Šta je novo?

Resident Evil: Revelations 2

Sta kazete za igru? Ja obrnuo ovu prvu epizodu za nekih sat vremena i svidela mi se igra, tako da nove epizode jedva cekam.
 
Skroz ok igra, krenuo i ja da igram, par puta sam dobro skocio sa stolice:D
 
Zavrsio je pre par sati, solidna. Svidja mi se kraj i najava sledece epizode, ali nisam siguran da mi se svidja broj naslova koji idu ovim putem sa epizodama. Moglo je to malo strasnije, kad ja kazem ko jedva igra horor igre ako su hteli da furaju u RE fazonu konacno kako treba. Sve u svemu pozitivno.
 
Sta kazete za igru? Ja obrnuo ovu prvu epizodu za nekih sat vremena i svidela mi se igra, tako da nove epizode jedva cekam.

Samo sat vremena? Gledam HLTB i pise bar 2, 2 i po sata.

Ako je tako, onda bolje da sacekam nek se nagomilaju svih 6 epizoda, pa da se lepo zagine, ili da se pocne pred izlazak poslednje ili poslednje dve.
 
Cudno mi radi igra, kontrole se ponekad tripuju, a i FPS na nekim mestima padne na 30, realno grafika je tanka za danasnje standarde, ne verujem da jedna 270 i fx8320e ne moze da izgura ovo na haj... Doduse nisam reinstalirao windows jedno godinu ipo dana...
 
Poslednja izmena:
Samo sat vremena? Gledam HLTB i pise bar 2, 2 i po sata.

Ako je tako, onda bolje da sacekam nek se nagomilaju svih 6 epizoda, pa da se lepo zagine, ili da se pocne pred izlazak poslednje ili poslednje dve.

Sat i po u vrh kape ;) Trudio sam se da ne preletim igru i cak u nekim delovima mape sam se vrteo u krug dok nisam nasao izlaz...

@Bajica

Ni meni ne moze na highest detalje da radi a kako izgleda to bi moralo da leti.. neko cudno trzanje ima igra, nije obicno seckanje nego nznm ni kako da opisem :D
 
Na Nvidu radi sve ok, izgleda da je ati problem, imate oba ati...i sramota je ako ovo nvidia namerno radi sa izdavacima igara, budi bolji od konkurencije, a ne ***** pa da namerno onesposobis nekog da ne daj boze nebi bio drugi...
 
Poslednja izmena:
Ovo sam našao za to trzanje... sinoć me to trzanje užasno nerviralo, moram probam večeras ponovo.
For all of those who are having stutter issues and such, go to your settings page and put HDR precision on LOW and disable both V-Sync and Antialiasing while putting your framerate on variable. This will help in fixing stuttering issues. If not, you need to update the drivers.
 
Obrnuo sam ostvarenje. Kao što kažu ljudi sat ipo max. Zaginuo jednom na normal :p (kod mesta sa bacačem plamena).:p
Grafa ono loša i texture bzv za današnje standarde. Neznam gde ode 8gb,nema nešto ni animacija.(Intro,Outro možda još dve izmedju)

Igrivost Ok,dopada mi se jel je prvi RE koji može da se igra na 60fps na gamepadu( ranije su na 60fps likovi bili brži pa sam morao da 30fps da obrćem RE6 i 5)
i nekako su lepo ispeglali nišanjenje preko gamepada kao i head shot sada baš znači.
Ovo sa epizodama je glupost totalna al neću sad o tome.

Performanse-
Na mojoj kofi leti sve u full u na max - bag osetio sam pad fps-a kad sam nailazio na neke reflektore i sl. (kao da imam 6600GT sa 128mb :) ) :wall:
Na kraju sam smajio neku opciju HDR precision na standard i izubilo se taj glich u padu frejma. I nemože da se igra na Varibile FPS mora da se odabere 60fps jel nekako kao da je sela igra u Glichu bar kod mene.

Ne znam kako su zamislili sad druge epizode dal moraš da imaš prvu da bi igrao treću ako ne mora to će biti glupost totalna.
 
Tanka igra nacisto, grafika kao da je pravljena za telefone, prica pff... Bagovi, gledam one bube prolaze kroz zidove, kontrole za dzojstik uzas, nece da cucne... Padovi FPS-a... Tankoo
 
Poslednja izmena:
Ja ne vidim te FPS dropove, igra na max podesavnju ne moze na 60 ali ima uvek 46-50.
Cak zuzece graficke i procesora je malo.

rerev2 2015-02-28 21-25-04-91.jpg rerev2 2015-02-28 21-27-07-47.jpg rerev2 2015-02-28 21-25-42-11.jpg
 
Presao sam i ovu drugu epizodu.. Ova je vec duza i ozbiljnija za igranje, tezi su protivnici.. Sta reci sem da sad cekam nedelju dana na novu ep., ovaj sistem sa epizodama me bas drzi i hajpuje do sledece ;)... Ali i dalje imam utisak da je ovo tehnicki moralo mnooogo bolje, ovo po skucenosti i dizajnu nivoa lici na igru za mobilni telefon.. ali prica i gameplay su dobri pa ajde
 
A jel 2 ep. može bez prve da se obrne ? Obrnuo sam prvu i u nervozi obrisao sve :p ali imam save negde.
 
Izašla epizoda 3 ;) nisam još ni stigao ep.2 da odigram.
 
Ako je me je neka igra iznervirala do maximuma onda je to ova treca epizoda.. Claire kampanja i borba protiv zadnjeg bossa, ja nznm japanezi kad naprave boss fight pa to bude do zla boga tesko, ajde ovo sto nije tesko, usao sam mu u fazon kretanja i svega toga, ali ga treba pucati sa tolikom kolicinom metaka da jednu manju drzavu mozes celu potamaniti i tu kad sam vec ostao bez municije trcao kao konj oko njega i zaginuo... Uninstall u trenu :mad:
 
Nisam to ocekivao, ali ovo je sasvim solidna igra :).
 
Nazad
Vrh Dno