Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

Probaj da ugasis/upalis telefon pa probaj onda.Isto probaj da je deinstaliras pa instaliraj ponovo, kod mene sofa bez problema azurirana, isto imam problema sa ovim drugim aplikacijama, pocket fm, prognoza itd.
 
Jes vala, ja slucajno upalio novu operu i primetih da bas sporo ucitava stranice. Probah na IE odmah nakon ovog uvidjanja, i ono, bas brzo radi i ucitava.
 
Ova sad opera je neupotrebljiva!:mad:Prethodna verzija je kakva god bila sto se izgleda tice, bila bar 10x bolja.Otvarala je stranice brzo, mogao sam po 10-20 tabova bez problema da otvorim...Ovo sad pola sajtova sto je prethodna verzija otvarala nece da otvori, gasi se konstantno, baguje, ne ucita celu stranicu, ma uzas!Izasla je za wp pre oko 6 meseci i jos uvek ne mogu da je naprave da radi kako treba, ne mogu da shvatim.Mnoge aplikacije su dosle kao beta(wunderlist, sygic, vlc itd), nisu radile dobro u pocetku, pa ih posle mesec dva usavrse i rade odlicno...Imam i Nokiju asha, pa opera mini na tom telefonu radi pa razbija u odnosu na ovu.

Ja se samo nadam (mada su sanse male) da ce google da izbaci chrome za windows phone kad izadje zvanicno 10-ka, posto su do sada za svaki windows izbacivali aplikaciju(mislim za PC), a ako su stvarno aplikacije za win10 univerzalne, ne kosta ih nista da naprave app za windows telefone.Pre dva dana sam na racunaru instalirao dodatak za chrome usteda podataka.Prikazuje mi da je usteda oko 58%, sajtove prikazuje bez ikakvih problema, nikakva razlika se ne primecuje, dok mi opera mini na telefonu prikazuje ustedu 72%, a znate svi kako izgleda sajt kad ga otvori opera mini, ako ga uopste otvori.Kad bih imao chrome na telefonu, operu mini uopste ne bih koristio, jer je za sadasnje standarde prevazidjena i gotovo neupotrebljiva.
 
Poslednja izmena:
od jutros mi ne radi lumia camera.. ms camera i ostale camera aplikacije mi rade normalno.
 
probao, ne vredi... sada resetujem fon pa cu videti. aaaaaa! izludjuje me!
 
Samo smireno, ako ne uspe, probaj čistu instalaciju LSRT... :(
 
probao, ne vredi... sada resetujem fon pa cu videti. aaaaaa! izludjuje me!

Meni se deshavalo da ne radi ni jedna od dve ponudjene. Chak, u jednom trenutku smo zena i ja imali po L920 (njen se pokvario pa otishao za sicu, sad trazimo drugi), i desilo se da ni na jednom od dva ne rade kamere. Upale se regularno, ali je samo crna slika na ekranu, sa svim opcijama koje aplikacije nude. Dakle, da ponovim, u istom trenutku na obe Nokije ne rade ni MS ni Lumia kamera. Kada opalish sliku, samo crno. Pri tome, moj na PFD, a njen official Denim. :) Jedino je restart telefona pomagao. Josh uvek ne znam shta je dovodilo do toga.
 
reset je pomogao, uspeo sam da vratim i ceo backup tako da osim logovanja na sve ponovo, nisam imao previse posla...

kod mene se nije kamera pokretala uopste, samo se vrati na home screen.
 
Plivamo u kreditima kod 30 i nesto banaka a nasa najveca Intesa se moli da napravi app za WP vec 2 godine ejjjjjjjjj, a pitanje je i za Telenor banku... Znam ja da postoje neke aplikacije pojedinih banaka, kapiram da se trude, a ostali?
 
Koji program bi ste mi preporucili za pedometar? Nasao sam neki, ali meri samo korake. Trebao bi mi neki koji pokazuje i predjene metre, kilometre.

Drugo, da li postoji neki program koji radi manipulaciju profilima (zvono, osvetljenje, melodija, vibracija...), ali da ima i triger za lokaciju, ali preko 3g mreze i wifi, a ne gps-a? Nesto kao setting profiles za android.
 
Koji program bi ste mi preporucili za pedometar? Nasao sam neki, ali meri samo korake. Trebao bi mi neki koji pokazuje i predjene metre, kilometre.

Drugo, da li postoji neki program koji radi manipulaciju profilima (zvono, osvetljenje, melodija, vibracija...), ali da ima i triger za lokaciju, ali preko 3g mreze i wifi, a ne gps-a? Nesto kao setting profiles za android.



Ja koristim Msn health & fitness radi super. Ako imas sensorcore onda je jos bolje. Koji telefon ? Fitbit je isto ok .
 
Poslednja izmena:
Fino ovo izgleda. Mada meni treba nesto sto prostije. Samo koraci/km i to je to. Voleo bih da to moze da prikazuje, dakle broj predjenih koraka i kilometara na livetile-u. Nije za mene, za caleta je. Probacu ovo kad dodjem u posed telefona. U pitanju je inace 630,t ako ad ima sensorcore.
 
Samo udjes u app pa u steps i pinujes na start screen . Prikazivace ti samo korake i km.

f783e0519ad4821b60d7773ddae22b07.png
 
Poslednja izmena:
Tole?
Šta meri steps, fitnes ili health?
:D
 
Poslednja izmena:
E?! Ljudi? Skoro, pa su dodali srpski u viber... :D
Ima HR...
Šupci!
 
meni treba nesto sto prostije. Samo koraci/km i to je to.
Koliko se sećam, na osnovu visine osobe proceni dužinu koraka pri hodu i trku, a onda broji samo korake (po potresima) i množi. Meni je prilično tačan koliko sam poredio.
 
Instalirao Msn healt, dok sam bio u vozilu. On mi izbrojao 14000 koraka,dok je vozilo u pokretu. Sta da podesim da broji samo dok idem peske.
 
Možeš da podesiš profil, visinu , težinu mada mislim da to nije problem.

Meni radi normalno, da li ti je uključen motion data u settings ? Lumia 630,730,830,1520,930 podržavaju sensor core tehnologiju. Tj korišćenje jednog od četiri procesora ( snapdragon 400 i 800 ) koji radi u pozadini i ne troši bateriju.

Ostali modeli ne znam kako mere kretanje, možda samo kada manuelno uključiš.
 
Poslednja izmena:
Mada meni treba nesto sto prostije. Samo koraci/km i to je to. Voleo bih da to moze da prikazuje, dakle broj predjenih koraka i kilometara na livetile-u..

Onda tebi (tj. ćaletu) treba Steps ;)

Mislim da ćeš morati preko kompa da je instaliraš (prodavnica) jer neće da mi je prikaže na telefonu. :type:
 
Poslednja izmena:
17d45cb330ba7b850e5e2052d28fd4a0.jpg
Naravno ;)
Nego jeste li primetili ovo kpd Twittera, kada sinhronizuje kontakte u People Hub-u, sama app je ne aktivna, ne reaguje :D mrtva.
 
Možeš da podesiš profil, visinu , težinu mada mislim da to nije problem.



Meni radi normalno, da li ti je uključen motion data u settings ? Lumia 630,730,830,1520,930 podržavaju sensor core tehnologiju. Tj korišćenje jednog od četiri procesora ( snapdragon 400 i 800 ) koji radi u pozadini i ne troši bateriju.



Ostali modeli ne znam kako mere kretanje, možda samo kada manuelno uključiš.


Iskljucen je samo placed visited, stoji da msn healt koristi motion data. Koristim lumiu 730.
 
Nazad
Vrh Dno