Šta je novo?

Resident Evil: Revelations 2

Od RS4 svi ovi delovi su mi bili dosadni ali radujem se nadam se extra nastavku,veliki sam ljubitelj RS serijala.
Imam instaliran RS6 mislim da mi stoji godinu dana instaliran nikako da se nakaim da ga igram mogao bi da se podsetim :p
 
Ja sam 6 započeo samo i delovao mi je okej. Spori zombiji i to, jes' da nije ono kao RE3 Nemesis i raniji, ali je bilo okej. Ali mi se ne da da ponovo skidam kad se setim onih snimaka koje sam gledao sa miniganovima i slično.
 
Oce li ovo biti TPS ? Ako ne bude u pitanju cistokrvni single play nece biti poente ovoj igri ni davati sansu a ne nesto vise. Sto primitivnije oruzje i udri po demoliranju unakazenih spodoba bez duse :d, naravno da bude igra rated:mature
 
Bice prvo NC-17 pa AO i na kraju ce da je banuju iz prodaje...
 
Odgledao sam ovaj gamplay, meni ovo gore izgleda bzv sto se tice grafike skroz,ovi zombiji su muljavi nisam se uopste odusevio.
 
hai xaxaxaxa
grafika je kao da je igrica napravljena 1999 a ne 2014/15
 
Mnogo bolje mi djeluje The Evil Within od ovog Rezidenta.
 
Sve je to super. Daj samo da izadje.
 
Ovo sa epizodama mi je totalna glupost!!! Izabacite celu igru i naplatite je normalno u kom su fazonu pa nije ovo igra za tablet koja glupost totalna. Grafa nikad jadnija u igranju ovog dema joj se kao dive haha.
Drago mi je samo što Revelations nije oficijalni nastavak i nadam se da će pravi nastavak biti bolji ovo mi se ne dopada.

 
Poslednja izmena:
Bolje da je Revelations u stvari oficijelni nastavak nego što je su to bili petica i šestica, generalno prvi deo Revelationsa mnogo bolji od par poslednjih delova iz franšize a ne sumnjam de će i Rev 2 biti bolji, pljunite me ako ne bude tako:D
 
Izasao je pre-order na steam-u, naravno dodao sam ga odmah u biblioteku :p
Za tacno mjesec dana izlazi :)
 
Ovo sad devojcicom me neodoljivo podseca na The Last Of Us.. Cak i taj Billy ko god da je, sa tom torbom, slican outfit kao junac iz Tlou
 
Nije Billy nego Barry. NPC lik iz prvog i trećeg Resident Evil-a.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno