Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Postoji li neka dobra zamena za IMDB?
Moze i preporuka za neki muzicki plejer. :p


Ja odradim pretragu preko app, pa opalim da mi otvori to u IE. Sve to zbog toga sto me mrzi da sacuvam bookmark. :D
Sto se plejera tice, meni je muzika nesortirana u dva popularna foldera: Strano (za prevoz i sl.) i Narodna (za kad se zapijem), pa mi je za te potrebe najbolji Core Player. Verujem da ima i boljih resenja, ali mi ovaj dozvoljava da odaberem folder koji cu da pustim, pa mi je najjednostavniji za koriscenje. :) Ne znam zasto sam ovo napisao, ali valjda ne moze da skodi. A ako ne skodi, onda koristi. :p
 
Ove aplikacije prikazuju isto kao i kada se sajt otvori preko IE, ne vidim svrhu...
 
Ove aplikacije prikazuju isto kao i kada se sajt otvori preko IE, ne vidim svrhu...

1) razlika je što je neko pokazao volju i želju da bar začepi usta onima koji pričaju 'pa nemate ni Blic aplikaciju ...' :)
2) imaš pristupačniju opciju da podeliš vest sa nekim
3) dole u meniju imaš listu prečica do neke od kategorija
4) izbacio 2 nadogradnje u 3 dana
5) rekao je da je 150 ljudi skinulo aplikaciju za 24h a da ima samo 1 ocena (zato svi misle da ima više iPhone-a od Win tel u Srbiji)
6) podržimo domaće wp developere. Ako sam dobro razumeo, prešao je sa andoida skoro.

umorih se :)
 
Ne samo što ću podržati instalacijom, već i najvišom ocenom... Učinite isto!
 
Podrzavam sto vise domacih aplikacija i verovatno cu podrzati autora samo je kvalitet pomenutih aplikacija upitan ali to opet ne zavisi od momka.
 
Nisam znao za ovu foru:
Na mojoj 1520 (WP8.1) sam kupio Hitman GO. Pre koji dan na tabletu zvanicno predjem sa 8.1 na Windows10 i na store-u mi Hitman GO ponudjen kao "owned". Jaka fora...
 
Ma za koješta tamo piše "you own...", to na 10, mislim a na 8.1 je i meni pisalo tako, od uvek.
 
Nakon resavanja spora sa Microsoft-om oko patenata,Google ce navodno sutra zajedno sa novim Lumia-ma predstaviti svoje aplikacije za Windows 10 I WM 10

Izvor: Phone Arena
 
Nakon resavanja spora sa Microsoft-om oko patenata,Google ce navodno sutra zajedno sa novim Lumia-ma predstaviti svoje aplikacije za Windows 10 I WM 10

Izvor: Phone Arena

Aleluuuujaaaaaaa
 
Ne verujem da ima nešto od toga.

Inače koristim samo yt od google-a a za to ima već odličnih alternativa,tako da me ne dotiče previše.
 
Ajde nemoj da si takav, docice G Apps na WP a sa njima i lag ;-)
 
Mislim da su rekli da će biti spremne kada Windows 10 Mobile zvanično debituje.
Dobra stvar je što te iste aplikacije mogu da rade i na desktopu pa će verovatno i programeri biti malo više zainteresovani da aplikacije portuju na W10 platformu. Ja imam par aplikacija na desktopu i čak i sada su upotrebljive. Facebook i Twitter rade ok, Asphalt 8 i Dungeon Hunter 5 takođe, Edge-u samo nedostaju ekstenzije, Adobe Photoshop Express je dobar za brzo sređivanje slika.
 
Ima li neka aplikacija kao što je NoteEverything za android?
Još kad bih mogao i da uvezem sve podatke sa NE, bilo bi odlično ;)
 
Kicknotes nema opciju da se ubaci foto, ili je nisam našao, nema sinc ali ima beckup, u principu OK
Player je odličan
 
Poslednja izmena:
Kicknotes nema opciju da se ubaci foto, ili je nisam našao, nema sinc ali ima beckup, u principu OK

Odgovaraju developeri na poruke , pitaj ih .

Inače probao sam malopre Zapya updated in the Windows Store with WIFI Direct and Hotspot support

Instalirao sam i na pc i na mobile 10 i moram priznati da obećava . Prebacio sam par slika i bilo je ok i brzo . Kada sam probao neki film od 2 gb pukao je posle par procenta . Muzika isto dobro radi i brzo prebacuje. Dakle treba to popraviti veće fajlove .

Kada se diskonektuje prebacivanje ne počinje ponovo nego nastavi , tako da nije veliki problem. Na windows 10 je sam probao , tako da ne znam kako radi na 8.1 .
 
Kicknotes nema opciju da se ubaci foto, ili je nisam našao, nema sinc ali ima beckup, u principu OK

Player je odličan


Evo i odgovora
f190c449d041487de8adbd8d8458ec7d.png
 
Potrebna pomoć.
Kako da sa Androida prebacim SMS poruke na Win8.1 mobilni?
 
Ok.
Nju pokrećem sa Androida ili sa WPa?
 
Ok.
Zaboravio sam :d odnosno, nikada je nisam ni koristio :(
 
Nazad
Vrh Dno