Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Setings- app premissions -skype - i onda čekirate šta vam je potrebno.Mislim da to rešava problem
 
Hmmm... Ajde sad ovako da ne ispadne da lupetam...

Pre je na skype bilo all (svi) , tu je ispisivao sve iz imenika, postojeće kontakte i skype kontakte!
Onda je posle toga bilo skype i tu su bili svi skype kontakti, ali ne i ljudi koje nemam na skype, tu sam mogao štiklirati ljude koji će mi biti u "omiljenom".
Danas je to izmenjeno i ne može se obrisati ni jedan takav kontakt... Gledajući u Outlook-u (PC) "osobe" sve je kao i pre...
Zajednički Outlook i skype kontakt... Mislim na vezu...
I zadnja opcija je bila po online statusu, odnosno na vezi, dostupni...
Idem u temi u kojoj sam započeo pisati dalje o ovome...

original.jpg

original2.jpg

original3.jpg

Dali sve ovo skupa ima neku vezu sa potpunom integracijom u sistem W10 telefona ili je prosto brljotina MS-a, ne znam! Znam da je sad potrebno da još neko sa android sistemom, ios... Vidi ima li nešto slično i kod njih...
Bilo kako bilo, ovo nije prisutno i desktop varijanti...
 
Poslednja izmena:
Verovatno je neko ranije pisao o tome, ali ko ce ga naci medju ovim silnim stranicama, pa da pitam ponovo. Ima li neki krsten player koji moze da pusti prevod filma, a da je besplatan (moli mi vise ne nudi opciju da probam, mogu samo da kupim odmah). Evo sad hocu da pogledam neki film i samo se nerviram trazeci i skidajuci razne playere sa stora i nista, nigde ne vidoh opciju za prevod. Probao sam i da preimenujem naziv prevoda kao i naziv filma, pa reko mozda ih sam pusti, medjutim ni to nije pomoglo. Ima li nesto tako ili sam osudjen da kupim moli?
 
Poslednja izmena:
Nisam gledao filmove pa ne znam, valjda imaju vlc i xbox video. Takodje, mozes da stavis region telefona na China, pa skines moli player za njihovo trziste, koji je besplatan, pa koristi njega. Naravno kad ga skines, posle vrati region...
 
I kod mene je Skype "povukao" iz imenika (telefona) sve brojeve koji su imali +381...
 
Probao sam i xbox i ccplayer. Puste oni prevod, ali nemsju podrsku za nasa slova. Cc mi se svidja ima cak i da se biraju oni standardi za prevode, ali opet koji god da sam stavio opet nije bilo nasih č, ć, đ, ž...
 
Postavio sam pitanje i MS-u, kako kroz skype komunu, tako na MS facebook... Videćemo...
Neka bar ostave neko objašnjenje zašto je to tako...
Kapiram, ako žele da radi pored ostalog i kao viber, whatsapp... OK! Preko brojeva iz imenika...
 
Cc mi se svidja ima cak i da se biraju oni standardi za prevode, ali opet koji god da sam stavio opet nije bilo nasih č, ć, đ, ž...
Koristim CC player, koliko se sećam klikneš na CC na ekranu i izabereš Central European.
 
Ja nemam Lumiju sad trenutno, ali sam 100% siguran da dok sam je imao da je CC puštao naša slova.
 
Ima, samo je malo zavučeno. Ne u opcijama nego dugme CC na ekranu kad krene film...
 
Uopste ne mogu da se ulogujem na ovu MTS aplikaciju niti salju aktivacioni sms :smash:
 
Poslednja izmena:
Photobeamer je mnogo dobra stvar kada hoces nekome da pokazes slike na racunaru, bez kablova, fantasticna aplikacija. Za ove druge nece biti problem sto ih ukidaju jedino ako ih ubace u win10 kameru, medjutim izgleda da od toga nema nista... Problem je sto win10 nece da stigne do 30. oktobra, a oni ukidaju te aplikacije...
 
Meni radi bez problema, zakacen sam na kucni wifi (sbb). Numeracija 064, broj star 10+ godina ako to ima nekakve veze.
 
Jos da napomenem da sam telefon uzeo preko mts-a (l640) i da mi je kartica u drugom sim slotu (mada to ne bi trebalo da ima uticaja).
 
Meni isto radi bez ikakvog problema,takodje broj star 15-ak godina (064). Mozda glupo pitanje ali da vam broj nije pripejd?
 
Ne uspevam da nađem aplikaciju koja odgovara Android aplikaciji mt:s centar u prodavnici.

Takođe, tražim i neki Notepad, za beleženje obaveza, kao što je Evernote, na primer.

Neki predlog?
 
Sto se tice MTS centra cini mi se da niko nije napomenuo da radi samo preko mobilnog interneta :S:.
Zato je i bilo problema sa logovanjem(kod mene)na mob internet iz prve :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno