Šta je novo?

Huawei Ascend Mate7

ljudi skinuo sam update i raspakovao i prebacio na karticu i ne prepoznaje mi kad udjem u local update a file je onaj sa 75 strane foruma
Ovako treba da izgleda dload folder kad raspakujes arhivu:

5ee81201379e908b2bd011884c1540e4.jpg


Ali kažem ti isto kao što sam ti rekao preko privatnih poruka. Nemoj da updatuješ kad ne znaš običnu zip arhivu da raspakujes. Šta ako nešto krene po zlu pa ces morati skidati drugi firmware, rollback paket pa nasilno flashovati ili slično?

I samo da napomenem da za update morate imati stock recovery.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam samo obrisao health. Takodje se ne bih slozio da je 5-6 sati sot dobro za telefon za 4200mah baterijom. Nisam razocaran mnogo al smara puniti fon svaki dan.

Sent from Huawei Ascend Mate 7
 
4100 ne 4200,drugo baci oko malo na ss drugih modela sa pogasenih jedno 245 procesa da bi nagurali 5h
Odradi to isto na mate 7 dobices i 8h sot,ne zaboravi takodje da je ovo model sa ekranom od 6 inca u ful hd rezoluciji
Moras malo razmisliti pre nego doneses neki zakljucak ,ako ti ne odgovara prodas i kupis nesto drugo,bolje(ne znam sta ali snacices se ti )[emoji6]

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
I samo da napomenem da za update morate imati stock recovery.

Šta podrazumevaš pod ovim sorry? Nikad nisam rootovao fon niti planiram, pa me nije sramota da kažem da ne znam... :) Poslednji veliki update sam odradio bez toga.
 
4100 ne 4200,drugo baci oko malo na ss drugih modela sa pogasenih jedno 245 procesa da bi nagurali 5h
Odradi to isto na mate 7 dobices i 8h sot,ne zaboravi takodje da je ovo model sa ekranom od 6 inca u ful hd rezoluciji
Moras malo razmisliti pre nego doneses neki zakljucak ,ako ti ne odgovara prodas i kupis nesto drugo,bolje(ne znam sta ali snacices se ti )[emoji6]

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
Ja sa mejta ne idem nigde. Imao sam prvi mejt i tu sam imao 12-13h sot sa manjom baterijom, jeste slabiji telefon i manja rezolucija ali isto tako je i veci ekran i 100% razlike. Isto tako jos jaci mejt 8 ima brutalan sot, ne mogu da se setim tacnog podatka ali 9-10 sati je u pitanju. Zadovoljan sam, cak prezadovoljan telefonom ali nemam vise onaj master battery race osecaj :D

P.S. 4180 je zvanicni podatak tako da je blize 4200

Sent from Huawei Ascend Mate 7
 
I kod mene je upgrade prošao glatko. Čini mi se da su izmenjali one power planove u battery opcijama, znači sad ima performans smart i ultra a Msm da je pre bilo i neki normal, tako nešto. Stavio sam performance i baterija se brže troši, a kad stavim smart menja osvetljenje i sl i to me nervira..

I gde su sad one opcije za rad u pozadini, notifikacije aplikacija i sl što je neko okačio za viber primer pre par strana?
 
I gde su sad one opcije za rad u pozadini, notifikacije aplikacija i sl što je neko okačio za viber primer pre par strana?

Za rad u pozadini:
Phone manager - battery manager - protected apps

A i notifikacije su tu na Phone manager.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
E krastavac. Onda ne znam. Pokušaj reinstall.

Jesu ti uključene notifikacije?
4446b222f07f80149ee5cf948a3f430c.jpg


Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Mislio sam na ovaj meni. Protected sam podesio. I dalje mi ne reaguje viber ništa, tek kad uđem u njega stignu mi poruke. :(

I koji power plan držite? Ja performance ali kao da mi malko postoji neki mikro lag u radu.
 
a9f70bd5b5ccb989a7de201cb7709185.jpg


Stižu notifikacije za Viber, messenger ne koristim pa ne znam. Proveri da li je ovako podešeno (stavio sam Viber kao primer)

Poslato sa HUAWEI MT7-L09 uz pomoć Tapatoka
Kao i ovaj meni ...
 
U pravu si, nešto su menjali... buđenje sistema ga sad nema nigde

Poslato sa HUAWEI MT7-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Meni def baterija kraće traje a promenio sam power plan i stavio onaj preporučen za daily use.
 
mene google services kolje i kolje, drzi telefon budnim skoro stalno... a ne resetuje mi se telefon zbog intese:(
 
Zasto bi iko koristio obican browser :D

Sent from Huawei Ascend Mate 7
 
Imao sam problema na kk i kad sam apdejtovao na lolipop još dva puta me zezao i onda je počeo normalno da se ponaša. :)

Poslato sa HUAWEI MT7-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Meni se desilo na MM, deinstalirao sam viber i vratio ga ponovo, sad je ok

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Da li još nekog zeza viber ? Non stop mi se gube kontakti ?
Mene. I to ne samo na Mate7 (LP), vec i na p8max (LP) i na Mate8 (MM).

Sve sam probao ali neuspesno bese. Na kraju sam pisao i viberu i huaweiu - viber tim mi rece da su upoznati sa problemom i da pokusavaju da rese, a iz huaweia nisam dobio nikakav odgovor. :)

Zbog toga sam i prodao telefon.

Sent from my S7 Edge Gold Platinum
 
Koristim dolphin browser,zaista sam prezadovoljan

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
 
Nije stock browser nije bolji od chromea

Sent from Huawei Ascend Mate 7
 
Nazad
Vrh Dno