Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 Neo

blue moon

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruke
5,477
Poena
230
Nisam nasao temu za ovaj fon,a prilicno je interesantan model,unapredjeni S3.Ima ga u telenoru i nije bas preskup.
Ima li ga neko?
 
Ja ga koristim vec 7-8 dana i prilicno sam zadovoljan. Imao sam moto g pre njega, ispostavilo se da mu display nije radio kako treba pa sam ga nekako nerado zamenio za ovaj model. Medjutim evo posle nekoliko dana koriscenja sve mi se vise svidja. Fine karakteristike, vrlo lepo i tecno radi, greje se umereno ali ne kao sto pisu po raznim forumima, baterija izdrzi dva dana uz umereno do jace koriscenje (wifi, telefoniranje, poruke), fotke i video vrlo dobre...

Sve u svemu odlicna kupovina u ovom cenovnom rangu!
 
Ja kupio ženi pre nekoliko dana i ukratko - oduševljen sam.
Neverovatno koliko brzo i glatko radi. Baterija odlična, daleko bolja od one na originalnom s3 koji sam imao svojevremeno.
Inače imam LG G Pro 2 i u radu nije ništa sporiji. Sve preporuke.
 
Optimiuovao ga samsung,a i 500 mb rama vise od S3 znaci izgleda.
 
Nisam ni znao za ovaj model.
Još 512MB RAM-a je baš ono što je i falilo S3.
 
Optimiuovao ga samsung,a i 500 mb rama vise od S3 znaci izgleda.

Kako ovaj deo cudno zvuci bez zareza - prvi put u pisanju u stvari primetio tako nesto :)

Inace, da, malo vise RAMa je stvarno znacilo S3-ci.
U Dual SIM varijanti je i best buy dual SIM po meni (sve zavrsava, brz, tj. ne manjka memorije, a medju najjeftinijim je).
 
512MB + Snapdragon umesto onog ubogog samsungovog čipseta + utegnut 4.4.2 = odličan telefon.
Bez zezanja, mnogo dobra opcija ko hoće za ove pare odličan telefon.
 
Evo jedan screenshot baterije...20tak minuta poziva dnevno, wifi uglavnom ukljucen, 2-3 sata surfovanja po netu dnevno... Rekao bih da baterija drzi dva dana opusteno uz malo ozbiljnije koriscenje fona.. Ja zadovoljan

screenshot2014-11-29-11-.png
 
Klikni na screen pa slikaj i to
 
Ovo je nerealan rezultat...pa ti telefon nisi ni koristio maltene.
 
Može dva dana da izdrži baterija, prema mom iskustvu.

Moja žena dosta koristi telefon i uveče bude oko 50%. Moj originalni S3 na ATT mreži je jedva držao do 22:00 istog dana.
 
S3 QUADCORE sa ATT ili onaj dual core njihov?

Ja nisam primetio nikakvu razliku u bateriji iskreno. Sa istim aplikacijama, slicno traje, mada meni najvise sluze telefoni za gledanje videa i razgovore. A klipovi maltene sve uredjaje podjednako trose (jedino je P780 izuzetak za sada. Baterija traje procentualno vise nego sto bi samo kapacitet rekao)
 
Nije nerealan rezultat, evo upravo sam pogledao call log i imam oko 35 minuta razgovora prva dva dana, poslednjeg oko 10min.. Nisam imao drugu nameru osim da podelim sa vama koliko mi je trajala baterija :).. sve u svemu, za moje potrebe punjenje svaku drugu noc.. lepota :)
 
S3 QUADCORE sa ATT ili onaj dual core njihov?

Ja nisam primetio nikakvu razliku u bateriji iskreno. Sa istim aplikacijama, slicno traje, mada meni najvise sluze telefoni za gledanje videa i razgovore. A klipovi maltene sve uredjaje podjednako trose (jedino je P780 izuzetak za sada. Baterija traje procentualno vise nego sto bi samo kapacitet rekao)

QC je bio. Kupljen u UK a radio u USA na ATT, da budem precizan...
 
OK. ATT je uglavnom imao dual core "varijante" koliko se secam, ako se to uopste moglo zvati "varijantom" :)

Inace, da potvrdim samo sta si rekao, odlican je telefon, po meni je bestbuy dual SIM, ako se izuzmu S5/M8/K920 Duos naravno. A cenovno je fenomenalno pozicioniran.
 
Poslednja izmena:
Ja ga kupujem u narednih par dana pa ću napisati mini reveiw,prelazim sa Nexus 5 na Galaxy S3 Neo Dual,jer me smorilo da nosim dva telefona već 2 godine.
 
Da li imate problem kada kucate sms da, cim se doda neki smajli, automatski prebaci na mms poruku? Kako to spreciti?
 
Nisam ovo primetio.
 
Primetio sam i ja ovo, pretpostavljam da ne moze da se ukine zato sto su to kao neke slike a ne simboli od dvotacke, zareza itd..
 
Evo i ja da se prijavim.Uzeo Galaxy S3 Neo Duos.Prvi utisak,iznenadio me ekran.Stvarno je dobar Super Amoled i naravno sporiji je od Nexus 5 ali to je očekivano.Sa 4.3 mi odmah stigao uplate na 4.4.4 .Ispeglali su TW dosta solidno radi.
Za dan dva ću napisati poduži komentar kad ga budem ljudski istetirao .
 
Primeti se [emoji6]
Samo za ove pare best buy telefon,posebno dual sim varijanta.
 
Citam po netu da dosta ljudi ima ovaj problem..kako eliminisati pretvaranje u mms? Koliko vam sms ima karaktera za kucanje poruke?
 
Da li mislis na ;) ili na smajli kao sliku?? kad kucam ":)" u poruci, SMS ostaje.. jedini razlog zasto znam je sto ih stalno koristim a nije mi naplacen MMS.
 
Da, takav smajli[emoji4] cim to stavim konvertuje u mms..
 
Sasvim pristojna baterija,ja zadovoljan.Evo prvi ceo dan,od ijutro do uveče.3g internet,Wi-Fi,dve sim kartice i igranje Monster legend sa ćerom.

d30c1ed0b0ec4cdc65873d2c7fbc5c55.jpg

f41429b201ce8b93b3775ae30776bb84.jpg

ca0c6f526e32d80ab9c8765146871d30.jpg
 
4h :)
 
Ne znam šta je ovo danas, a nemam običaj... :)
Da li možda znaš kakva je situacija sa ovim modelima što se prodaju iz Vip-a, da li su zaključani na mrežu?
 
Poslednja izmena:
Baterija

Pozdrav svima. Uzeo sam juce telefon i od jutros do ovog trenutka (za oko 7 sati) mi je ispraznio celu bateriju. To je bas malo. Problem je u tome sto je potrosio cak 42% na ekran, 14% android i nekih 11% neka igrica). Mnogo je potrosio samo zbog ekrana. Kako vi koristite osvetljenje ekrana? Ja sam stavio na auto i par puta sam samo povecao na max na kratko da pokazem displej. Dakle, nisam preterano arcio osvetljenje ali mi je ipak otislo mnoooogo od baterije. Inace, sve ostalo je super, prezadovoljan sam telefonom. Kako najbolje da koristim ekran? Mada, drugar kaze da je njegovoj koleginici kao prva 2-3 dana kad ga je kupila bas brzo odlazila baterija a posle drzi solidno po dan i po. Ja sam ubedjen da je tad bas koristila telefon a sada manje. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno