Šta je novo?

Sony Xperia Z3 Compact

[YOUTUBE]TwBV2s0naC0[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Jes dobra ova fotka. Izgleda da su sa lutrije sa ekranima prešli na lutriju sa sočivima :D
 
Bruka je kako je dobra slika.Ako ovakve budu,ovo je najbolja kamera na droid telefonima.
 
Poslednja izmena:
Tu su negde 5s i Z3c,mada ni Alpha ne slika lose.
 
Ne svidjaju mi se ova poredjenja. kamera koje se prezentuju video klipovima. Ako se vec radi poredjenje onda daj lep na sajt postavi iste fotografije full rezolucije uradjene razlicitm telefonima, pa onda da sami procenjujemo, ovako nije to to.
 
U opisu videa imate link sa cropovima itd. I ne znam sta se neki uzbudjuju, ovo je samo jedan u nizu testova, retko koji android/ios telefon moze da bude najbolji u svakom testu i u svim uslovima. Test je odradjen neutralno i nije produkt nekog fan sajta sa krajnje pristrasnim utiscima i komentarima (to je za neke jedina istina u odredjenim primerima :d).
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]cTmq3jbWLJA[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Cool. Koliko će onda da traje na L s Volta projektom?
 
Ko zna.. ma 'bes konkretno PA test ali vecina testova za sada govori da ima sjajnu autonomiju, neka to u prevodu znaci 24h sa 7-8h sot za zahtevne korisnike (mada neki toliko izvlace i sa Z1c/Z2). Meni bi to bilo 2-3 dana sa tolikim sot-om :d
 
Poslednja izmena:
Pa tebi da,jer palis net jednom u dva dana :) tebi i xp , mob sa najgorom baterijom izdrzi komotno 1 dan
 
Bitno je da znas kad ja palim net :)
 
Ovakva baterija je ono sto fali IP6, dzaba vrhunski os, hardver i multimedija ako cu da se stekam za bateriju k'o u 2012.
 
Istina. Samo sto bih ja dodao da ne znam ko bi isao na z3c pored z3. Pogotovu ako se pogleda koliko je sony smanjio z3 u odnosu na z2. 72 sirina,malo oblije ivice,dosta tanji. Cenim da lagano moze da se koristi jednom rukom.

Z3 bih licno kupio da ne kosta toliko. krastavac ne moze sve da bude idealno
 
Jbt kako je to tuzno, imas vrhunski proizvod, a marketing ni blizu tog proizvoda i mozes da se "slikas" sa tom finom kamerom :D
 
Ovakva baterija je ono sto fali IP6, dzaba vrhunski os, hardver i multimedija ako cu da se stekam za bateriju k'o u 2012.

To ja pricam sve vreme i uvek cu!!..a najgore je sto znam da mogu,a nece.

Fkloznica: evo ja cu pre da uzmem z3c nego obican z3 koji nema sanse da se koristi jednom rukom bez da dzongliras sa istim osim ako nemas xxxxl "lopovske",prste sto bi rekao nas narod ;)
 
Ja moram ici na Z3, mada nemam lopovske prste :) Ne mogu da zamislim sebe da idem na nesto malo posle OPO i Z2, i ostalih cigli koje sam imao zadnjih godinu dana.
 
Eto ja sam posle s4, note3 i s5 otisao na iphone 5s i s4 mini i super mi je...vise ne moram da brinem hoce me neko u izlasku zakaciti kukom i polupati mi displej dok nosim telefon u dzepu :)
 
Jeste odlican. Ali z3 uopste nije cigla kao raniji modeli. Zato i kazem da moze i on lagano da prodje kod ljudi koji ne gotive ogromne telefone
 
Širina je ok za tu dijagonalu ali je i dalje dosta dugačak
 
Ako se gleda drzanje u jednoj ruci tu je sirina najbitnija. Pa posle nje debljina dok je duzina na poslednjem mestu.
 
Nazad
Vrh Dno