Šta je novo?

Huawei Ascend Mate7

Definitivno,ali ako bih bas morao ,uzeo bi neki providni par komada
Eto onaj imakov za 7,5 dolara 3 komada kupis i opusteno,menjas po potrebi
 
Originalne bukvar futrolice su se dobijale uz MTS mate 7 telefone.

Futrolica je perfektna,savršena,odličnog kvaliteta i vrlo elegantna.Vratanca imaju u sebi magnet kako bi se bolje zatvorila i upalila ekran po otvaranju.
Pored nje i fabričke nalepnice preko stakla ne treba vam ništa više u pogledu zaštite.
Prilikom pada magnet drži zatvorena vratanca i štiti ekran,plastični ćoškovi futrole štite udarne zone.
 
Poslednja izmena:
ja nisam dobio uz mts telefon, kupio sam ga na KP.
nemoj testirati tu teoriju da ga stiti tokom padanja :)
 
Testirao sam ga tako sto ga ispustim na dusek[emoji12]
Futrolica se sigurno dobijala, samo sto to nigde nije pisalo pa ju je taj zadrzao za sebe.
 
Ljudi probajte onu masku što sam kačio link. Providna je, neprimetna ali kontam da je fon maks bezbedan. Uzeo sam i taj slim silikon od 3mm ali to garant nema nikakvu zaštitu kod pada, a to mi najbitnije. Posle kupovine ekrana na s3 i g2 (380e ukupno) stvarno bih da slomim kalup sa ovim :)

Na temu premium garancije, zar je nema svaki iz mtsa? Ja sam isto kupio na kp (imao sam tada još pre 2 meseca ponudu za 330e), dobio sam papirnu garanciju sa pečatom i sl ali mi je lik rekao da mts ne štampa fiskalne račune?

I da, te futrole na otvaranje su mi skroz nepraktične, možda bi se navikao.
 
Poslednja izmena:
I meni su neprakticne ali sam se na kvalitetan poklon brzo navikao[emoji12]
 
Dosta :)

be85b90e21960ddb2663d32dd1d4561e.jpg
353e00df8e710eb36fa74c40f0c1f800.jpg
d9d16fc47d60d775fcd7805abe8ef33c.jpg
 
Jel moze negde da se kupi original maska,sto je jedan lik vec kacio ovde na forum?
 
Jel moze negde da se kupi original maska,sto je jedan lik vec kacio ovde na forum?
Ima na kp.

Ko sto sam rekao, uz moj nije došla maska, nego sam dobio panasonic slusalice i premium garanciju. Telefon mi je majka dobila od mtsa, tako da nije zadržala futrolu. Al je zato verovatno bacila kutiju, sa sve garancijom, belim slusalicama i onim za vadjenje kartica
 
Uh nisi u problemu,po serial broju bi dobio garanciju. Ja sam iz obrenovaca,imao sam sony z I prosle godine je sve otislo u poplavi,garancija sve I preko tog broja su mi popravili telefon bez problema.
 
Ljudi, kako rešavate merdžovanje kontakata? Spajanje fb kontakata sa kontaktima iz imenika zbog slika i sl?

Probao sam hax sync ali nije to to, gomila je ostala nespojena. Ne kontam, na LG G2 je to tako lagano bilo sređeno...
 
Ljudi, kako rešavate merdžovanje kontakata? Spajanje fb kontakata sa kontaktima iz imenika zbog slika i sl?

Probao sam hax sync ali nije to to, gomila je ostala nespojena. Ne kontam, na LG G2 je to tako lagano bilo sređeno...
Sinc.me
Ali FB je izmenio API pa sad ni jedna app ne može da pristupi tvojoj listi prijatelja, tako da ni jedna neće raditi.
 
Vratio se na kitkat.
Baterija je nastavila da sizi I bez tetheringa I 4g neta, tako da je loli morao da leti. Uglavnom google services i slično su trošili.

Malo upozorenje, upgrade nije destruktivan, ali downgrade briše sve podatke
 
Živo me zanima sta zapravo krucijalnog ima lizalica i sta to tako važno propustam ,uzivajuci u kit ketu koji leti bez bugi vugija.
Da li baterija traje duze?
Da li kamera pravi bolje slike?
Da li senzor otiska skenira i mozak?
Da li mu svakim danom raste vrednost?
 
Poslednja izmena:
Baš ništa, a prvo baš naprotiv
 
Jel probao neko Xposed na 4.4.2 ?? Nemam costum recovery a Xposed installer kaze da postoji neka nekompatibilnost sa romom od Huawei-a pa mogu da zavrsim u bootloopu ako odlucim da ga instaliram a to mi ne treba kad nemam costum recovery da flashnem xposed disabler.
 
Niko da odgovori... ko da sam pitao nešto teško...

Inače izašla nova BETA verzija firmware-a B312.
 
Rado bi ti odgovorio, ali nikad nisam nijedan telefon rootovao, a čini mi se da pitaš nešto oko nekih romova I sl :)
 
Ma video sam na XDA. Radi xposed ali samo polovicno odnosno theme engine ne radi a on mi je potreban za Tinted Status bar. Tako da nista od toga... :(
 
Kakav legal ? :D Mislis final a ne Beta ? Bice verovatno za mesec - dva.
 
Pozdrav ljudi novi sam ovde ustvari prvi put se uključujem u raspravu. Ovako posle procitanih prethodnih postova odlučio sam da predjem sa Samsung-a S4 na mate 7 i trebalo mi je par dana da se naviknem na novi uređaj. Utisci su odlični sad za sad pa videćemo kako će se pokazati na duže vreme.
 
Pa da mislim na final. Smaraju vise. Ne kazem da cu ostati na lizalici al voleo bi da vidim nesto novo. Iskreno telefon me malo smorio,statican je. Radi svoj posao odlicno,baterija ,kamera svaka funkcija radi odlicno al je dosadan. Nadam se ce 5.1doneti nesto novo a ne volim beta verzije zato iscekujem finalnu. Inace ja sam presao na mate7 sa sony Z. I zadovoljan sam vrlo. Koristim ga 5meseci ni jednom nisam morao da ga rest. Zbog nekog problema. Pozz. Za. Sve.
 
ja cu preskociti ovu betu :) povratak na 4.4 mi je pocistio sve podatke, pa ne bih da ponavljam tu zabavu
naflashovao sam se telefona sa "zanimljivim" galaxy nexusom koliko normalni ljudi za 5 zivota ne odrade... odgovara mi statican telefon, koji gasim samo kad mu menjam sim, a da ima bateriju koja traje 2 dana normalne i 3 slabe upotrebe...
 
Šta znači telefon je statičan? Šta bi to mogli da ubace u 5.1 pa da se to promeni?
 
Mozda sam se lose izrazio kada sam rekao statican...mislio na to da bi dobro dosla neka promena neka novost. Na primer p8 ima slikanje ekrana na dodir zglobom prsta isto tako moze da se uokviri parce ekrana koje hoces da obelezis,slikas. Onda neka nova tema,mozda boja menia ,intefejs da se malo promeni doda nesto novo,osvezi. Ja sam gnerelano prezadovoljan telefonom I nije da volim sarenis sto ima 'samsung' I njemu slicni,volim ozbiljne telefone ali prija maalo osvezenje.
 
Nazad
Vrh Dno