Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Evo, instalirao sam i GDR2, ali problem je i dalje tu.... Snimljeni video od 60 sec, prilikom puštanja, uvek zabaguje na telefonu oko 27-me do 30-te sekunde i posle opet tako negde oko 47-me sekunde. Na PC je video OK, ali se na tim delovima gubi audio ? Da li je ko još probao da snimi video zapis sa L830 posle LUMIA CAMERA 5 updeta ?
 
Skini VLC i probaj playback tog klipa... Ako je ok onda player u okviru Lumia Camere ocigledno lose decodira ...ili taj Videos, MS-ov stock player...
 
Poslednja izmena:
Skini VLC i probaj playback tog klipa... Ako je ok onda player u okviru Lumia Camere ocigledno lose decodira ...ili taj Videos, MS-ov stock player...

Ma puštam ga na VLC-u i na telefonu i na kompu. Koristio sam i CC player na telefonu, ali ista priča se ponavlja. Sve ovo se dešava kada su snimani video klipovi dužine oko 60 sec. , oni kraći nemaju taj problem .
 
Probacu ja danas pa javim kakvo je stanje.
 
Ih malo su se pravili ludi posle dolby stereo u 808 i 1020 sta im je trebao 5.1 ? Bas potrebno idi begaj...
 
Kod mene na L735 još uvek nema zvaničnog GDR2 apdejta.
Postoji li način kako da ga iniciram?
 
Putem insider app a kada krene da skida prvi update ti obrisi insider app da nebi posle gdr2 pokrenuo skidanje W10 tp..
 
Ok.
Radim na tome pa javljam ishod.
 
Hmh.
Kod mene odjednom pronađe (samo i isključivo) WP10TP Insider Fast Configuration Update i tu se cela priča završava.
Nema ni traga ni glasa od nekog drugog apdejta... Da li je to to (GDR2) ili baš wp10tp koji sam već probao?
:(
 
Poslednja izmena:
E krastavac....probaj pa vidi, ako te ne mrzi da se zezneš par puta...
 
Videću.
Mrzi me da radim povratak na 8.1 ako ovo zezne.
Mada sada imam drugi problem.
Update aplikacija zaglavila na pripremi za download wp10 i to je to. Čeka da odobrim padejt... :(
 
Taman...Jovo nanovo i ubiješ Insider na vreme, samo ideš do GDR2 i ende...ja sam se jednom tako zeznuo, bilo psovanja :mrgreen:
 
Au, znaci i ja sam zeznuo :)
I meni javlja da imam update za preview wp10 ali ga ne instaliram. Sto ce reci da ne mogu da dobijem regularni update na wp10 kada se pojavi ?
 
Nemereš dobiti regularan wp10 na taj način.
Cepi lumia wp recovery tool i odradi recovery.
To čeka i mene.
 
Primeti sam jos jednu nelogicnost. Recimo, kada je onedrive dobio mogucnost da se zakljuca sfrom bas sam se obradovao, tu drzim neke privatne stvari koje ne zelim da gleda svako ko mi cacka telefon. Medjutim, ubrzo zatim, provalim da u albume na onedrive moze bez problema da se udje preko photos. Stoji tamo lepo ponudjen album onedrive u koji moze da se udje bez ikakve sifre i da se vide sve moguce slike. I koja je sad svrha sifre, kada funkcionise samo ako ulazim preko aplikacije? Moze li to da se podesi nekako?
 
Nemereš dobiti regularan wp10 na taj način.
Cepi lumia wp recovery tool i odradi recovery.
To čeka i mene.

Boze me sacuvaj. Nema sanse da to uradim :)
Cekam zvanicni, pa tek onda. Do tada, ne hvala :)
 
Evo, instalirao sam i GDR2, ali problem je i dalje tu.... Snimljeni video od 60 sec, prilikom puštanja, uvek zabaguje na telefonu oko 27-me do 30-te sekunde i posle opet tako negde oko 47-me sekunde. Na PC je video OK, ali se na tim delovima gubi audio ? Da li je ko još probao da snimi video zapis sa L830 posle LUMIA CAMERA 5 updeta ?


Probao sam da snimam i desava se isto kao kod tebe tako da cemo izgleda morati da cekamo sledeci update.
 
Kakva je 10-ka? Vredi li prelaziti sa denima? Baterija drzi manje-isto?
 
Ne vredi još, samo to je moj stav... Ako ti je dosadno, probaj...
 
Ja sam mu iskljucio sve za update i za sad me samo obavestava da je update spreman i da ceka da ja kliknem :)
NIKAKO ne prelaziti na WP10 za sada. Gotovo je beskoristan.
 
Neko vreme obaveštava, ti odbijaš i onda samo vidiš zupčanike... :D
 
Jok. Nemere tako. Ne plaši čoveka. On je stari WP korisnik ;)
 
Zna li neko da li postoji opcija u kameri ili neka kamera aplikacija sa tajmerom? Cisto da mogu da postavim telefon za slikanje kada treba i ja da uletim u kadar. 5-10 sekundi bi bilo sasvim dovoljno.
L720
 
Ima li nekoga ovde sto dugo koristi Runtastic. Naime, startovao sam vezbu i posle pola sata da vidim koliko sam kilometara presao, stoji meni (da se sacuva vezba, da se nastavi vezba) posle kada se odabere pauza, a nisam uradio. Pa sam posle opet otkljucao telefon da vidim koliko sam presao i zakljucao i kada dodjem kuci ono opet meni, nije ni racunao koliko sam presao. Da li to ima neki sistem za automatsku pauzu ili sta?
 
Zna li neko da li postoji opcija u kameri ili neka kamera aplikacija sa tajmerom? Cisto da mogu da postavim telefon za slikanje kada treba i ja da uletim u kadar. 5-10 sekundi bi bilo sasvim dovoljno.
L720
Koristim Camera360 Sight, bira se 3/5/10 sec timer. Ista ta ili neka druga (ne sećam se) ima i Voice komandu za okidanje. Pominje se Easy Selfie, nisam probao. Ima toga dosta...
 
Poslednja izmena:
Camera360 Sight je extra, sad isprobavam i super je opcija za tajmer.
Hvala kolega ZorMi
 
Nazad
Vrh Dno