Šta je novo?

Sony Xperia Z3 Compact

Mnogi ljudi su navikli da nose te torbice jos i pre izlazaka cigletina od telefona. Tako da je njima lagano.
Npr ja prezirem te torbice,to mi izgleda kao kada zena otvori torbu a unutra sve i svasta
 
Sve je stvar navike, telefon, jedni kljucevi, drugi kljucevi, maramice, novcanik, nexus 7. Sve to lepo stane u torbicu, a ne ko pre kada krenem da kopam po dzepovima, uvek mislim da sam nesto izgubio.
 
I ja nosim torbicu ponekad. Sve zavisi i od torbice, pre sam nosio nike sportsku a sad moninu koznu i uz sve ide :) Sve u svemu, nema sanse da dva fona, kljuceve, novcanik strpam u dzepove..
 
[YOUTUBE]pW1DY9MsQtU[/YOUTUBE]
 
Gledam već koji put od kad si postavio i ovo je odlično.
Nemam zamerku ni na nivo detalja i boje, baš je dobar snimak.
 
[YOUTUBE]eilKbB10ZA0[/YOUTUBE]
 
Fino izgleda beli. Mada je mozda bolje da je radio review sa zelenim
 
Jel sigurna i proverena Smiljana? :D Posto je stvarno jeftina gledajuci i njene druge oglase :)
 
Meni se cini da je proverena

Sad stvarno ne znam sta ciniti, da li uzeti one plus one, ili ovaj Z3 compact ili od nasih operatera iPhone 6 ( suska se da ce biti u VIPu)
 
Poslednja izmena:
Iskreno, bas sam se nalozio na Z3 compact, konacno da naprave krsteni telefon, da nije kao tablet a opet da ima ekran veci od iphone 5s, koji mi je broj 1 sto se tice dizajna, i taman sto se tice dimenzija.

Nego, da li se ocekuje neki pad cena u naredno vreme, i koliko bi to moglo biti, ako je z1 comp. 320 evra ?

Hvala, pozdrav !
 
Poslednja izmena:
Pa cekaj covece tek se pojavio ;) Inace i z1c ja bio oko 430e kad se pojavio kod nasih preprodavaca,otprilike kao i z3c sada...znaci mozes ocekivati otprilike isto kretanje cena...za godinu dana od sad ga mozda nadjes za 300€ ;)
 
One plus, ip6, z3c...realno koja ti velicina odgovara,taj kupis...sve su to odlicni telefoni; osim ako ti baterija nije prioritet ;)
 
A zasto tu ubrajate Iphone? :)
 
[YOUTUBE]hQXB_4bYAoM[/YOUTUBE]

crveni je prava stvar
 
IMG_20141002_153519.jpgIMG-20141002-WA0001.jpg

Mala prinova, doduse ne moja... :)
 
Kako ti se cini na prvi pogled ? Sta lezi bolje u ruci ,n5 ili z3c ?
 
Morao bi Z3c vidi se po tome koliko lakše staviš ruku oko njega.
 
Ne mora da znaci. Zavisi od uglova i same zaobljenosti moba. Npr meni je n5 lepse lezao u ruci od n4 iako je veci mob
 
Meni iskreno bolje lezi n5, cak i sa Spigen futrolom, Z3c je previse mali iako je handling dobar... Ne svidja mi se okvir koji je plastican ni dugmici koji nemaju taktilan osecaj kao Z2/Z1 i nisu metalni (tako da mat plastika N5-ice meni makar u ovom slucaju ostavlja bolji osecaj, da je alu ram na Z3c bilo bi drugacije mozda)... Meni u mojim rukama deluje kao igraca, cak mi vise odgovara 5-5,5 inca u ruci, nego manji...

Telefon je zaista brz, od ekrana na maxu bas zabole oci i boje vise sljaste za razliku od N5 (a la Amoled ali ne u tolikoj meri)... Za kameru i bateriju cu znati narednih dana... Generalno mislim da ne vredi cene koju su klepili (iako je ovaj kupljen po ceni N5 + ugovor) i da se ne treba bas zaletati toliko makar dok mu cena ne padne na 350e (zaista ovo mislim)... Mozda i ja tripujem ali mi se cini da ima gapove na zadnjem panelu izmedju panela i ivica okvira, kao da nije lepo spojeno...

U svakom slucaju ako zelite Sony ja ne bih presao na compact seriju pre bih isao na Z2/Z3 jer su ta dva u poredjenju sa Z3c premium uredjaji...
 
Sve sto si sada napisao ja sam u ovoj temi identicno ispisao ali samo u par postova :)

Vidi se ko su nexus ljudi ;)
 
Nazad
Vrh Dno