Šta je novo?

Huawei Ascend Mate7

Meni se jednom desilo da nije hteo prodje upgrade
Obrisao dload folder ,napravio novi i sve proslo ok,takodje ako imas dupli folder tj isti naziv hoce da pravi problem
Mozda nije do toga ali pogledaj
Ma skidao sam dva puta file tako da nije do file-a. Jedino nisam brisao folder dload nego samo update.zip iz njega. Sa interne kartice sam pokusao update. Mada imam jos jedan folder koji se zove dload_ota mada mislim da nije to problem.
 
Ja sam uvek instalirao sa sd-a, i uvek mi je bio cackan sistem
 
Pokušao sam da instaliram B513 preko B331 kako i treba i na 4-5% fail-uje. Sistem mi je netaknut samo su neke aplikacije disablirane. Cak sam i root skinuo i dalje ne prolazi. Mada svako flashovanje pre ovog nisam skidao root, samo vratio fabricki recovery i uvek je prošlo bez problema.

Jedino sto mi ie unistalirano je YouTube mada ne znam da li je on sistemska app ili user app? Jel moguce da zbog toga ne prolazi?



Ja sam uvek instalirao sa sd-a, i uvek mi je bio cackan sistem

Ajde ako nekog ne mrzi da okaci default YT app iz B331 roma. Kontam da zbog toga ne prolazi update pošto je ovaj update.zip samo nadogradnja, nije full ROM.

Znači unistall update za YT app i onda je izvucite iz system/priv-app i okačite je ovde.

Neću da tražim od indusa na xda pošto me ne bi sigurno razumeli :D
 
Ja sam na b511, mogu taj da ti dam al sumnjam da ce da pomogne
 
Ja sam na b511, mogu taj da ti dam al sumnjam da ce da pomogne
Ne. Treba mi bas sa B331. Da znam koja je tačno verzija skinuo bih je sa apk mirrora. Ako niko nema skinucu ceo rom i raspakovati i iz njega izvući apk.
 
Uninstalirao sam update, a izvukao sam je preko apk share aplikacije
 
8b34da183e4e364a9c2da4891e4d69db.jpg


U sistemskim aplikacijama je bila
 
Kako da zauzdam task kiler da mi ne gasi aplikaciju iako je stavljena u protected?
 
Neki kernel manager pa isprobavaj :)
 
Nece da moze da radis "admin" stvari bez "admin" prava :D
 
Mozes ali mislim da nije, prilicno je agresivan task killer.
 
Evo jedna korisna informacija,slomio sam svoj Mate 7 napola,bio je potpuno kriv. Slomljen ekran,kuciste krivo,dugmici sa strane slomljeni bez funkcije ,mesto gde ulazi kartica slomljeno. Unisten telefon. Naime,odneo sam ga u Mesc,ovlasceni servis za dva dana su mi zamenili sve. Danas sam ga podigao bez problema. Telefon potpuno nov. Bez greske. Izgubio sam premium garanciju,al dobio nov telefon. Znacice nekom zato vam I pisem :)
 
Kako si uspeo tako da ga izlomis ? Pregazio ga kolima ?
 
Da, baš težak lom. Jesi li dobio nov, ili su popravili tvoj? Baš je to brzo za dva dana, ako su menjali sve oštećene delove. U svakom slučaju, bravo za Huawei.
 
Pao sam na skijanju. Bas se dobro izlomio I ja I telefon. U opisu pise da je zamenjen touch panel . Ne znam sta podrazumevaju pod tim...uglavnom,kuciste novo,kamera nova,fingerprint nov,ekran nov,folija nova...imam utisak da je samo ploca I baterija ostala stara. Nije bilo servisera pa nisam mogao sa njim licno da razgovaram ,momak koji izdaje telefone nije znao da objasni. Eto toliko.
 
Luka, jel ti telefon bio iz mtsa?
 
Da da,iz mts_a.
I reci mi, jel si imao fiskalni? Ja imam overenu garanciju it mtsa, prodavac iz oglasa mi bio rekao da mts ne daje fiskalni... Čisto da znam kada budem prodavao za koji dan šta da kažem čoveku kojima bude kupio/de raspitivao...
 
I reci mi, jel si imao fiskalni? Ja imam overenu garanciju it mtsa, prodavac iz oglasa mi bio rekao da mts ne daje fiskalni... Čisto da znam kada budem prodavao za koji dan šta da kažem čoveku kojima bude kupio/de raspitivao...

Jel' imas MT-L10 ili TL09 ?
 
Nazad
Vrh Dno