi je pozderao 40% baterije - google contact sync uglavnom. Vratio sam sve aplikacije na staro, ugasio autosync, ali i dalje sizi (3 put sam ga restartovao - inace ga ne restartujem nikad).

Zaista google nije u stanju te servise normalno da resi.
I dalje nisam dobio ovaj update sto je vas par pominjalo, sad razmisljam da ga potrazim i stavim rucno, makar ce da pocisti servise.

Neki dan sam bas bio odusevljen kako mi telefon radi - pristojne upotrebe 3 dana i nije stigao do 0%
 
Juce sam ugprade-ovao google photos aplikaciju - i od onda je telefon podivljao...

jutros mi je pozderao 40% baterije - google contact sync uglavnom. Vratio sam sve aplikacije na staro, ugasio autosync, ali i dalje sizi (3 put sam ga restartovao - inace ga ne restartujem nikad).

Zaista google nije u stanju te servise normalno da resi.
I dalje nisam dobio ovaj update sto je vas par pominjalo, sad razmisljam da ga potrazim i stavim rucno, makar ce da pocisti servise.

Neki dan sam bas bio odusevljen kako mi telefon radi - pristojne upotrebe 3 dana i nije stigao do 0%
Stavi u Google Photos opcijama Auto upload samo kad je na punjacu i preko wifi?
 
eh da je tako jednostavan problem... google contact sync zdere bateriju - ne proces za fotke (on je svoje obavio dok je bio na punjacu).

nece da mi prodje upgrade na ovaj b145, definitivno ova verzija na koju sam downgrade uradio ne zeli da se ugpradeuje...
 
Baterija posle apdejta u najmanju ruku isto traje. Iskreno, ja ne vidim neku razliku osim što je navigacijski taster Back umesto trougla postao strelica.
13e3e6b1252692eb6efda9f6f75d3647.jpg
23b6148fc501e56da4e2f120f0bed990.jpg
 
Jednostavno mi je telefon ponudio apdejt, i to je to. Sve prošlo brzinski i bez problema.
 
Jel tvoj došao iz mtsa ili drugim kanalima?
 
I moj je roaming-ov, fabricki simfree, znaci da ga i ja ocekujem ovih dana...

Kada si tacno dobio update i da li je u pitanju 5.1.1? Iznesi jos neka zapazanja, obogati slikama... hvala
 
Poslednja izmena:
Ne, još uvek nije LP. Pretpostavljam da je neka zakrpa za 4.4.2. Opisali su lukaspik69 i bombaš u prethodnih nekoliko komentara. Kao što napisah već, ja ne vidim neku razliku u radu telefona. Mala promena na navigacijskim tasterima, ima slika u nekom mom prethodnom postu. Baterija traje isto, kamera radi isto. Ovo ažuriranje se odnosi na:
1.Funkciju rominga u mreži (šta god to značilo)
2.stabilnost rada uređaja
e902bf68a5f4b8bfeddb1f1cc7820d4d.jpg
36cbe4133c051708fb0b61750bcb1b81.jpg

Jesi li probao da ručno pokreneš ažuriranje?
 
Meni nije nalazio update, i prvi put nije hteo ni da prodje sa kartice... no izgleda da se zip zeznuo prillikom kopiranja, pa kad sam skinuo direktno na telefonu (instalirao dosadnu mega aplikaiciju) - prosao update...

i dalje autosync NE smem daupalim - znaci ljudi, telefon se umesto 2 sata puni 5 jer ga autosync tako przi!!! ovo jos nisam video, bem ti google - dodje mi da ga rutujem, ali mislim da necu uspeti ni onda da poskidam te osnovne google servise. ako skinem google account sa njega, onda nemam vise ni play store ni nista... ebo ih spijunski software, ms, google i apple, svi su bagra
lepo da mogu ubuntu da stavim na njega, kao na pc ;)
sad iz principa necu da radim factory reset, jer stvarno smatram da to kao "lek" za problem nije normalno...
 
Citam vase objave sada,moja baterija brzi curi od kada sam se update na ovaj dodatak od pre neki dan. Takodje I trougao nije promenjen u strelicu. Pretpostavljam neki bag :). Jedva cekam zvanicni lollipop,da vidim na cemu sam :). Pozz za sve :)
 
2d4179b29f5cc8580cefc7314962fad8.jpg

Ne znam da li vidite,donji deo ekrana mi je pukao . Tj boje su se razlile malo. Mislite da premium garanicjja resava problem?
 
Nazad
Vrh Dno