Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Jos jedan faik, pa dokle vise :D



Extras-info

b1af624282ddc8aab171f9b05695daa7.png

Sta nam rade ovi sa zapada..
 
Poslednja izmena:
Sta se pitas? Vidis da ce w10 Preview da bude pre FW-a tj fixa za 1020 925 :D
 
Sve od a do s... Taj extras je lazovski info...
652815cf98162e882bde2fc8c2103812.jpg

Po ovome ispada da sam dobio Denim pre 830/730/930
 
Poslednja izmena:
Koja je uopste svrha ovog extras+info?Zauzima vise od 10mb, a apsolutno ne znam cemu sluzi...
 
Ma ima svrhu naravno vazna je to komponenta firmware-a ali su toliko razvukli taj fw, da je prosto sramota sta se desilo sa linijom lumia... Sve verujem da necu dobiti fw ako predjem na W10 preview.
 
Pazi, ja sam bio na pfd i Lumia black.Onda mi crkne telefon, pa mu u servisu ubace cyan(official,bez pfd), kad sam ga preuzeo iz servisa pojavio se i denim, pa sam ga azurirao.Apsolutno nikakvu razliku izmedju pfd+black i Lumia denim nisam primetio sto se tice performansi i trajanja baterije...Tako da to nije ni bitno toliko dal imas denim ili ne...
 
dejan mozda očekuje da dobije nešto bolju/bržu kameru na 1020 sa Denim-om ??
 
Ne znam, meni lumia kamera mnogo sporo startuje.Ova fabricka je mnogo brza, ali pravi katastrofalno lose slike.Mada opet, on ima dosta bolji telefon...
Dobro je sto ce sa win10 Lumia kamera da bude default, Lumia storyteller ce biti ugradjen u photo viewer, pa ce valjda sve biti brze i bolje...
 
Može li neko da preporuči neku aplikaciju pomoću koje mogu da pratim stanje svog budžeta? Npr, dobijam keš na ruke, ubacim koliko sam dobio, pa onda ubacim na šta sam potrošio određeni iznos itd... gledao sam neke ali ne odgovaraju mi.
 
Posle današnjeg updatea VLC neće ni da startuje.....dno
 
Smart Budget

Ova je odlicna i lepo izgleda. Imas da ubacujes i svoje kategorije gde trosis novac (prodavnica, pijac, automehanicar, bioskop, kafici, kafane, dzemske :D...), takodje imas i chart gde vidis u procentima gde si najvise trosio. Besplatan je.
 
Smart Budget



Ova je odlicna i lepo izgleda. Imas da ubacujes i svoje kategorije gde trosis novac (prodavnica, pijac, automehanicar, bioskop, kafici, kafane, dzemske :D...), takodje imas i chart gde vidis u procentima gde si najvise trosio. Besplatan je.


Odičan! Vredi li kupiti pro verziju? Hvala.
 
Mislim da ne, nisam tacno siguran sta donosi pro, ali kada sam ja uporedjivao, bilo je nesto totalno meni nebitno da bi doplatio za pro.
 
Ja nisam probao a ako to ne može onda je stvarno bez veze i izvinjenje s moje strane....krastavac
 
Kod mene radi program, sad sam isprobao. A Ivane kako si napisao da fenomenalno radi a da nisi probao?!
 
Postoji li neka bolja Twitter aplikacija od zvanične? Nov sam u wp pa mi mnoge stvari nisu baš jasne
 
Nazad
Vrh Dno