Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 Neo

A koje 3G brzine imas sa standardnim? (i koji ROM koristis?)

Ako si probao CM12, jel' ima razlike?
 
Nisam probao CM12 jer nerade pozivi na drugoj kartici.
Ja sam na mom oficijalnom romu

6b8ba95860b447f22e67f09efd1abb4d.jpg


Probavao sam tj bio tester t-shocku na XDA za njegov Rom koji pravi za I9300I,bice dobar rom izbqcice ga za nedelju dana.

Ovde u Zemun polju je slabiji VIP 3g pa ti nebi bili relevatni rezultati koje izmerim.
 
Ne druže ja imam I9300I(dual sim varijanta)

evo ti root za tvoj telefon


CWM za tvoj telefon

http://forum.xda-developers.com/gal...overy-cwm-recovery-samsung-galaxy-s3-t2939265

TWRP za tvoj telefon tu imaš i KNOX removal da skineš

http://forum.xda-developers.com/gal...overy-cwm-recovery-samsung-galaxy-s3-t2939265

Sjajno, hvala još jednom.... To je inače suprugin telefon koja nema pojma sta je root/flash/rom/kernel... A je trpam da bi morala sve to da odradi da bi joj bolje radio fon... A ona Neeeee [emoji12]
 
Sjajno, hvala još jednom.... To je inače suprugin telefon koja nema pojma sta je root/flash/rom/kernel... A je trpam da bi morala sve to da odradi da bi joj bolje radio fon... A ona Neeeee [emoji12]
Hahahahah [emoji6]
Nema na čemu tu smo da se pomažemo.
 
Hahahahah [emoji6]
Nema na čemu tu smo da se pomažemo.
Kažem joj, moraš da staviš xposed modul i greenify, ona me gleda ko u retarda..
Aj da ne spamujem temu.... Ako zaglavi negde, imam gde da se javim.. Inače, dopada mi se telefon, lepo radi, fluidan UI, apps, igrice, fercera lepo i na stocku.. Poz svima... [emoji1]
 
Nadogradnja na kk 4.4.4

Pozdrav svima.Od pre par dana sam uzeo ovaj telefon i izuzetno sam zadovoljan.
Zanima me jedino kako ga nadograditi na KK 4.4.4 posto preko kiesa nece.
Unapred hvala na pomoci.
 
Skines ROM sa Sammobile i flashnes preko Odina.

Btw u 4.4.4. ima onq glupost da se ekran dimmuje iako je sve iskljuceno on opcija:( Mrzim to!
 
Odin problem.

Probao sam da nadogradim fon na KK 4.4.4 preko odina.Pratio upustvo na netu.Medjutim nece na samom pocetku izbaci fail i to je to.Probao sam Ruski i Kazahstanski firmware ali isto izbacuje.
Ima li neko resenje?
 
Pa koji je tvoj firmware i koji ti je model S3 Neo I9300I ili I9301I jedan ima 4.4.4 a drugi 4.4.2
 
Jazo, koliko je bilo na 3G i koje osvetljenje?
Nije lose, ali mislim da ovo moze cak i bolje. Meni uspeva 5h SoT da stignem za full charge. Za razliku od drugih telefona gde je obicno Chrome bio najveci potrosac, na ovome nije toliko - ako radi klip neki u pozadini, moze 4-4.5h uz surf da istraje.
Ali klipovi ga izgleda dosta trose (mislim na klipove kroz MX PLayer, Youtube sam prelazio 6h SoT!)


BTW, aj proveri 3g speedtest bre :D
 
Evo Zemun polje brzina 3g interneta.Lošiji je ovde 3g VIP-ov signal.

830a9f789e94bfe064c7056f4b172b4e.jpg
 
On je(I9301I) izašao u julu 2014 sa 4.4.2 KK i nije imao update.
Dok je I9300I izašao u aprilu 2014 sa 4.3 JB i dobio update na 4.4.4 KK.

Drugim rečima nemaš razloga da ga updejtuješ jer već imaš 4.4.2 KK
 
Jazo, koliko je bilo na 3G i koje osvetljenje?
Nije lose, ali mislim da ovo moze cak i bolje. Meni uspeva 5h SoT da stignem za full charge. Za razliku od drugih telefona gde je obicno Chrome bio najveci potrosac, na ovome nije toliko - ako radi klip neki u pozadini, moze 4-4.5h uz surf da istraje.
Ali klipovi ga izgleda dosta trose (mislim na klipove kroz MX PLayer, Youtube sam prelazio 6h SoT!)


BTW, aj proveri 3g speedtest bre :D

Imam S3Neo nekih 3 meseca, i u proseku pravim 3.5h screen on time u dva dana...
4.5 možda jednom , i to u roku od 12h, ali 5h nema sansi...i to sam na 2G, sa niskim osvetljenjem, i postavljenom crnom temom u svim aplikacijama u kojima je to moguće...Doduse, u to jedno prosecno punjenje, udje i 1h poziva...

I da dodam, da se ne pomisli da sam nezadovoljan telefonom, daleko od toga, mislim da odavno nije bilo boljeg fona za te pare., uz uslov da se uzme preko operatera, ili preko oglasa za do 150EUR...
 
Poslednja izmena:
Nesto sam citao o nekim bagovima sa kamerom, sta se tacno desava, imate li problema?
 
Da li postoji nacin da se nekako fixira koju baznu stanicu ce koristiti fon na nekoj lokaciji? (treba mi samo u stanu, jer sam TACNO na preseku dve-tri bazne, na ISTOJ razdaljini, ako je tacna mapa stanica :))

Elem, evo sta se desava! Bio sam zabrinut zasto mi S3 Neo ne prelazi 6Mbps download na mTel kartici u stanu, koja inace prelazi 15 Mbps na P780 na istoj lokaciji.
Isti slucaj za sestrin stancic, otprilike.
Nisam nesto proveravao druge lokacije sa S3 Neo, net mi radi sasvim dovoljno brzo za sve sto mi treba, a jedino kod sestre mi je trebao ozbiljno net (nema kucni net).

Danas sam bio u KCS, i posto se 2h ceka za bilo sta, upalim usput Speedtest... 12Mbps! U sred zgrade iz komunistickog doba valjda, znaci zivodi pola metra ili sta vec, sve beton.
Na otvorenom prozoru kod mene su brojke gore (6Mbps S3 Neo, 15Mbps P780) to nije radilo, a u betonu radi ;)

Nesto mi kaze da je do preseka baznih stanica, i da P780 mnogo bolje to resava, pa bi da probam.
 
Problem je bio vezan za viber zbog kojeg je kamera proces ostajao u pozadini i izazivao battery drain. To je rešeno kasnijim apdejtom viber-a.
Nego, mene malo nervira kako blc u kombinaciji sa ovim klasičnim žutim osvetljenjem u zatvorenom prostoru napravi ovako plavu sliku :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1422552195710.jpg
    uploadfromtaptalk1422552195710.jpg
    1,006.6 KB · Pregleda: 249
Nisam pohvatao, je l' dobija S3 Neo update na Lollipop?
 
Hvala na odgovoru, nemam fon al nesto se premisljam, pa reko da se raspitam oko podrske. Cekaj, izasao je sa 4.4 KitKat-om i na njemu ce ostati zauvek? Nema mi to neke poente. :D
 
Nazad
Vrh Dno