Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Ma mrzi me, imam vodafone, a sad da ga šibam na O2... Biće uskoro... Sad imam pfd... ;)
 
Koliko sam primetio, posle hard reseta ili flesha, restore odradjuje gotovo sve, i raspored ikonica po ekranu i programe i sms....
Tako da se u sustini dobije telefon sa istim izgledom kao i pre (nedostaju sejvovi igara, viber konverzacija...)
 
Meni je whatsapp povukao i konverzacije, on ima svoj backup. Viber ne koristim, zgadio mi se i na andr
 
WhatsApp sam bekapuje? Zašto nije meni? Nije da mi je bitno, samo pitam.
 
Imas u podesavanjima bekap konverzacija, mozda ti nije bilo ukljuceno.
 
Dakle stravično me nervira app B92, ono je sramota.
 
Istina! Dosta nas im je pisalo ne bi li je poboljšali... Ćorak!
 
Kasni viber... Iphone 5s prema lumia 1020... :( 4 sata kasnila poruka... :(
 
Radi li vama kako treba, uradio sam reinstal... Isto.. :(
 
Upravo pricao 15min, srb-nemacka. ja sam bio na mobilnom netu, tamo wifi i nije bilo lose. Za poruke ne koristim viber, samo za call i opsti utisak 3.5/5, cak i kada je na oba telefona super konekcija, cesto cujem sam sebe kao na razglasu ili se glas prekida sa druge strane. Inace, ako sam napolju i pored mene prolazi auto (tj bude veoma bucno), onda drugu stranu u opste ne cujem na 1-2 sekunde (skoro svaki put je tako). Jel se desava ovo jos nekom?
 
To ti je sasvim normalno da povremeno u razgovoru dobiješ eho, odnosno izgubiš vezu 1-2 sekunde na Viber-u.
Ipak je džabaluk u pitanju. :)

Kome je do odličnog zvuka kod razgovora, a da pri tome ne košta, onda je Skype bez konkurencije.
 
Radi li vama kako treba, uradio sam reinstal... Isto.. :(



Neću ni da pokušavam, uglavnom ga koristim u stanu sa sagovornikom sa Lumiom 620 na PFD zadnji update pre Denima a koristi WiFi Telekoma, ja na SBB, propast...sada je kao malo bolje (meni sa Denimom), ali nedovoljno, bolji je Skype. Line imam ali nisam probao, hvale ga. Viber se stravično bruka sa WP appom.
 
Poslednja izmena:
Ja pozive uopste ne koristim,a poruke mi rade ekstra,bez kasnjenja jos od pre nekoliko apdejtova. Sa ovim poslednjim je ubrzano otvaranje,i sto se mene tice i da ga ostave ovako ok je,a bice jos apdejtova sigurno. Nego oce li oficijelna instagram aplikacija final? Onu jadnu betu nisu pipnuli odavno.
 
Ja pozive uopste ne koristim,a poruke mi rade ekstra,bez kasnjenja jos od pre nekoliko apdejtova. Sa ovim poslednjim je ubrzano otvaranje,i sto se mene tice i da ga ostave ovako ok je,a bice jos apdejtova sigurno. Nego oce li oficijelna instagram aplikacija final? Onu jadnu betu nisu pipnuli odavno.

I meni rade normalno poruke , nikad nisam imao kašnjenje. Pozive ne koristim, imam minute za to . Baš juče me zvao drug preko vibera , odbio sam poziv i pozvao ga , nemam namere da se nerviram sa kočenjem . Ni ranije na androidu mi nije nikako radio poziv, jednom radi sledeći put secka , prekida, tako da sam batalio to .
 
Viber za dopisivanje, Skype pretezno za video/voice komunikaciju, zakon je skype! Kada bude bio deo sistema to ce da leti na W10, iskreno i sad nije lose kakav je bio pre godinu dana.
 
Poslednja izmena:
Nece aplikacija Benchmark vesti da se azurira od juce. Sve ostale aplikacije normalno rade. Ima li jos neko takav problem.
 
Jako lepo deluje, vrlo smooth, ali videcemo sta ce da ostane od programa i funkcija posle 7 dana. Inace, glas ne moze da se zameni ili ja nisam uspeo da nadjem.
 
Neće pa neće....

Šta npr neće , koji telefon? Klipovi snimani telefonom ne rade lepo i hd klipovi 1080.

Kod mene radi muzika i mkv klipovi 720p sa prevodom rade super (inače većinom koristim mkv) , kao muzički player je dobar izbor , ne laguje , fine animacije, dark teme odlična . Od prve public bete dosta popravljeno .

E da , aplikacija mi je u memoriji telefona, možda i to znači.
 
Poslednja izmena:
Neće pa neće....




Neće, reinstalirao i opet...ne svira ziku sa kartice, džabe se hvale, samo se brukaju. Na Storeu ne može ni da se nađe, morao sam sad da idem kroz gore postavljen link, šta god kucao?!?
Sad sam ga isprobao malo detaljnije, katastrofa, ovo je totalan poluproizvod, jako nedovršen i grub, nije ga trebalo objaviti uopšte.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno